Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • buntasik, neboj, zvladnes to aj sama...hlavne sa netreba az tak velmi stresovat...

• babky uz mame profesionalne fotecky dam ich na facebook uzasne odporucam...

• mirka...ahoj. Tak ich daj, nech ta mozem pochvalit 🙂

• Sponzor fóra
  • 😛 posnazim sa....

• ahoj kocky, vcera som bola na svadbe v DKROH

• tani fotky som tam uz dala profesionalne...este davam dalsie...

• mirka...kraaaaaasne fotky. Vyborny pan fotograf

• dakujem tani som velmi spokojna...

• to ti verim. Tie fotky su fakt uzasne

• ahojte prešovčanky, aj my už mame doma dvd s fotečkami. Mirka a ako dopadol sobaš ? My sme mali menšie meškanie.cca 30 min.

• zuzka vsimla som si ved my sme odchadzali pred pol a vy nikde....

• mirka, tak ako sa citis ako pani 😃

• ahojte 🙂

• nooooo.... my sme došli pred 16hod. do kostola a naš znamy farar, nam spravil velmi pekny v "skratke" sobaš..... 😵 stihli sme to všetko za 15 min.

• uch tak to nezavidim ale hlavna vec ze ste dosli.... 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj...

• ahojte prešovčanky, boli by ste také zlate a poslali mi do ip kontakty na sály, kde sa v Prešove usporadúvajú svadby. nie som z Prešova ale svadba bude tam a cez google je to zdlhave, ak nepoznam názvy. Ďakujem pekne 🙂

• ahojte kocky z PO a okolia, otrebujem rady od vas, hladame fotografa, nejak sme sa neskoro spamatali a lukackovi su uz obsadeni a studio life nam nedviha telefon a kedze nie sme z PO, tak nemame tak kedy ist, kedze sme pracovne vytazeni. mozte mi niekoho odporucit, chceli by sme nejake umelecke foto a profesionala, dakujem velmi pekne, suri to ako som si vsimla vsetko co ma uroven je obsadene 😞

• ak chces kvalitu a ako pozedram nezalezi ti na peniazoch kedze spominas lukackovcov, skus dankastudio, on pracuje tou istou technikou ako lukackovci a za rovnako velke peniaze

• Len ci aj vysledok je taky isty.... Casto sa tato veta pouziva pri kameramanoch, ze henten ma taku istu kameru, ale ta nezaruci taky isty vysledok, pozor na take kulehy

• sak si ho pozri na webe a uvidis ja som pri nom bola a videla som jeho pracu ale tolko penazi mu nedam

• ja odporucam jazka peklanskeho

• mne sa tie albumy na web stránke dankastudio velmi nepozdavaju, mozna ze skutocnost je ina, a mozem sa opytat este na toho jozka peklanskeho?nejake info o nom. dakujem

• no ja budem vediet aky v skutocnosti je az 24.4 kedy ma bude fotit

• a to danka studio ma aj domenu eu tak neviem ktoru si pozerala, ale inak nemala som dobry pocit z toho bakalara ci ako sa vola, zdal sa mi velmi chlipny a na moje gusto prilis drzy

• chlipny 😃 radsej skuste omega studio z ke... neviem stranku, ale fotky maju lepsie ako ta danka, ktory maju dobru asi len tu techniku... lebo mna foto neoslovilo

• hej chlipny este som len prisla uz mi kazal lahnut si na gaouč, blazon jeden

• jej dievčata a nemohli by ste mi číslo na Peklanského poslať do ip? budem velmi vdačna, jeho fotky su celkom pekne a ani nepatri k velmi drahym. dakujem

• Keterin a lahla si si? 🙂 mozno by si dostala zlavu hehe

• janika napisem ti jeho cislo a pozdrav ho odomna 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém