Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
a este budeme mať aj balóny, ale to robí iná firma, ako tá, ktorá nám robí výzdobu...ale nič komplokované, žiadne modelovanie balónov, len proste balóny naplnené héliom
Odpovedať
Profilova fotka
juj, palesandra... ja som sa nasla v tebe :o) ja mám šaty z prešova z princess... a tam mi k šatám dajú úplne všetko... aj závoj aj spodnicu aj my šaty upravia, aj bolerko, aj kabeločku malú bielu a dáždniček na fotenie a dokonca aj špz mladomanželia... takže som spokojná :o) a tiež si lámem hlavu nad bižu, lebo som našla na nete nádhernú, ale keď ja musím najprv vyskúšať a sa bojím objednať bez toho :o) ako v prešove je bižuteriek dosť, tak si myslím, že si určite vyberiem... ale najhoršia je moja nerozhodnosť :o)))) sa mi zapáči toho viac a bude megaproblém :o)))) a moja výzdoba tiež zahŕňa návleky na stoličky + zlaté mašle, keďže výzdoba bude zlatá a potom výzdoba stolov - servítky, svietniky a umelé kvety a hlavný stôl kde bude ikebana z umelých kvetov a chceli by sme aj niečo na dvere vchodové... len ešte neviem čo :o) a ešte som si pýtala aj niečo na stenu za náš stôl tak hádam niečo pekné vymyslia :o) a balóniky tiež by som chcela, len ešte som sa nerozhodla :o))))) ale poprípade by si mohla tomsim dať kontakt na firmu s ktorou to máš dohodnuté.... prosím do IP, keby si bola taká zlatá :o)
Odpovedať
iva.jurkova: ale veď aj v Princess majú peknú bižu...ja si asi odtiaľ niečo kúpim...a náhodou nevieš, lebo ja sa už nepamätám, či keď si od nich vezmeš svadobné šaty, dávajú aj nejakú zľavu na spoločenské šaty resp. popolnočné šaty a v akých cenových reláciách sa pohybujú??
Odpovedať
Profilova fotka
no mne povedali, že dávajú zľavu... že mám prísť v apríli, lebo im príde nová kolekcia spoločenských šiat, že budú nádherné, že si určite vyberiem a že potom stačí povedať, že mám rezervované šatičky a určite bude zľava... a ukazovala mi jedny nádherné keď som tam bola... také hodvábne dlhé s farebnou potlačou a veľmi pekne riešené boli a vypožičanie bolo niečo málo cez 100 €... ale uvažujem, že si spoločenské šaty kúpim, lebo chcem len niečo krátke a ľahučké po polnoci, tak by som chcela ísť do poľska, ale až keď bude krajšie počasie, lebo to čo sa deje vonku momentálne je už na nervy :-|
Odpovedať
a do Poľska kde konkrétne ideš??... lebo aj ja by som chcela ísť niekedy po Veľkej noci...aj kvôli obleku pre priateľa, lebo by chcel krémový a taký tu nikde nezoženieme
Odpovedať
Profilova fotka
ja ani neviem kam... asi do noveho targu... neviem kde je dobrý výber na takéto veci, skúsim pozisťovať a ti možem dať vedieť... a tiež sa chystám niekedy po veľkej noci, uvidím ako mi to bude vychádzať, lebo soboty chodím do školy... takže sa musím zariadiť aj podľa toho, či nebudem mať nejaký vážny predmet, na ktorý musím ísť, alebo skúšku nebodaj :-|
Odpovedať
aj mam tiez zlato bordovu vyzdobu :) dievcata, nejako sa zhodujeme :) ja som aspon pytala zlavu na svadobne saty ked mi nedavaju zavoj. tak budem to mat vykompenzovane. v kazdom salone ine podmienky, cccssss.. ked som bola v Princess PO, tak vraveli tiez ze zavoje len predavaju, tak isto aj v KE, odial beriem saty ja, a ani pompadurku v tom nemam, ale inak len spodnicu, upravu, spz, bolerko a rukavice, ale tie nechcem. baby, a mate v cene vyzdoby aj zive kvety? elbo ja mam celu vyzdobu za 130e + navleky 135e + balony 45e + zive kaly cca140e.. zatial mi to tak vychadza..a tiez chcem za hlavnym stolom nejake vysiace latky, tak idem sa v nedelu stretnut s tymi tetami ako to budu robit. velmi su ochotne...
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať vo výzdobe umelé kvety... je to praktickejšie, lacnejšie a vyzerajú úplne ako živé... keď tak počítam, tak ťa tá výzdoba vyjde asi tak ako nás :o) palesandra, a koľko budeš mať ľudí na svadbe? asi tiež dosť, že? a že vraj veľké svadby sa už dnes nenosia :o) nám povedali všetci ktorým sme povedali, že by sme sa s nimi radi stretli na hostine, tak nech si neplánujú nič na ten dátum... lebo oznámenia ešte nemáme, tak zatiaľ len vopred upozorňujeme :o)
Odpovedať
my máme v cene výzdoby len umelé kvety, ktoré majú oni v ponuke...ak by sme chceli živé kvety, tak si priplatíme...ale ešte neviem, ako sa rozhodneme...som rozmýšľala aj nad živými, nejakými voňavými napr. ľaliami...na každý stôl jednu...myslím, že aj cenovo by to nebolo veľa...uvidí sa
Odpovedať
Profilova fotka
mne budú úplne stačiť aj umelé :-) chcela som živé, ale keď som videla, že medzi umelými a živými nie je žiaden rozdiel, tak prečo váhať :-) a živých kytíc dostanem dosť, takže v konečnom dôsledku budú aj živé :-) a ináč, baby, už riešite aj také že kaderníčka a líčenie? máte nejaké odporúčania... alebo kde sa dáte česať?
Odpovedať
ja mam tiez vo vyzdobe umele..ale priatel chce silu-mocu zive, aj kamosky ze to inak vyzera :) a dokonca chce kaly co jedna stoji 100sk,teda dievcata 10stolov po tri kaly plus hlavna ikebana...5000sk ...ale ja chcem kyticu tulipanovu..mozno ho prehovorim tiez na tulipany do saly, a jeden tulipan 30sk, mozu nam urobit nejaku ozdobnu ikebanu z tulipanov..ja este porozmyslam..len bojim ze tie tulipany v sale nevyzdrzia..v kyticky by mi ich mohli nejako upravit. na problemy s kadernickou uz nechcem ani mysliet...:((( idem zase k inej, vo vedlajsej dedine, 20.3. na skusku, tak sa uvidi..
Odpovedať
no ja už som sa so svojou kaderníčkou rozprávala o účese a aj niečo skúšala...ja nebudem mať nič náročné, len nejaký uzol ...a čo sa týka líčenia, tak to budem riešiť možno týždeň pred svadbou a nebudem chodiť na žiadne skúšanie...keď ma líčila na promócie, bola som veľmi spokojná a to som nevedela, čo z toho vznikne...a kaderníčka a kozmetička ( Kvetka) sú v tej istej budove, ako salón Princess...takže všetko vybavím naraz :-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
palesandra: máš s kaderníčkami zlé skúsenosti? tomsim: ja sa chodím do kvetky strihať, tak uvažujem, že sa pôjdem tam pýtať... ale tiež premýšľam, že by som sa dala učesať kaderníčke, ktorá ma česala na stužkovú... bola som vtedy nadšená... ja by som chcela kaderníčku, ktorá ma príde učesať domov... :o/ len neviem, či by boli ochotné :o/
Odpovedať
a Vy ako riešite svadobný deň??....myslím najmä to doobedie...neviem ako to všetko zorganizujeme...som rozmýšľala o tom, že keď ma učešú,namaľujú, pôjdem sa obliecť do salónu (je hneď na poschodí :-))...a potom ako to má vlastne prebiehať, ak sa chceme fotiť pred obradom...má moj milý prísť pre mňa do salónu, kde ma aj prvý krát uvidí, tak sa pôjdeme odfotiť a tak už spolu prídeme ku nám domov resp. ku mne a tam sa urobí odobierka...lebo mamka ma presviedča, aby keď sa oblečiem v salóne, pôjdeme sa odfotiť a tak prídem domov a tam sa budem akože nanovo obliekať, kvôli fotkám.....no neviem...ako to Vy riešite??
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa budem obliekať doma... práve preto by som bola rada, keby prišla kaderníčka ku mne domov :-) príde fotograf ku mne domov nafotí prípravy a potom si príde pre mňa ženích a spolu sa pôjdeme fotiť a potom odobierka a hotovo :o) si to predstavujem veľmi jednoducho... ale pochybujem, že to bude také v pohode :o)))) a kam sa chystáte fotiť??
Odpovedať
bola som na odporucanie v kadernictve tereza, vypytala odomna 55eur za farbenie, melir 10pramienkov a strihanie a fukanie a melir mi urobila 2cm od korniekov a co som mala odrastene tak vobec neprekrylo..cize zase vyzera ze mam odrastene vlasy. a to som predtym mala len nahnedo farbene. som jej vravela aby mi ich podstrihla kusok kvoli koncekom a ona mi tak vlasy preriedila a poooodstrihla ze mi terajsia kadernicka povedala ze existuju aj pricesky.tak som ruky zalamala, cely zivot mam dlhe vlasy, mala som ich po prsia a na svadbu si dam cudzie:))) to urcite nie...predtym som zhanala rozne a nakoniec som teraz pri inej ktora ma bude robit vo vedlajsej dedine a kozmetiku bud jej sestra alebo nejaka ina. teda asi k nej priamo pride aj kameraman a fotograf kde urobia take pripravne zabery, pojdeme domov a tam sa budem obliekat..to moze postupne fotit (este uvidim ako) a potom pride priatel a ideme sa odfotit niekde na luku za dedinu :) lebo neviem vobec kde..:) nechcem mat tie umele fotky/video kde aaaaakoze druzicka oblieka mladu a ona jej len akoze umelo upravuje saty..to je take otrasne..cista umelina..teda po foteni prideme domov, priatel pojde naspat domov alebo do niektorej dediny cakat svojich :) a potom pride uz s ich ludmi. asi tak si to planujem.
Odpovedať
asi to aj ja tak spravím ... a žiadne fotenie príprav a podobných somarín...myslím, že je to zbytočné a časovo náročné...
Odpovedať
mne fotograf s kameramanom povedali ze rano pridu kedy chcem a aj kadernicka suhlasila ze mozu prist k nej domov kde ma bude cesat..teda s kadernickou som dohodnuta na 6.30 :) a f+k na 9.00 zatial, tam bude zosnimana priprava a bude to realne.... aka som prirodzene krasna a aka som skraslena este krajsia :)
Odpovedať
my to máme vriešene tak že moja kaderníčka je moja kamoška a už zopár rokov sa mi stará o vlásky, čiže už si ich ona striha a upravuje a keďže ešte nemám vbraný účes tak potom si ich pozastriháva ako ona potrebuje...líčiť ma bude jej sestra ktora teraz maturuje (bude kozmetička:).... a prídu ku mne domov, aj obliekať sa budem doma, keďže môj ženích býva 96 km od nás vo svadobný deň sa prvýkrát uvidíme až ked prídu k nám domov na odobierku :), fotiť sa pôjdeme počas svadobnej hostiny, ktorú máme v Opalexe na Sigorde- je tam krásne prostredie na fotenie....doobeda by sme sa asi totiž nestilhi stretnúť a pofotiť
Odpovedať
Profilova fotka
ak vam mozem pomoct moja suseda sa venuje zdobeniu a ma doma narobene rozne slavobrany a take tie okruhle dekoracie v kvetinacoch tak ak by ste chceli možem vam dat kontakt. ja budem mat tiez bordo a mamm nejake lupene a kamienky ak by si mala zaujem
Odpovedať
Profilova fotka
juj, aj ja by som tak chcela... uz som dnes volala kamoske co ma v kosicach salon, ci robi aj svadobne ucesy ci by ma necesala tak si poznacila termin a ze dva tyzdne pred nech pridem na skusku vlaskov, tak hadam budem spokojna, lebo popravde jej pracu velmi nepoznam... a ze cesat by ma prisla domov tak to je maximalne plus pre mna... a ona aj lici, takze budem mat dva v jednom :) a fotit by som sa chcela ist na spissky hrad, ale asi to bude casovo nezrealizovatelne... tak musim vymysliet nieco ine pekne...
Odpovedať
iva.jurkova: a kedy Vám začína obrad v kostole??...ved, keby ste si privstali, tak to stihate :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja tiez hovorim, ze to stihneme... obrad mame o pol stvrtej co je parada... len drahy je nejako proti... on sa nerad ponahla a nerad je v strese a vsetko musi mat nacasovane minimalne s polhodinovou rezervou... ma tym neskutocne rozculuje, lebo ja som uplny opak :o) ale toto si myslim ze by sme v pohodicke stihali... ale uvazujeme aj nad fotenim na kalvarii v presove... tam to je tiez pekne a krasny vyhlad na mesto... juj, len nech je pocasie pekne... a inac baby, sme boli vcera prvykrat na nauke... akurat sme vychytali temu planovane rodicovstvo... a tak pekne tam pani rozpravala :o) mozno to nebude az take utrpenie ako som si myslela :o) to iba prednasala a my sme pocuvali a na koniec nam popriala vsetko najkrajsie do zivota :o) takze fajn... uf :o)
Odpovedať
no ja som zvedava na našu náuku, ja ešte neviem ni kedy budeme mať obrat, pretože náš pán farar zo zásady nerieši nič ohľadom svadby skôr ako tri mesiace pred svadbou, obrat by mse chceli o tretej ale dozvedela som sa že v ten istý dátum má byť ešte jedna svadba a oni vraj že chcu o pol štvrtej ....a pán farár ma čas všetko riešiť až 3 mesiace pred svadbu, tak uvidíme ako to všetko bude.....
Odpovedať
je tu niekto, kto mal /pripadne bude mat/ svadbu vo vukove? chcela by som vediet, ci ste boli spokojne, alebo nie.. snad sa niekto najde.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak planovane rodicovstvo na nauke kde som bola ja bolo nieco otrasne, dve hodiny v kuse ten chlkap rozpraval o hliene ako ho mam manzel kontrolovat a robit podrobne zapisky
Odpovedať
ahoj dievcata chcem sa opytat ci sa tu nenajde nejaka, ktora si saticky nepoziciava ale kupuje a ci bz mi nahodou neporadila kam do Madarska sa vybrat na saty . Dakuje
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si saty kupila ale nie v madarsku
Odpovedať
a kde si si kupila porad :)
Odpovedať
Profilova fotka
ukrajina
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?