Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mirus som rada ze si spokojna ;-) ;-) aj ja by som ti rada dosla zajtra pomoct ale nestiham hoc zajtra ide baska po dvoch tyzdnoch do skolky mam behacky ale v sobotu urcite dojdem do kostola mozno sa prida aj ikinka :-N :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte no tak ja som sa konecne zhodla s milacikom na tom, ze budeme mat svadbu.....dnes som bola aj na fare urcit termin...presne na moje meniny....aj ked najprv sme chceli presne na nase 6. vyrocie, no to vychadza 3. aprila a vtedy je post..... :-( .No co uz chcela som sa len oyptat, ci neviete ake su priblizne ceny....v tom areali pohody v michalanoch, a potom este ci nahodou neviete kontakt, alebo stranku na tu salu vo vukove, lebo mne to nejako nejde vygooglit DDDDDD...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
teskam sa na vas...
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) buntasik...vitaj medzi nami :-) mirka...ahoj. Tak ako sa mas den pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
areal dobrej pohody je urcite na april obsadeny a je obsadeny sa mi zda az do septembra :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tam dnes volala a povedala mi, ze maju volne na 29.maja tak som si dala rezervovat :-) ale este uvidime.......ale skusim sa poposzerat po niecom inom este ...lebo by som musela menit datum
Odpovedať
cavko :-) tani, o 13.00 mi donesu postel, tak neviem ci stihnem prist skor do mesta, ale o 15.45 by som uz mohla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka...Dobre. Ja budem v meste okolo 16ej. Stretnime sa v tom parku pri Trojici :-)
Odpovedať
ok, moze byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik viem ze aj cierny orol by mal byt volny a zda sa mi ze hovorili o 22.5 o 5.6 tak neviem ci to este plati
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...drzim prsty nech vam to zajtra super dopadne. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky...bola som s dankou pozriet na mirkinu vyzdobu. Mam nieco aj pofotene. Tak to sem hodim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hod hod tanusha
Odpovedať
Profilova fotka
tinka...uz su v albume. Ale su mozno trosku nizsej kvality tak sa vopred ospravedlnujem. Bohuzial nepodarilo sa mi odfotit celu vyzdobu, nakolko sme s dankou uz odchadzali ale myslim si ze to bude mat velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky uz je to vsetko dokoncene aj pomenene to balonove srdce sa nedalo pripevnit na ten zaves tak je uplne ide a na zavese srdiecka z podia no
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...ahoj. Kam ste dali to balonove srdce?
Odpovedať
Profilova fotka
no na reproduktor vedla :-D dufam, ze nas nezdzubkaju ze kde sme ho dali ale inde sa dat nedalo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, to vam vobec nedrzalo na tom silone?
Odpovedať
mirka chod si lahnut a odychuj a urcite nebudes moct spat ale aspon si polez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cosi absolutne este aj na hlavu to spadlo jednemu kamsov.... ;-) ale je to dobre tak ako to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ono to je tym, ze ta konstrukcia sama o sebe bola asi tazka a to silon neuniesol. Ale dobre je to ze ste nasli ine riesenie
Odpovedať
mirka uz sa tym netrap :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, ono aj rtak ta vyzdoba nebude najpodstatnejsia ;-) takze zajtra vsat s tou spravnou nohou a hor sa do toho. TAK VELA ZDARU :-)
Odpovedať
mirus drzim prsteky dufam ze stihnem prist ;-)
Odpovedať
mirus mas ip
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dakujem miska moja zlata len sa mi drz
Odpovedať
mirka :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mojik a ty si teraz doma?
Odpovedať
hej mala som ist von len mi padla pestunka 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?