Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • aj ja budem mat kvietok hihi resp.mam ho kupeny tak dufam, ze vyuzijeme podla ucesu ci bude hladky alebo natoceny.... 😃

• ja chcem zivy kvietok 😛 a aky mas ty ?

• ja umelu bielu ruzu, zive su krasne ale chcem aby mi vydrzal celu noc ale mozno kupim aj zivu uvidim ci vobec bude kvet a v piatok by som skocila do kvetinarstva...

• Sponzor fóra
  • no ja mam v kytici biele ruze, frezie ,orchidei...tak neviem co doi vlasov z toho 🤔

• ja budem mat merunkove ruze, lalie a kaly...tak jedine ruzu....

• jedine ruzu,lebo kala vo vlasoch sa mi nepaci a lalie farbia 😃 uz som mala od lalie zlte lice 😃

• no moje by nemalo farbit nic, ked bude biele...ci hej?

• no lalie farbia 😃 mam odskusane 😃 lebo maju v stredku take tycinky a tie pustaju prasok ale myslim, ze keby sa tie tycinky oprasili tak by nefarbili... 😬

• ahojte.chcem sa vas spytat nevie mi niekto poradit nejake dobre nechtove studio?dakujem

• danu...pekne obrucky 🙂

• no co tani mas napad na podakovanie pre rodicov?

• nemam, nic take ma nenapadlo

• no vidis mozno im upeciem torticky 😃 no len ci bude nato cas...

• ake torticky?

• neviem nejaky recept sa najde a uz sa nieco upecie hned idem volat kamke ci budem moct prist ku nej aby nikto netusil doma a nechala by som jej ich doma...

• Sponzor fóra
  • to je celkom dobry napad 😉

• no uz som dohodnuta ze v stredu pred svadbou pecieme s kamkou aj jej mamkou bude torticky alebo perniky.... 😉

• vyborne, tak to som rada ze sa to vyriesilo 🙂

• dobry vecer priatelia.... 😃 😃 😃 😃

• nooo keď je tu drobčúlik tak hadam sa nenecham zahanbiť ani ja, tak ahooojte všetky slobodné aj bývalé slobodné 😉

• ahojte, dakujem za blahozelania 🙂

• danka moja zlata ako sa citis?

• ahojte kocky
    Ako ste stravili vikend?
    🙂

• ahoj moja fajne fajne a co ty hmmm.......no co v piatok ideme za dankou?

• tak doobeda som bola doma. Poobede som sa vybrala do mesta, uz som nemohla doma obsediet
    Tak chcem sa ist pozriet aku bude mat vyzdobu, tiez pojdes?

• jasne kuknut mozme len mam skusku licenia tak ti poviem cca v stredu ze kedy by som mohla dojst....aj danke hihihi

• ok, nie je problem. Kde sa davas licit na svadbu?

• tu pride kumne vyzazistka....

• jaaj. Som si myslela, ze ty ides do nejakeho salonu 😉

• nie nie ja mam kamku vyzazistku a pride kumne len do kadernika musim ist osobne tani daj mi tvoje cislo na mobil napis mi IP...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém