Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ja som mala kameramana pana kerula, velka spokojnost, fotograf, fotosluzba na jarkovej, profesionali a dobra cena.
Odpovedať
ahojte chcela by som sa spytať či nahodou nepoznate salon Ladislav Kubík ANNA - požičovňa svadobných šiat a doplnkov je to v prešove na Poschlovej ulici(čo ani neviem kde je)našla som ho v zozname salonov tak či niekto o nom nevie že ake maju šaty a ceny, a tak isto bol už niekto v salone Lucy?videla som len putač na chodniku na ten salon ale ešte som tam nebola, je to hned oproti greckokatolickemu kostolu, teda vedla Dukly ale vchod je zboku. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ani o jednom a ani o druhom som nepocula
Odpovedať
Ahojte, odkial mate svadobne saty? Kde maju pekne a oplati sa tam ist pozriet?
Odpovedať
no to zaleží od toho aké sa ti pačia a kolko chceš investovať do šiat. v prešove maš na vyber, teda je tu dosť salonov da sa povedať že trošku drahšie a značkove maju v angele a princess, a pre menej naročnejšie su tu erika, michel, molen. ja som našla ešte dva ale ešte som v nich nebola tak neviem či s nimi ma niekto skusenosť(salon Anna a Lucy) ja budem mať asi z eriky alebo molenu, maju tam pekne aj cenovo dostupne šaty, neviem lebo mne osobne na značke šiat nezaleží ved každá nevesta je krásna aj ked bude mať šaty za 300 e.:)
Odpovedať
No na znacke mi az tak nezalezi, skor na tom aby sa mi pacili, aby som sa v nich citila dobre a aby mali aj prijatelnu cenu.
Odpovedať
súhlasím s vami že na značke až tak nezáleží
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala z lifka nadherne maju tam najnovsiu kolekciu zacvakala som za ne 400eciek bola som prva co ich mala na sebe aj nejaka dierka sa mi podarila ale nic som neplatila...
Odpovedať
Tam som este nebola.V akom casovom predstihu si vyberate saty?Ja mam svadbu az v septembri a zda sa mi este skoro si nejake vybrat. V akych cenach sa priblizne pohybuje pozicanie siat? Bola som sice v nejakych salonoh, aby som mala aspon aku taku predstavu o cenach a o satach.Ale este som si nevybrala, aj ked sa mi nejake pacili. Len mi to pride zavcasu si uz nejake rezervovat.
Odpovedať
tinka mame v rovnaký den svadbu:)ceny šiat sa pohybuju okolo 280 až 500e takže všetko zaleži od toho ake šaty chceš, ja tiež len som bola obehnuť salony ake maju ceny a šaty a skušat by som chcela ist vo februari alebo marci myslim si že takých 6 mesiacov pred svadbou je akurat. a inak mate už všetko vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
asi to vyzera tak, ze ja mam svadbu až v novembri, ale neodolala som a bola som vyskušat nejake šaty, aky štýl mi sedí a ktoré určite nie, lebo na modelkach vyzera všetko krasne, horšie je to už konkretne na mne. bola som len v Erike a Angele. pristup obidvoch super, ale Angelo bezkonkurencne lepsi vyber. hlavne saty aj 36 nie len 40, ktoré potom zužuju ako v Erike. ale nemôzem povedat ani jedno krive slovo na dievčata alebo panie v obidvoch salonoch. boli mile a ustretove. strasne mi padli do oka jedne saticky z Angela z novej kolekcie 2010, kotrej čast im už prišla a tak som sa do nich zahladela, ze uz teraz uvazujem, ze si ich zarezervujem. a pritom stalo požičanie 450€. ale boli take nadherne, že ma to máta. pôvodne som si hovorila, ze si saty za tu sumu určite radšej kupim ako požiciam, ale ked som si vyskušala šaty od pronovias, model si nepamatam, tak som musela proste zatajit dych. (pridam do albumu tak môzte mrknut) nemyslite ze je to skoro rezervovat si ich? vydavam sa asi 6. 11 alebo 30. 10. na druhej strane, ved do novembra si ich hadam nemôze pozicat tolko ludi aby sa znicili, ci hej? ked si ich rezervujem, tak az v januari, ale som nerozhodna. máta ma ta hrozna suma za nich (mama skonštatovala ze take jednoduche a tolko penazi?) aj to ze sa môžu zničit dovtedy pouzivanim ale na druhej strane aj po zaplateni zalohy si ich môzem zmenit, i ked sa v nich citim rozpravkovo.
Odpovedať
Profilova fotka
inak ešte jedna otázka. mala niektora vas svadbu v Modrej jedálni? ak ano ako ste spokojní? lebo táto sála sa mi páči po čierno orlovi (ktorý je nedosiahnutelny) najviac.
Odpovedať
Článok sa načítava...
luudka, no pozeram, ze ten datum je rovnaky:)) Tiez premyslam, ze by som si saty vybrala a zarezervovala az na dalsi rok. Len v tych salonoch vsade vravia, ze cez sviatky pridu domov nevesty zo zahranicia a vsetko zarezervuju. Ukludnuje ma len to, ze im este musi prist nova kolekcia do septembra:) Inak uz mame vybavene asi vsetko to najpodstatnejsie:salu, kameru, foto,hudbu,v kostole sme sa boli aspon informovat,premyslame nad obruckami.Aj ked je este cas. Ale pocula som aj nieco o tom, ze ma zlato ist hore tak neviem co je na tom pravdy. Zase sa nechcem velmi unahlit so satami aj s obruckami. Ale radsej si vybavujeme postupne, aby sme toho potom nemali vela a aby sme si aj trosku splnili svoje predstavy. Lebo niektore veci bolo uz fakt problem vybavit na september.Ale vraj najvacsi naval bude v januari, tak som rada, ze sme aspon co to stihli:)A vy co uz mate vybavene?
Odpovedať
čaute baby ked tu ja čítam čo vy už máte tak mám strach že ja nič nestihnem svadbu máme 4.septembra a máme zatial sálu, hudbu a ja mám kaderníčku a kozmetičku lebo sú to moje kamošky, teraz zhánam kameramana a fotografa neviete mi poradit nejakého dobrého a kolko dopredu treba rezervovať? ďakujem
Odpovedať
no tak to maš pravdu tiež sa nexcem veľmi unahliť, ale zase v prešove je dosť veľa salonov tak si nemyslim že by s tym mali byť nejake problemy. my už tiež mame v podstate všetko, ostalo nam oblečenie, obručky, oznamenia už mame vybrane, len ich objednať. a naozaj september je veľmi frekventovaný mesiac:)ja npr. zhanam kaderničku a kozmetičku,rozmýšlala som nad kader. a kozmetikou Image, alebo kader.u Aničky, a kozm.Anetta-to je na metodovej. radka no podla mna už teraz by si mala zhanať kameramana a fotografa, v prešove ich je dosť, ale my mame kameramana zo Svidnika, lebo aj s cenou ya dopravu nas vyjde lacnejšie akokeby sme mali niekoho z Prešova, a fotky budeme mať len par umeleckých a asi to bude fotoštudio na čapajevovej, sa to vola male foto, ale ešte sa mame prisť s nimi dohodnuť.
Odpovedať
ludka-tak to uz vlastne mate tiez dost vela toho vybaveneho:) So satami si vravim tiez to iste, ze salono tu je dost a saty im pridu aj v priebehu dalsieho roka, tak hadam sa mi nejake pekne ujdu:) Oznamenie este nemame, sice sme uz nejake pozerali na nete, ale chceli by sme si ich vyrobit samy, tak uvidime. To aj kadernicku a kozmeticku treba objednat tak zavcasu?? Ja vobec netusim,kde by som sla. Kadernictvo image to je pri velkom kostole v branke? Tam kozmetika nie je uz.Alebo ju obnovili? Kozmeticky nenavstevujem, tak netusim, ktora je dobra:(Neviete, ktore kadernicky pouzivaju pricesky?Alebo si musim doniest vlastny?
Odpovedať
presne tak:)my sme našli pekne oznamenia, mam ho v albume, sa nam zapačilo na prvýkrat tak už nebudeme vymýšlať:)image je presne tam kde hovoriš ale to že tam už kozmetika nieje tak to som nevedela, akože chcela by som sa isť objednaťku kaderničke a kozmetičke asi niekedy v juni, pre istotu, ja tiež nepoznam kadernictva či kozmetiky v prešove, tie dve mi len odporučali moje zname, tak neviem.inak s tým príčeskom maš tiež taký problem jak ja, chccela by som príčesok len požičať nie kupovať kedže viem že už by som ho nevyužila, tak neviem neviem o tom žeby kaderničkz používali vlastné príčesky, ale jedna holka mi tu pisala že v nejakom kadernictve na trojici kde predlžuju vlasy tak že tam požičiavaju príčesky, ale ktoré kadernictvo to je tak k tomu som sa ešte nedopátrala
Odpovedať
Profilova fotka
preco je orol nedostupny? som to nepochopila.
Odpovedať
Profilova fotka
janika satky krasne ale ta cena...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja uz mam saticky rezervovane, nie je problem ich potom vymenit za iny model z novej kolekcie, ak mozem poradit tak angelo ma velmi predrazene saty a erika velmi obnosene. romantic je dobry salon, maly ale oplati sa ist pozriet. kadernicku este nemam ale dostala som kontakt na jednu ktora robi na trojici a vraj nadherne svadobne ucesy tak po novom roku pojdem zistit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja budem mat svadbu v maji, a do skusania siat som sa pustila az teraz (bola som aj v lete, ale vyhnali ma zo salonov s tym, ze mam este kopec casu). Medzi sviatkami sa chystam obehat presovske salony, dufam, ze tam nebude naraz 10 neviest a ze sa mi budu moct venovat.
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa tyka toho orla, tak nedostupny preto že rok dopredu rezervovany, ja som sa pytala niekedy v septembri a už mali cely rok rezervovany, tak asi preto saty sa mi velmi pačia čo som skušala, ale zistila som že to nie je Pronovias ale La Spoza, a tu maju aj inde, tak pobeham i MI alebo ine salony v Prešove
Odpovedať
ludka-mate velmi pekne oznamka:) .Na pricesok som vobec nemyslela, ale ked som bola skusat saty v jednom salone, tak mi odporucilata pani, ze mozno by to bolo pre mna celkom dobre. Lebo ja mam dost jemne a riedke vlasy. A myslim, ze mala aj pravdu. Z mojich vlasov bude problem stvorit nieco pekne.Tak uvidim.Keby si vedela o nejakom dobrom kadernictve aj s tymi priceskami tak daj vediet:) A s tymi satami pockam niekedy po novom roku. Vidim, ze kazda z Vas si ich aj tak zacala hladat pol roka pred svadbou a to si myslim, ze tak casovo aj staci.
Odpovedať
janika22 ja som mala svadbu v modrej jedalni a boli sme spokojny maximalne a to ani nespominam nadhera ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nemate niektora zaujem objednavat si vystrelovacie konfety? ja by som chcela ale ak by mal niekto zaujem mohli by sme sa spojit
Odpovedať
Profilova fotka
tak že som sa dobre rozhodla, tiež som dala na prvy dojem, lebo je naozaj nadherna, ziadne komunisticke linoleum a podobne
Odpovedať
ahoj keterin, aj ja uvazujem nad tymi vystrelovacimi konfetami:)
Odpovedať
Profilova fotka
a co keby sme ich objednali spolu a stratneme sa niekde v po??
Odpovedať
ja som tam chcela napisat ze nespominam vyzdobu :))
Odpovedať
no to by sme ich mohli objednat spolu:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?