Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • Ahojte baby..poradte mi prosim niektora celkom dobreho kameramana z PO alebo tu blizko z vychodu..dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

• majkaa 09 - Ladislav Csiky 🙂 on robi pre slovensku televiziu ale kameruje aj svadby a ine udalosti 🙂

• a ak by mal niekto zaujem tak ja svoje svadobne saty predavam cena 120 e ( saty, spodnicky, bolerko)

• Sponzor fóra
  • Dakujem Ti zuzanka444..a mohla by si mi do posty aj kontakt na neho ak mas, dakujem Ti vopred 😉

• ahojte baby, neviete odporucit nejaky velkosklad kvetov v PO alebo okoli? Dik moc!

• skus kastex

• ahojte. namáte niekto skusenosti s Rafaelo Hall v prešove možte aj do IP dakujem

• Ahojte, mozno uz viete, mozno este nie. Ale v PKO si rezervujte termin na 13.3.2011... 2.rocnik svadobnej vystavy 😉

• @ivusik27  
    Bohuzial, v salone Angelo uz kontakt na nu nemaju. Mohla by som poprosit ten kontakt na vizazistku Katku Spisiakovu?

• @lenka369   jednoznacne princess 😉

• Ahojte dievčatá, poradte my niejaký dobrý svadobný salon v Prešove. Dakujem

• Dievčatá, chcela by som sa spýtať nema niektora z vas skúsenosti s reštikov Mladosť v Prešove?? Tyka sa to vyzdoby a jedla, dakujem.

• @hansolka  ahoj. tak jedlo je celkom dobre....a vyzdoba pokial viem tak si musis urobit sama..davaju obrusy,, farebne sarvitky mozno nejake svietniky a to je vsetko....pokial viem ale za rok sa to mohlo zmenit

• @lenka369  Ahoj dakujem veľmy pekne

• @lenka369  Ahoj, svagrinka mala svadbu v Rafaele, mne sa tam velmi pacilo, bol to velky priestor, co je celkom fajn - ked nemas na sebe tie stoly napraskane jeden na druhom 🙂 mali zivu kapelu- aj tá sa pokojne vosla. Jedlo bolo chutne - i ked na mna tie porcie boli velke 🙂 Jedno co mi vadilo, ze sme stale museli chodit a dokladat na stoly my, lebo ti casnici mali asi vela prace ( alebo sa tak svagrinka dohodla? neviem 🙂 )
    A ak sa mozem spytat ja- mas uz obehane nejake tie saly? my by sme chceli tiez niekedy v oktobri/novembri, ale bojim sa, ze to uz bude vsetko obsadene..:/ dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • dakujem,,lenka_enka ,vies co tak ja som svadbu vybavovala v septembri 2010 a chcela som v lete ale koli sale som to musela presunut na oktober...mam rezervovane Rafaelo velmi sa mi tam pacilo len som chcela vediet nazor niekoho kto tam uz bol....myslim ze v tie zimne mesiace nie je taky naval takze myslim ze nieco este zozenies,,,ale radsej to neodkladaj aby si sa nemusela vydavat na dalsi rok 🙂

• @lenka369  Och, tak to aby som si svihla 🙂 dakujem 😉

• @lenka_enka  my sme svadbu na september 2010 začali vybavovať koncom marca 2010 a celkom v pohode to bol aj saly boli ešte volne no my sme pocitali tak okolo 70 ludi 🙂

• @zuzanka444  Ani nevieš ako si ma potešila, i keď- my máme 120 ľudí, ale tak hádam ich niekam napcháme 🙂

• @lenka_enka  neboj to vyriešite 🙂 len treba pohľadať a riešiť aj alternatívy 🙂

• Zbytočne som sa stresovala 🙂 veľa sál ma voľno ešte aj v septembri, juchú 😃

• @majmik  Dakujem za info 🙂

• ahojte Presovcanky nevie niekto ci tohto roku bude svadobna vystava v Presove a kedy...viem ze minuleho roku bola ale dufam ze bude aj tento rok

• @lenka369  ahoj, uz som skor napisala, ze veru bude 🙂 13.3 v case 8.00-16.00 (aj ked na plagatoch je od deviatej do piatej, ale neskor vraj upravili) a tam, kde bola 😉 ked, tak si skus najst na fcb 🙂

• ahojte...prosim poradte nejaku sikovnu kadernicku z PO) hm..a neviete poradit dobry svadobny salon)) dakujem

• @nikus28  ahoj, myslim, ze v PO je dost vela kvalitnych kadernicok a kadernikov 🙂 ja som velmi spokojna s Idou z kadernictva Ida, ale vraj je skvela aj mladsia Pellova z kad. Pellova 🙂 a zo svad. salonov (ak mas na mysli saty) - tak naj je angelo a princess, potom aj life a afrodita.. tot vsetko moje referencie..

• majmik: dakujeeem 🙂 urcite skocim do jedneho kadernictva,,,saty mam zatila rezerve z life..len neviem ci som urobila dobre...( takze preto chcem nejake referencie.. 🙂

• @nikus28  😃 tak to, ci sme urobili dobre, ze mame aty z life, sme dve 😃 co som tu citala niektore recenzie, tak boli dost nespokojne viacere, havne so sefkou. Ja som sice na nu nastastie nenarazila, a tie co tam boli, boli velmi mile.. aj saty uplne novucke krasne.. tak snad nic zle s nimi ani s pristupom nebude 😉 (ale akurat predvcerom mi spoluziacka vravela, ze mala pred rokom a pol odtial saty a velmi spokojna)

• majmik 🙂 aj ty mas saty z life? tie co mas v albume s vreckami?
    dakujem, trochu si upokojila...ja som na sefku natrafila..ale mne sa zdala v pohode..moj problem je v tom, ze vymyslam..pretoze som sa stale nerozhodla ake saty chcem... 😬 takze si to musim dobre premysliet..a vybrat tie spravne!

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém