Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Ahojte baby..poradte mi prosim niektora celkom dobreho kameramana z PO alebo tu blizko z vychodu..dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
majkaa 09 - Ladislav Csiky :) on robi pre slovensku televiziu ale kameruje aj svadby a ine udalosti :)
Odpovedať
a ak by mal niekto zaujem tak ja svoje svadobne saty predavam cena 120 e ( saty, spodnicky, bolerko)
Odpovedať
Dakujem Ti zuzanka444..a mohla by si mi do posty aj kontakt na neho ak mas, dakujem Ti vopred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete odporucit nejaky velkosklad kvetov v PO alebo okoli? Dik moc!
Odpovedať
skus kastex
Odpovedať
ahojte. namáte niekto skusenosti s Rafaelo Hall v prešove možte aj do IP dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mozno uz viete, mozno este nie. Ale v PKO si rezervujte termin na 13.3.2011... 2.rocnik svadobnej vystavy ;-)
Odpovedať
@ivusik27 Bohuzial, v salone Angelo uz kontakt na nu nemaju. Mohla by som poprosit ten kontakt na vizazistku Katku Spisiakovu?
Odpovedať
@lenka369 jednoznacne princess ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, poradte my niejaký dobrý svadobný salon v Prešove. Dakujem
Odpovedať
Dievčatá, chcela by som sa spýtať nema niektora z vas skúsenosti s reštikov Mladosť v Prešove?? Tyka sa to vyzdoby a jedla, dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hansolka ahoj. tak jedlo je celkom dobre....a vyzdoba pokial viem tak si musis urobit sama..davaju obrusy,, farebne sarvitky mozno nejake svietniky a to je vsetko....pokial viem ale za rok sa to mohlo zmenit
Odpovedať
@lenka369 Ahoj dakujem veľmy pekne
Odpovedať
@lenka369 Ahoj, svagrinka mala svadbu v Rafaele, mne sa tam velmi pacilo, bol to velky priestor, co je celkom fajn - ked nemas na sebe tie stoly napraskane jeden na druhom :) mali zivu kapelu- aj tá sa pokojne vosla. Jedlo bolo chutne - i ked na mna tie porcie boli velke :) Jedno co mi vadilo, ze sme stale museli chodit a dokladat na stoly my, lebo ti casnici mali asi vela prace ( alebo sa tak svagrinka dohodla? neviem :) ) A ak sa mozem spytat ja- mas uz obehane nejake tie saly? my by sme chceli tiez niekedy v oktobri/novembri, ale bojim sa, ze to uz bude vsetko obsadene..:/ dakujem :)
Odpovedať
dakujem,,lenka_enka ,vies co tak ja som svadbu vybavovala v septembri 2010 a chcela som v lete ale koli sale som to musela presunut na oktober...mam rezervovane Rafaelo velmi sa mi tam pacilo len som chcela vediet nazor niekoho kto tam uz bol....myslim ze v tie zimne mesiace nie je taky naval takze myslim ze nieco este zozenies,,,ale radsej to neodkladaj aby si sa nemusela vydavat na dalsi rok :-)
Odpovedať
@lenka369 Och, tak to aby som si svihla :) dakujem ;-)
Odpovedať
@lenka_enka my sme svadbu na september 2010 začali vybavovať koncom marca 2010 a celkom v pohode to bol aj saly boli ešte volne no my sme pocitali tak okolo 70 ludi :)
Odpovedať
@zuzanka444 Ani nevieš ako si ma potešila, i keď- my máme 120 ľudí, ale tak hádam ich niekam napcháme :)
Odpovedať
@lenka_enka neboj to vyriešite :) len treba pohľadať a riešiť aj alternatívy :)
Odpovedať
Zbytočne som sa stresovala :-) veľa sál ma voľno ešte aj v septembri, juchú :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majmik Dakujem za info :)
Odpovedať
ahojte Presovcanky nevie niekto ci tohto roku bude svadobna vystava v Presove a kedy...viem ze minuleho roku bola ale dufam ze bude aj tento rok
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka369 ahoj, uz som skor napisala, ze veru bude :-) 13.3 v case 8.00-16.00 (aj ked na plagatoch je od deviatej do piatej, ale neskor vraj upravili) a tam, kde bola ;-) ked, tak si skus najst na fcb :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...prosim poradte nejaku sikovnu kadernicku z PO) hm..a neviete poradit dobry svadobny salon)) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nikus28 ahoj, myslim, ze v PO je dost vela kvalitnych kadernicok a kadernikov :-) ja som velmi spokojna s Idou z kadernictva Ida, ale vraj je skvela aj mladsia Pellova z kad. Pellova :-) a zo svad. salonov (ak mas na mysli saty) - tak naj je angelo a princess, potom aj life a afrodita.. tot vsetko moje referencie..
Odpovedať
Profilova fotka
majmik: dakujeeem :-) urcite skocim do jedneho kadernictva,,,saty mam zatila rezerve z life..len neviem ci som urobila dobre...( takze preto chcem nejake referencie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikus28 :-D tak to, ci sme urobili dobre, ze mame aty z life, sme dve :-D co som tu citala niektore recenzie, tak boli dost nespokojne viacere, havne so sefkou. Ja som sice na nu nastastie nenarazila, a tie co tam boli, boli velmi mile.. aj saty uplne novucke krasne.. tak snad nic zle s nimi ani s pristupom nebude ;-) (ale akurat predvcerom mi spoluziacka vravela, ze mala pred rokom a pol odtial saty a velmi spokojna)
Odpovedať
Profilova fotka
majmik :-) aj ty mas saty z life? tie co mas v albume s vreckami? dakujem, trochu si upokojila...ja som na sefku natrafila..ale mne sa zdala v pohode..moj problem je v tom, ze vymyslam..pretoze som sa stale nerozhodla ake saty chcem... :-N takze si to musim dobre premysliet..a vybrat tie spravne!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?