Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mozte mi odporucit nejaky dobry obchod s pankymi oblekmi, chceli by sme cokoladovy
Odpovedať
Perfektna vizazistka je katka spisiakova....kontakt na nu ti dahu v salone angelo v presove. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja mam osobnu super kozmeticku vizazistku chodi domov robit ale robi aj v jednom salone v po. ale berie urcite menej ako robi doma. ak chces kontakt dam ti do ip
Odpovedať
keterin a chodi aj mimo mesta do domu nevesty či len v ramci prešova?
Odpovedať
Ano Katka Spisakova je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak ju privezies a odvezie tak si myslim ze ano
Odpovedať
nellina23: ahojky, psala jsem ti ohledně té vizážistky, Katky. Je to ta, o které se tady bavíte? :) jestli je z Kendic, tak by to bylo fajn, že by to měla přímo ve vesnici :o) toto je můj mail: night.shine@centrum.cz Mohla bych tě poprosit, že bys mi na ni dala kontakt? Děkuji, klára
Odpovedať
ahojte baby, pridávam sa k Vám.. neviete mi povedať nejaké referencie na opalex sigord? Budeme tam mať svadbu v auguste, už som zaplatila aj zálohu, ale stále akosi váham či som dobre urobila. Nemáte niekto nejaké foto z výzdoby akú tam robia? Tu je v albumoch toho veľmi málo. Inak keď tu tak čítam, že vy už máte šatočky vyskúšané a zarezervované.. pánečku to ja som ešte ani skúšať nebola. ešte chcem počkať na výstavu svadba v KE..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčata, neviete poradiť kde sa ísť fotiť v prípade nepriaznivého počasia? (okrem múzea) ďakujem
Odpovedať
tiež by som uvítala túto roadu :)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: budem rada ak posles kontakt. dakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza: ja budem mat v opalexe svadbu v maji, tak uvidime. zatial som nasla dve baby, ktore tam mali svadbu a chvalili si...dak dufajme ze bude dobre. Je to hlavne mimo mesto, je tam pekne okolie...neboj, bude dobre ;-) vidite, od svojho fotografa som dostala za ulohu najst take miesto na fotenie..a som na to zabudla...budem velmi vdacna za pomoc
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinka1003: no vieš ja taký vymýšľavý typ.. mám hrozný strach z toho všetkého. A koho máš ako fotografa? Mne práve včera odmietol termín Fero kollár hoc som si termín u neho už záväzne dohodla zobral iných. Písala som lukačkovcom.. obsadení.. Tak ešte skúšam Erika Eržina z KE.. ale pravdu povediac najviac sa mi páčia fotky lukačkovcov. Skúste baby dačo poradiť..
Odpovedať
Baby a náhodou nejaké skúsenosti s Lenkou Mackovou z fotodokonalosť Košice nemáte? Na stránke nemá žiadne foto zo svatieb.. Rada by som vidieť nejaké jej fotočky.
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: ja som tiez strasne vymyslava a nerozhodna...nad vsetkym spekulujem. Fotit nas bude Mato Rovnak, je nas kamarat. Lukackovci su aj podla mna naj, nevybrala som si ich ale kvoli cene. A co s tym fotenim v pripade dazda, nemate nejake typy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala nad historickou budovou divadla ale nikdy som tam nebola sa priznam a neviem ako to tam vyzera a či je to vôbec možne, videla som tu i foto v Čiernom Orli pri tých zrkadlach ale neviem nič ine tu nie je okrem toho múzea?
Odpovedať
ahoj presovcanky.. ;-) mam na vas taku otazku: asi ako dlho pred svadbou je potrebne v presove rezervovat svadobnu salu, napriklad taky šport /solivar/?? Vdaka za odpoved :-)
Odpovedať
tanicka_photo: no kamoška čo sa ide vydávať v septembri tam bola platiť zálohu niekedy v októbri a čašníčky na ňu spýtavo pozerali... ale ja by som asi rezervovala skôr.. tak minimálne 9 mesiacov dopredu..
Odpovedať
baby a čo tak fotograf Ľudo Foldy.. z michaloviec. nejaké referencie? A neviete približne koľko berie a ako je vyťažený?... písala som mu mail, ale ako si sa neozýva, asi mu zajtra zavolám. mám 7 mesiacov pred svadbou a všetci dobrí fotografi už sú obsadení.. :-(
Odpovedať
ibiza.x, takze mam to chapat tak, ze 11 mesiacov skor si bola rezervovat svadbu? :-) pretoze mne kazdy hovori, ze tam je neskutocne velky napor a minimalne rok dopredu si treba objednat.. tak preto sa pre istotu pytam.. a dakujem ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka_photo: cim skor si zarezervujes salu, tym lepsie. Saly v presove sa rychlo obsadzuju...napr. v sporte na solivare som sa bola pytat vyse roka pred svadbou, a moj termin uz bol obsadeny (mali sice dost volnych terminov, ale konkretne 15.5. bol obsadeny). Pozeram, ze sa vydavas v auguste 2011, tak skus niekdy v lete obehat saly a uvidis...niekde to mozno povedia, ze sa mas zastavit az po novom roku, ze nemaju kalendar 2011, ale trvaj na tom, nech si ta niekde poznacia.
Odpovedať
Profilova fotka
kde je historicka budova divadla? to som ale presovcanka :-N Mna prave napadol len cierny orol, ale neviem, ci to tam nie je az privelmi nacancane, zlate a tak...chcelo by to nieco jednoduchsie...
Odpovedať
Profilova fotka
na hlavnej predsa kde sa predavaju aj lístky maju tam aj telku kde stále dookola idu ukazky ich hier je to nedaleko Orla, tu historicku budovu myslim
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, ja som blbec...jasneeee, uz viem :-N
Odpovedať
tanicka_photo: ano 11 mesiacov skôr bola.. a čašníčky sa vraj smiali.. tak neviem no. Ja by som tak rok dopredu začala hľadať a pýtať sa.. určite. A hlavne ak máš nejakú vysnenú predstavu.. potom toho už veľa nenavyberáš a budeš brať to čo bude voľné.
Odpovedať
jeej holky dakujeem :-) ste zlatee :-N ja som totiz hotova z toho uz teraz :-D pozeram tuto stranku a beriem rozne inspiracie, pretoze kazdy okolo mna zacina coraz intenzivnejsie v teoretickej rovine hovorit o svadbe.. ale tak hlavne zarezervovat tu salu a kostol.. hej pocula som, ze je to velmi natlacene, hlavne saly, o ktore je velky zaujem.. :-S a nechcem aby mi ostala nejaka jedalen.. :-( och.. musim nahnat svokrovcov nech zacnu pocitat hosti :-D este raz vam dakujem kocky zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tanicka: a mas predstavu kde by si chcela mat svadbu?
Odpovedať
no rozmyslali sme s priatelom prave o tom sporte.. pripadne o OZKN /tusim tak sa to vola/ co je na stanici.. ta zrekonstruovana budova.. ale ak ti mam pravdu povedat, nevieme presne kolko ludi pride na svadbu z jeho strany, pretoze doteraz to bolo vsetko v stadiu "budeme mat svadbu".. ale zrazu nas kazdy informuje o tom, ze minimalne rok dopredu, no ved vies.. takze tak.. a ako som tu citala na stranke, tak s kapacitou priestorov to v restauraciach nie je bohvieake velke :-S tak dufam ze jeho rodicia si nezavolaju celu rodinu :-D
Odpovedať
no s tou kapacitou to je trocha problém.. nájsť peknú sálu. my budeme mať na svadbe 130 ľudí.. čo je podľa mňa úplne brutálne, no ale priateľ si to nechce dať vyhovoriť. Ja by som najradšej mala krásnu malú svadbu. No čo už. Ešte veľa ľudí sa zmestí do tej tzv. modrej jedálne.. nieje to tam zlé.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať svadbu v modrej jedalni, ale naša je mala tak na veľa hostí som sa nepýtala ale okolo 100 tam určite vojde a je to tam pekne síce na budovateľskej ulici ale pekné
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?