Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
@katinka110 v centre na Hlavnej, kusok od Dracika.. ako sa to vola som si nezapamatala :-N :-D
Odpovedať
@katmi ahoj..aj my prave zhaname oblek..odkial ste kupili ???
Odpovedať
Profilova fotka
@nelka13 skus ODK presov
Odpovedať
@123lea123 @katinka110 moj nastavajuci si spomenul :-D http://www.jantex.net/
Odpovedať
Profilova fotka
pre kassandru84: ahoj, dja na svadbu neviem, ale z fotografov skus oslovit, ak mas dost peniazkov - Lukačkovcov, beru cca 700 eur za fotenie, mne sa velmi paci tvorba Vladimira Droblienku, nie je z PO, ale z Raslavic, a foti krasne, skus pozriet stranku vdphoto.sk alebo na fb a ceny ma skvele.. :)
Odpovedať
ahojte, poprosila by som Vas o skusenosti s restauraciou Rafaelo hall na Sekcove, kolko cca vyjde menu na osobu, ako je to s vyzdobou a co sa tyka ceny za prenajom, respektive za personal a rada by som vedela aj ako ste boli spokojne, dakujem kludne aj IP
Odpovedať
dievcata, neviete kde je na Sekcove nejake fajnove solarko? okrem Maxu..
Odpovedať
nic moje zlate, solarko vyriesene :-D uz aj som sa bola oslnit... :-D ale teraz mi poradte nejaku dobru a nie drahu krajcirku v PO... dikyyyyy
Odpovedať
Výborná fotografka je aj Viktoria Olejárová. Je myslim vyštudovaná fotografka (v googli stačí dať vikiviki) Nás fotila, je to veĺmi fajn baba, fotenie bolo príjemne, fotky krásne a cena veľmi prijateľná na rozdiel od iných zbytočne predražených fotografov. Spravila nám strašny kopec fotiek! A čo sa týka Raffaelo Hall, len odporúčam! My sme boli spokojní a prístup pána majiteľa bol veľmi profesionálny.
Odpovedať
@lemata dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nelka13 za málo, mali ešte voľné si si to rezervovala? sestra tam mala svadbu boli sme velmi spokojni .)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D Orangutan, žeby konkurencia, keďže sa tu len vyjadruješ do tém o kameramanoch a fotografoch? Kyticu alebo pierka náhodou nezháňaš? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lia1 zaujimave je ze aky mas prehlad kto sa do akej temy vyjadruje a zvlas mas asi zmaknute temy o kamere a fotkach :-D BTW: to nase skolstvo... ;-) 8-)
Odpovedať
alla24 Karlovu univerzitu na to nepotrebujem aby som si to zistila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,ked sme uz pri foteni,kde by ste mi poradili sa ist fotit,park,zahradu umenia ci kalvariu velmi nechcem,pride mi to uz otrepane...
Odpovedať
@artemmiss no ja mam presne ten isty problem,ze kam sa ist fotit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka110 my mame pre istotu aj carpe diem,videla som fotky a su celkom pekne,maju tam aj peknu terasu...ale chcela by som aj nieco uplne vonku,rozmyslala som uz aj nad Sigordom ;-)
Odpovedať
No mňa napadá Sigord, Kvašná voda, smerom na SB sú pekné polia myslím že tam aj niečo kvitlo minulý jún, Stromoradie...ale ak by bolo škaredo tak neviem absolutly..
Odpovedať
ja tiez neviem kde foto.. aj ked napad by uz bol.. ale je to mimo PO.. tak neviem,ako to budeme stihat vsetko, kedze sobas mame o 14,00 @orieska325 ty si mi vzdy tak dobre poradila :-) nejaky typ na dobru kadernicku + vizazistku? najlepsie,ak by to bolo na jednom mieste..dakujeeem :-)
Odpovedať
@katmi juj tak vizazistku neviem ja sa licim sama, ale kadernicku mam skvelu pani Ida -kadernictvo Ida len neviem kedy mas svadbu? ona je velmi vytazena moze byt ze uz nebud mat nic volne.
Odpovedať
@orieska325 koncom jula.. v piatok.. takze to by nemal byt az taky problem,ci? :-) len ja by som chcela, zeby ma tam mal hned aj kto nalicit.. nechcem behat hore dole niekam :-S
Odpovedať
@katmi no ak by si chcela ju odporucam volat ihned neprehanam je fakt vytazena..ja som s nou velmi spokojna je sikovna..ona ma iba kadernictvo, nie je tam ziadna vizazistka..fakt neviem poradit lebo ja sama sa licim doma takze neviem..ked si dobre pamatam raz ked som bola u kozmeticky licila tak jednu kocku a fakt krasne bolo to ako je danovy urad pod Tescom a oproti zhruba je rodinny dom a tam centrum Luxury, tá kočka sa volá Gabika, ale nemám šajnu aké má ceny len viem že sa mi vtedy veľmi páčilo líčenie.
Odpovedať
@orieska325 http://www.studioluxury.sk/ presne, aj ja som o nej pocula, ze dobre lici
Odpovedať
@84vali hej presne..ja k nej chodim na trsy ked je prilezitost:)
Odpovedať
@orieska325 nemozem to takto riesit :-( musim to mat na jednom mieste, kvoli uspore casu.. no neva.. aj tak dakujem...
Odpovedať
ahoj neviete mi poradit kde mi v po graviruju pohare?
Odpovedať
tiez som zistila ze manticu zrusili a 66€ nedam za 2pohare tak som si ich vyrobila sama bola som aj v margaretke ale graviruju az od 20ks tak ich mozem kaslat vsetkych :)
Odpovedať
@lulita http://www.margaretka.eu/ostatne.html
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?