Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • no ked mi ich fotograf da ...mali byt uz skor, len robi aj DVD, ktore som nechcela, len si to u neho " vybavil" moj tato tak preto cakam dlhsie, 😉
    ja som bola u kadernicky este "zaspata" musela mi dat kavu 😃

• 🙂 ja som mala kadernicku az o dvanastej, akurat ze som sa akosi "zabudla" rano najest, tak som sa nalievala aspon cokoladou z automatu, aby som jej pod susicom na vlasy neodpadla 😃
    my uz mame vsetko doma, aj DVD, celkom je vydarene, ani ja som DVD nechcela, ale nech maju rodicia radost..... teraz sa uz len tesim na vyvolanie fotiek a veelikansky album do ktoreho ich budem lepit.....
    a ako sa ti paci manzelsky zivot? ja som jednoducho nadsena a to o to viac, ze uz mame pracku konecne, takze uz sme konecne samostatna jednotka nezavisla od rodicov a to ma nadchyna 🙂

• a kde si bola u kadernicky?
    mne sa manzelsky zivot paci, teraz byvame u nas v RD, nech sa nasetria nejake korunky a bud budeme stavat snaaaad niekedy domcek, alebo budu nasi a nam nechaju tento...ale inak v manzelstve ziadna zmena, este ani OP,VP , pas nemam zmeneny.. 😬

• Sponzor fóra
  • ahojte kocky

🙂

• cavko tanus 🙂

• cau danka 🙂

• co mas nove moja? v piatok mozme ist kuknut mirke na vyzdobu ak budes mat kedy...teda ked nam povie kedy ju bude robit

• 🙂 ani ja nemam este vybavene preukazy, zatial ich ani nepotrebujem.....
    no, mas pravdu, ze ziadna zmena, my sme uz aj predtym spolu byvali, ale predsa len to je uz o inom, hlavne preto, ze rodicia sa nam uz nesnazia silou mocou do vsetkeho hovorit..... a domcek by sme tiez radi casom postavili, podnajom nas vyciciava....
    je podla zakona nejaky termin, do ktoreho je potrebne si zmenit doklady po svadbe? lebo ja netusim 😬

• asi nie, len sa mi zda ze asi na socialke daco do 30 dni...ale to sa musim este kamosky opytat

• danu...nove nemam nic. Co sa tyka mirkinej vyzdoby, nech nam da vediet a pojdeme spolocne pozriet 🙂

• ok 😉 ja este idem do mesta pobehat nejake veci, treba mi daco kupit na vrch k satam na ramienka, predsa uz bude chladnejsie co idem teraz v sobotu na svadbu a aj 3.10...a aj nejake veci mi treba do skolky+ idem si vyskusat matrac a objednat 😛

• 🙂 aj my sme vo faze kupy novej postele a matraca, niet nad zariadovanie bytu, len keby to tak neliezlo do penazi....

• ahoj danka tak cca na obed tam budem alebo od obeda 😃 ale o 13.00 tam nebudem idem po satky ale potom tam zas budem 😃 ked pridete na obed tak tam budem 😬 to je ale blbo napisane 😃

• mirka...neboj. Ja som ta pochopila 😃

• som rada 😃

• Sponzor fóra
  • ja sa s dankou dohodnem a prideme sa pozriet 🙂

• ok tesim sa...

• aj ja 🙂

• Ahojte baby ! chcem sa opytat na tip kam ste si dali robit kyticu a ako ste boli spokojne?vdaka

• mirka tak pravdepodobnejsie az po 13.00, neviem kedy sa vytrepem zo skolky 😉 tani este sa dohodneme
    jankka ja ti velmi neporadim, ja som mala kyticu z VT 😬 ale bola som v eva dekor dole pod kenvelom a su tam velmi mile tety a viem ze robia krasne kyticky, aj podla obrazku, aky sa ti paci...ja som odtial mala len kvet do vlasov

• danu...moje cislo na mobil mas, tak mi das vediet kedy ti to bude vyhovovat a ja sa ti prisposobim

• ok, dam ti vediet...ale tak cca o 14.30 alebo az o 15.30 ked tammirka este bude, co urcite bude 😃

• danka aka si si ista 😃

• Link pre zmenu osobnych udajov v OP a VP po svadbe

http://www.mojasvadba.sk/article/zmena-dokladov-po-svadbe/

• ahojte kvetinarstvo v tescu na sidlisku 3 spokojnost maximalna 😉

• pekny dnik vam prajem 🙂
    danka...ok 🙂

• miska uz mam nechtiky-krasne pozdravuje ta nechtarka 😉

• ahoj Jankka21 - mne bude robiť kytičku p. Sarnecký - na sidlisku III. - robí veľmi krásne kytičky - už som videla aj som o nich počula 🙂 ...

• mirka ja som bola do 20.00 so vsetkym, ale ked bude robit vyzdobu 20 ludi tak to budes mat skor 😛 kolko vas tam bude ?zajtra mi ma prist montovat postel+ dojde matrac, tak som zvedava kedy pridem

• mirka, uz len 2 dni 😬 🤔 🤔 ako sa citis?stresy ci ne? 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém