Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ako dlho si sa zdrzala na policii?
Odpovedať
cca 20 minut
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si bola rychlo vybavena. Ja ked som menila OP tak len v poradi som cakala takmer 2 hodiny, ale ked som si ponho bola tak som tam nebola ani 20 minut
Odpovedať
ja som si zobrala cislo a este som isla na postu kupit kolky, nebolo nejak vela ludi a uz vybavuju stranky v 3 dverach, tak to islo rychlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kolky kupovala u nich vo vestibule. Ale mne sa moja fotka na OP vobec nepaci, akoby som to nebola ja
Odpovedať
podla noveho zakona sa daju kupit uz len na poste :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hej? To som nevedela. Ja som totiz OP menila v 7/2008 a vtedy sa kolky este predavali na policii
Odpovedať
uz sa na tom mieste uzatvaraju poistky na auto, kde predavali kolky...no co, biznis je biznis =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to maju riadny biznis, ved auta sa kupuju stale
Odpovedať
Profilova fotka
danka ako ta najdem na fb,
Odpovedať
keterin, mas ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin...uz tam medzi priatelmi na FB :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem kocky za pochvalu :D fotky su na facebooku profesionalne budu koncom tyzdna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj by som rada videla fotky...nebudete ich tu pridavat?
Odpovedať
tinka na FB vojde viac foto ;-) napis mi ip s menom a si ta pridam do priatelov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo aspoň pár foto by ste mohli pridať - rada sa kuk na Prešovské páry :-) ja mám svadbu o týždeň - už troška stres... Kočky - na čo si mám dať pozor v posledných dňoch aby som nič nezabudla? ;-) Inak kde ste sa boli fotiť - ja dúfam že bude pekne aby sme sa mohli fotiť niekde na trávičke :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
pekny podvecer vam prajem :-) tinka...aj mna si pridaj medzi priatelov na FB. Poslem ti IP katarinka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka12011 adanulienkaaa gratulujem, ale trosku vam aj zavidim, ze to uz mate za sebou..... :-) mna to uz aj prestalo bavit, lebo som sa stihla s priatelom pohadat, lebo vraj prehanam a velmi skoro vybavujem....tak som mu povedala neriesim a chod si kapelu vybavit sam....a ked behal 2 dni a nic a nakoniec si dal svoju kapelu z dediny (sice hrjau ok, ale zobrali od neho skoro o polku viac, lebo museli zrusit jednu zabavu) tak uznal, ze to nazoaj nie je take jednoduche..... :-| no chlap co k tomu dodat
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik: nic si z toho nerob, ja som uz tiez s pratelom kvoli svadbe trosku pochytila...padla nam hudba, ktoru som chcela a bola som z toho nervozna, tak som mu vycitala, ze musim na vsetko mysliet ja a vsetko vybavovat ja...na druhy den mi z prace volal, a chcel riesit nejake veci okolo svadby ;-) .
Odpovedať
baby len si to pekne uzivajte lebo pripravy su krasne :-) :-)
Odpovedať
jej, miska ty si tu uz davno nezavitala =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulienka, pozerala som tvoje fotky na FB, bola si fakt krasna nevesticka. Klobuk dole ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka fotky tu nebudem davat na facebooku su ak chces vidiet napis mi tvoje meno z facebooku a si ta pridam k priatelom.....
Odpovedať
tinka , dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003 ved to na mne je naozaj vsetko, lebo priatel robi mimo svk...tak to riesime takym spoosbom, ze ja mu zavolam a on mi skoro vzdy ppovie rob co chces, necham to na teba a potom sa hneva, lebo preco som mu nepovedala, .....ale ja za to nemozme, ze on ma pocuva jednym uchom dnu a druhym von ;-) dokonca som mu povedala, ze ked je taky mudry nech si to vybavuje sam a povedal, ze pohoda....vraj oblek si kupim...tebe dam pozicat saty a viac netreba...DDDDDD
Odpovedať
Profilova fotka
buntasik...jaaaaj, ti nasi chlapi si myslia, ze vsetko sa samo vybavi a oni sa len pridu zabavat...to by teda dopadlo, keby sme to nechali na nich :-D, nemali by sme čo jesť, piť, a tancovalo by sa na ulici- hlavne, ze by ste boli krásne poobliekani :-D Rodicia ti pomahaju? My sme obaja mimo SR, takze to mame este horsie.
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vies co poviem ti tak som na vsetko sama, priatel je prec....moja mama sa do toho velmi nestara, a jeho mama byva zasa daleko...takze asi tak :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čo si potrebuješ vybaviť teraz je akurát sála, hudba, kamera a ak chceš fotografa ostatné máš čas svadba má byť podľa predstáv nevesty, také si nejaké nápady napíš do nejakého zošita a pozri sa na to napr. o tri mesiace, uvidíš, či tie veci chceš ešte stále alebo si zmenila názor. Ak to bude to, čo chceš, tak to až potom rieš s priateľom. Nebudeš ho zaťažovať s každou somarinkou, čo ťa v tom momente napadne, ale budeš to v konečnom štádiu riešiť s ním tak, či onak. Vyskúšaj a uvidíš
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?