Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
na jednej strane mas pravdu, tam sa foti kazdy a kalvaria je uz tiez otrepana
Odpovedať
Ahojte. Mate nejake referencie na jedalen ZPA na Budovatelskej? Ak by mal niekto aj kontakt, bolo by to super.
Odpovedať
mirka pod na FB
Odpovedať
Profilova fotka
miska uz som
Odpovedať
konecne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Dani blahozelam :-) a krásny život Vám prajem ;-) Mirka, je zbytočné stresovať kvôli počasiu.... u nas stresovali vsetci, od rana zamracene... ja som sa na to vykaslala a nakoniec zacalo prsat, az ked som presla dverami v jedalni :-D
Odpovedať
ahojte, mate niejake skusenosti s Modrou jedalnou na Budovatelskej?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ich mali ako jedalen v robote..nic moc:)uz sme ich vymenili za ineho dodavatela jedla.. ale pocula som, ze na svadby a podobne varia ovela lepsie..
Odpovedať
paris78 ja som tam mala svadbu a mozem len vredo odporucit a vyzdoba??? naaadherna :-D :-D :-D :-D :-D obsluha ,jedlo a pristup tiez super
Odpovedať
Profilova fotka
micha dnes povedal ujo ilko ze bude pekne :D:D:D som zvedava
Odpovedať
micha dakujem :-) no dnes som mala zapis v skole a ked dopijem kavco uz aj utekam do skolky... :-D mirka jozko nam nakoniec aj kameroval,hlavne kostol a aj v sale ale nie vela...to si ho moj oco "najal" za mojim chrbtom tyzden pred svadbou a s pocasim sa to nejak spravi, uvidite bude dobre ;-) nam ako lialo a potom bolo pekne
Odpovedať
Profilova fotka
danka tesim sa na fotky dufam, ze aj nam dobre nafoti musim mu volat koncom tyzdna a dohodnut kde a kedy lebo cas uz dohotnuty sme
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemas sa coho bat, vie co robi. :-) tiez sa fotitie v zahrade umenia?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem podla pocasia to si upresnime koncom tyzdna sme dohotnuty na hodinu aj miesto mame dohodnute ale len kde sa stretneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-)
Odpovedať
a uz mas vsetko vybavene?moja kyticka je este ako cerstva :-D a tak krááááásne vonia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze nemas fotecky ani amaterske? daj na facebook potom popozeram kyticka jejejej som zvedava ci bude moja taka aka bola aj fotka co som im davala :D ahoj tani
Odpovedať
ja ani neviem kto fotil so svojim fotakom :-N ale keby sa mi mali dostat od tych co fotili, tak to mam skor od jozka :-D ale strynka urcite fotila, len neviem kedy by som od nej mala =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja predpokladam , ze u nas budu mat fotky vela ludi :-D aj nasi beru jeden tak fotky by som amaterske mohla mat hned v nedelu ;-)
Odpovedať
ja som este ani v nedelu a v pondelok poriadne casu nemala, az vcera bol taky kludnejsi den a dnes uz so zarezavala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam po skuske spokojna som :-p no my chceme vypadnut niekde na tyzden off tak ja zacnem makat cca tyzden po svadbe hihi a tak idem na operaciu :-D
Odpovedať
ty si mala teraz skusku?a s cim ides na operaciu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz mam po skuske ale ucesu :-D z rukou a krkom :-N
Odpovedať
ja som sa zlakla ze v skole :-N ako to dopadlo, chcem pochvalit :-) hod foto
Odpovedať
Profilova fotka
foto nemam :-D nechcela som a uces uz nemam premieru ma az v sobotu :-p potom uvidis ale poviem ti len tolko ze je to uces taky ako mam v albume poslem ti link...
Odpovedať
jeeej, velmi pekny x-) ja musim pochvalit aj moju kadernicku, ucesala ma super, kazdemu sa pacilo a aj cena bola super 22eur 8-) a necelych 10 za skusku
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez nechala 10eciek za skusku a chcela 8,30 no nechala som jej 10eciek zdalo sa mi to akurat..tesim sa na fotecky...das ich na FB? ja ich dam len tam... ;-)
Odpovedať
no ked mi tam vojde 950 co kolko ich nafotil tak dam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
staci 20 :-D
Odpovedať
ok. :-D casnicke sa na svadbe podarilo rozbit tanier az na druhykrat, som zvedava ci to aj na foto bude
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?