Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • medzi svadobnymi albumami uz ma album, tak sa pozri 😉

• uz som kukucla zlateee

• mne sa velmi pacia, aj saty mala krasne

• Sponzor fóra
  • bola kocka...

• to veru bola 🙂

• idem ja do toho mesta 😃 sa pripravovat pokecame poobede...see you later... 😉

• zatim papa 😉

• caute vospolok, tak som si nasla chvilku a hodila sem pár foto, dufam, ze sa vam vsetkym dari a ze sa vytesuje zo svojich bliziach sa svadieb.... 🙂 ku vlastnej svadbe len tolko: BOLO SUPER!!! Tak velmi ako som pred svadbou stresovala, tak velmi som sa nakoniec bavila 🙂
    Mirka a Danka, prajem Vám veľa šťastia, nech vám vyjde pocasie a prijemnu zabavu!!!! 😉

• micha...ahoj. Bola si kocka a tvoje saty boli krasne 🙂

• dik, vsetci vraveli, ze boli ako zo mna 🙂 aj som sa v nich dobre citila....
    no, musim utekat, v praci je toho vela, tak som pomenej na nete.....
    maj sa krasne a dik za gratulaciu.....

• micha inak ty byvas skoro vedla mna 😃😃😃

• 🙂 vlastne teraz už bývam vo Vranove 😉

• ahojte 🙂
    jeeeej, micha, ty si bola kočka 😵

• danu, ahoj 🙂

• cavko tani, ako sa mas?

• Sponzor fóra
  • 🙂 dík dani, teším sa na Vaše fotečky 😉

• ked budu ukazem 😉

• caute cajky uz som home...danka ako? micha dakujeme

• danu...ahoj. Mam sa fajn 🙂
    mirka...to si teraz prisla z mesta? 😉

• ano tani a deti tam bolo tolko ze az...ja uz som si myslela ze budu spat doma a oni ozrate po mesta len zacinali sa flakat 😃

• sak to bolo este horsie ako doobeda

• no jednym slovom katastrofa... 😬 ale kupila som vsetko co som mala spokojne som sa vratila 😃

• co take si nakupila ak smiem vediet?

• no v prvom rade som zasla do solarka 😉 dala vytlacit kyticu co maju spravit kupila farby na vlasky, vlasenky do ucesu, tricecko na rozlucku a stihla som aj pizzu so segrusou.... 😃

• tak ty si ale sikovna 🙂

• sak toto a presunula sa mi skuska licenia na skor tak urcite budem stihat 😬 ved vies kde 😃

• jasne ze viem 😉

Ja som dnes bola na pizzu v redboxe, este ze som prisla skor. Lebo o pol 11 sa tam natlacilo tolko pubertakov, ze som ledva vonku vysla. Hruza

• 😃 daco mi hovor normalne kazdy 3 pubertiak ci dievca ci chlapec pijane ako .... no ako ja v ich veku 😃 😛 😉 😃

• ja som v ich veku o alkohole nemala este ani sajn

• 😎 ale trosku si vedela tani ale toto co uz robia tak to je prahananie a ide len o to aby boli machraci no katastrofa oni nato pridu casom 😃 teda mozno 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém