Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • 😃 tak to uz hej dufam, ze nebude obsluhovat aj nas 😛

• no ona ho dost silno hodila o zem, len bol asi dost kvalitny 😃

• ahojte 🙂, chcela by som poradit nejaku dobrú reštauráciu alebo sálu v PO a okolí s kapacitou 100-120 ludi (moj milačik navrhuje opalex-sigord-u migaša máte skúsenosti?)Ďakujem za rady

• Sponzor fóra
  • radakus: ja tam budem mať svadbu v máji...

• Čaute...máte niektorá referencie na Šariš Gastro v Prešove...najmä ako dlho treba čakať, pokiaľ bude predĺžená nájomná zmluva na rok 2010. ďakujem

• danka, mirka niutne potrebujem cislo na niekoho z dkroh, dnes som totiz zistila ze nemame salu, v pko si napisali iny termin takze ma ide rozhodit, prosim radte kde sa v rychlosti otocit

• keterin napisem ti ip...

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte
    prosim poradte mi nejaku dobru vizazistku na svadbu. ja na kozmetiku nechodim, preto ani nikoho nepoznam. kozmetickych salonov je vela, ale nechcem ist len tak naslepo, a uz neviem na koho sa obratit.
    pytala som sa uz aj kamosiek, ale nevedia mi poradit 😢

• cavte 🙂
    rianka skus ist do salonu zuzana pri velkom kostole, ja som sa tam na svadbe davala malovat prvy krat lebo s inou kozmetikou som nebola spokojna a tam ma namalovala za 20 minut presne ako som chcela , bola som maximalne spokojna 😉 a bez skusky

• ahojte kocky
    rianka...ja chodim do salonu tatiana na trojici a som s nim velmi spokojna 🙂

• v salone zuzana som bola ja ja ale ešte pred stuškovou a tiež som bola velmi spokojná a čo je najlepšie je tam ja kederníctvo

• ahoj tani 🙂 to mas protekciu koli menu ze tam chodis 😃

• danu...ten salon som objavila cistou nahodou 😉

• danka ako sa ti paci v manzelstve?

• Sponzor fóra
  • mirka, super 😃 ale nejake extra zmeny nepocitujem 😛

• 😃 pockaj o tyzden dva 😃 mozno si to zacnes uvedomovat 😛

• rianka ja mam kozmeticku ktora chodi ku mne domov a je super, vynikajuco maluje, naozaj. ak chces mozem dat kontakt

• dakujem vam velmi pekne 😉
    ak vas mozem este poprosit do IP mi napiste aj mena tych kozmeticiek + ich kontakty ak mate.

• mirka mozno az ked budem mat vymeneny OP, VP, ... 😛

• no alebo tak 😃

• len sa k tomu este nejak nemam...mozno buduci tyzden 😬

• 😃 ako dlho im trva kym zrobia OP a VP to si kupovala kolky na poste ze?

• ja som este nic nekupovala, ale ked som bola vybavovat vodicak tak na vratnici na policii predavali kolky, len to uz bolo viac ako pred 3,5 rokom tak neviem ako teraz
    a co viem tak do 30, ale zvyknu skor, podla ludi, poslu ti sms ze uz mas hotove 😉

• danka, danka kolky na policii uz nekupis uz len na poste co mi hovorila miska nasa zlata...ale neviem ci 5 ci 10eurove 😃 to sa jej este spytam a zmena priezviska a bydliska cize ziadna strata ani kradez dokladov je do 2tyzdnov 😬 aspon by mala byt 😃

• no tak som o nieco mudrejsia... 😃 aspon vidis ze nesedim na policii

• 😉 ja sa uz "neviem dockat" na to fotenie na novy OP a VD ziaden usmev nic boze to bude fotka 😉

• ja mam taky vodicak aj pas, vyzeram ako keby som bola zabijak I. triedy 😦 desna fotka

• daco mi hovor 😛

• idem daco narychlo navarit pre muzicka a sup k mojim deturencom 😛 pa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém