Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • @katinka110  v centre na Hlavnej, kusok od Dracika.. ako sa to vola som si nezapamatala 😬 😃

• @katmi   ahoj..aj my prave zhaname oblek..odkial ste kupili ???

• @nelka13  skus ODK presov

• Sponzor fóra
  • @123lea123  @katinka110  moj nastavajuci si spomenul 😃 http://www.jantex.net/

• pre kassandru84: ahoj, dja na svadbu neviem, ale z fotografov skus oslovit, ak mas dost peniazkov - Lukačkovcov, beru cca 700 eur za fotenie, mne sa velmi paci tvorba Vladimira Droblienku, nie je z PO, ale z Raslavic, a foti krasne, skus pozriet stranku vdphoto.sk alebo na fb a ceny ma skvele.. 🙂

• ahojte, poprosila by som Vas o skusenosti s restauraciou Rafaelo hall na Sekcove, kolko cca vyjde menu na osobu, ako je to s vyzdobou a co sa tyka ceny za prenajom, respektive za personal a rada by som vedela aj ako ste boli spokojne, dakujem kludne aj IP

• dievcata, neviete kde je na Sekcove nejake fajnove solarko? okrem Maxu..

• nic moje zlate, solarko vyriesene 😃 uz aj som sa bola oslnit... 😃 ale teraz mi poradte nejaku dobru a nie drahu krajcirku v PO... dikyyyyy

• Výborná fotografka je aj Viktoria Olejárová. Je myslim vyštudovaná fotografka (v googli stačí dať vikiviki) Nás fotila, je to veĺmi fajn baba, fotenie bolo príjemne, fotky krásne a cena veľmi prijateľná na rozdiel od iných zbytočne predražených fotografov. Spravila nám strašny kopec fotiek!
    A čo sa týka Raffaelo Hall, len odporúčam! My sme boli spokojní a prístup pána majiteľa bol veľmi profesionálny.

• @lemata  dakujem 🙂

• @nelka13  za málo, mali ešte voľné si si to rezervovala? sestra tam mala svadbu boli sme velmi spokojni .)

• 😃 Orangutan, žeby konkurencia, keďže sa tu len vyjadruješ do tém o kameramanoch a fotografoch? Kyticu alebo pierka náhodou nezháňaš? 😞

• @lia1  zaujimave je ze aky mas prehlad kto sa do akej temy vyjadruje a zvlas mas asi zmaknute temy o kamere a fotkach 😃
    BTW: to nase skolstvo... 😉 😎

• alla24 Karlovu univerzitu na to nepotrebujem aby som si to zistila 😉

• Sponzor fóra
  • baby,ked sme uz pri foteni,kde by ste mi poradili sa ist fotit,park,zahradu umenia ci kalvariu velmi nechcem,pride mi to uz otrepane...

• @artemmiss  no ja mam presne ten isty problem,ze kam sa ist fotit 😐

• @katinka110  my mame pre istotu aj carpe diem,videla som fotky a su celkom pekne,maju tam aj peknu terasu...ale chcela by som aj nieco uplne vonku,rozmyslala som uz aj nad Sigordom 😉

• No mňa napadá Sigord, Kvašná voda, smerom na SB sú pekné polia myslím že tam aj niečo kvitlo minulý jún, Stromoradie...ale ak by bolo škaredo tak neviem absolutly..

• ja tiez neviem kde foto.. aj ked napad by uz bol.. ale je to mimo PO.. tak neviem,ako to budeme stihat vsetko, kedze sobas mame o 14,00
    @orieska325  ty si mi vzdy tak dobre poradila 🙂 nejaky typ na dobru kadernicku + vizazistku? najlepsie,ak by to bolo na jednom mieste..dakujeeem 🙂

• @katmi  juj tak vizazistku neviem ja sa licim sama, ale kadernicku mam skvelu pani Ida -kadernictvo Ida len neviem kedy mas svadbu? ona je velmi vytazena moze byt ze uz nebud mat nic volne.

• @orieska325  koncom jula.. v piatok.. takze to by nemal byt az taky problem,ci? 🙂 len ja by som chcela, zeby ma tam mal hned aj kto nalicit.. nechcem behat hore dole niekam 😒

• @katmi  no ak by si chcela ju odporucam volat ihned neprehanam je fakt vytazena..ja som s nou velmi spokojna je sikovna..ona ma iba kadernictvo, nie je tam ziadna vizazistka..fakt neviem poradit lebo ja sama sa licim doma takze neviem..ked si dobre pamatam raz ked som bola u kozmeticky licila tak jednu kocku a fakt krasne bolo to ako je danovy urad pod Tescom a oproti zhruba je rodinny dom a tam centrum Luxury, tá kočka sa volá Gabika, ale nemám šajnu aké má ceny len viem že sa mi vtedy veľmi páčilo líčenie.

• @orieska325  http://www.studioluxury.sk/ presne, aj ja som o nej pocula, ze dobre lici

• @84vali  hej presne..ja k nej chodim na trsy ked je prilezitost🙂

• @orieska325  nemozem to takto riesit 😞 musim to mat na jednom mieste, kvoli uspore casu.. no neva.. aj tak dakujem...

• ahoj neviete mi poradit kde mi v po graviruju pohare?

• tiez som zistila ze manticu zrusili a 66€ nedam za 2pohare tak som si ich vyrobila sama bola som aj v margaretke ale graviruju az od 20ks tak ich mozem kaslat vsetkych 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém