Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • na jednej strane mas pravdu, tam sa foti kazdy a kalvaria je uz tiez otrepana

• Ahojte. Mate nejake referencie na jedalen ZPA na Budovatelskej? Ak by mal niekto aj kontakt, bolo by to super.

• mirka pod na FB

• Sponzor fóra
  • miska uz som

• konecne 🙂

• ahojte, Dani blahozelam 🙂 a krásny život Vám prajem 😉
    Mirka, je zbytočné stresovať kvôli počasiu.... u nas stresovali vsetci, od rana zamracene... ja som sa na to vykaslala a nakoniec zacalo prsat, az ked som presla dverami v jedalni 😃

• ahojte, mate niejake skusenosti s Modrou jedalnou na Budovatelskej?

• My sme ich mali ako jedalen v robote..nic moc🙂uz sme ich vymenili za ineho dodavatela jedla..
    ale pocula som, ze na svadby a podobne varia ovela lepsie..

• paris78 ja som tam mala svadbu a mozem len vredo odporucit a vyzdoba??? naaadherna 😃 😃 😃 😃 😃 obsluha ,jedlo a pristup tiez super

• micha dnes povedal ujo ilko ze bude pekne 😃😃😃 som zvedava

• micha dakujem 🙂 no dnes som mala zapis v skole a ked dopijem kavco uz aj utekam do skolky... 😃
    mirka jozko nam nakoniec aj kameroval,hlavne kostol a aj v sale ale nie vela...to si ho moj oco "najal" za mojim chrbtom tyzden pred svadbou
    a s pocasim sa to nejak spravi, uvidite bude dobre 😉 nam ako lialo a potom bolo pekne

• danka tesim sa na fotky dufam, ze aj nam dobre nafoti musim mu volat koncom tyzdna a dohodnut kde a kedy
    lebo cas uz dohotnuty sme

• nemas sa coho bat, vie co robi. 🙂 tiez sa fotitie v zahrade umenia?

• neviem podla pocasia to si upresnime koncom tyzdna sme dohotnuty na hodinu aj miesto mame dohodnute ale len kde sa stretneme 😃

• pekny dnik vam prajem
    🙂

• Sponzor fóra
  • a uz mas vsetko vybavene?moja kyticka je este ako cerstva 😃 a tak krááááásne vonia 😵

• skoda, ze nemas fotecky ani amaterske? daj na facebook potom popozeram kyticka jejejej som zvedava ci bude moja taka aka bola aj fotka co som im davala 😃
    ahoj tani

• ja ani neviem kto fotil so svojim fotakom 😬 ale keby sa mi mali dostat od tych co fotili, tak to mam skor od jozka 😃 ale strynka urcite fotila, len neviem kedy by som od nej mala 🤔

• no ja predpokladam , ze u nas budu mat fotky vela ludi 😃 aj nasi beru jeden tak fotky by som amaterske mohla mat hned v nedelu 😉

• ja som este ani v nedelu a v pondelok poriadne casu nemala, az vcera bol taky kludnejsi den a dnes uz so zarezavala 😬

• ja uz mam po skuske spokojna som 😛 no my chceme vypadnut niekde na tyzden off tak ja zacnem makat cca tyzden po svadbe hihi a tak idem na operaciu 😃

• ty si mala teraz skusku?a s cim ides na operaciu? 🤔

• ano uz mam po skuske ale ucesu 😃 z rukou a krkom 😬

• ja som sa zlakla ze v skole 😬 ako to dopadlo, chcem pochvalit 🙂 hod foto

• foto nemam 😃 nechcela som a uces uz nemam premieru ma az v sobotu 😛 potom uvidis ale poviem ti len tolko ze je to uces taky ako mam v albume poslem ti link...

• jeeej, velmi pekny 😵
    ja musim pochvalit aj moju kadernicku, ucesala ma super, kazdemu sa pacilo a aj cena bola super 22eur 😎 a necelych 10 za skusku

• ja som tiez nechala 10eciek za skusku a chcela 8,30 no nechala som jej 10eciek zdalo sa mi to akurat..tesim sa na fotecky...das ich na FB? ja ich dam len tam... 😉

• no ked mi tam vojde 950 co kolko ich nafotil tak dam 😃

• staci 20 😃

• ok. 😃 casnicke sa na svadbe podarilo rozbit tanier az na druhykrat, som zvedava ci to aj na foto bude

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém