Ročné dieťa na svadbe

Ahojte, je tu niektorá z vás ktorá sa vydávala a mala ročne dieťa na svadbe? Ako ste to všetko okolo baba zvládali? Dosť sa obávam, že väčšinu svadbu sa budeme musieť venovať dieťaťu. Ako som si toho vedomá ale chcela by som vedieť aké ste mali s tým skúsenosti. Kde napr dieťa sedelo, či ste ho kojila alebo ste mali opatrovateľku? Kedy dieťa išlo spať a také tie veci Vďaka
Odpovedať
Náš mal presne rok keď sme mali svadbu, mali sme tam opatrovateľku, svokrinu dobrú kamarátku. Ja som spísala 1 A4ku komplet čo má kedy papať ako ho uspať čo má kedy robiť, nech má rovnaký režim. V deň svadby sme nevedeli že máme dieťa 😊
Odpovedať
@kris_tin257 hahaha to ste mali fajne, náš bude presne tiež mat rok na svadbe a neviem ako a kto sa bude o neho starať
Odpovedať
@radanitta určite si niekoho nájdite a vyriešite to dopredu, my sme lepšie nemohli urobiť a malý bol tiež spokojný a bezproblémový 😊
Odpovedať
zazila som svadbu, kde mali rocne dietatko a poviem ti na horsej som veru este nebola. nevesta bola stale prec, lebo mala stale plakala a chcela byt pri mame. mladi, ktori sa chceli bavit, tak ti sme sedeli vonku na terase a rozpravali sa a zvysok posadky vo vnutri pil alkohol. ale je to len uhol pohladu, zase si myslim, ze mozu byt svadby, kde to uplne v pohode daju s malym dietatkom 🙂
Odpovedať
nie je to moc stastna volba, kedze sa budes musiet venovat vacsinu casu dietatku. ako najlepsie by bolo, ak by si ho zverila nejakej opatrovatelke alebo znamej. par chvil nech je na svadbe, ale asi by bolo potom najlepsie ak by s nim siel niekto domov
Odpovedať
Podla mna to nebude taky problem, ako sa teraz mozno zda. Vsak nejaky cas bude s tebou a s muzom. Stari rodicia sa mu tiez istotne povenuju. A myslim, ze mu nebude robit problem si aj pospat. Mi napadlo este, ze by bolo fajn nejaku izbu si zajednat, ak budete mat hostinu v nejakom hotely alebo taktomto podobnom zariadeni, ze by sa tam dalo s nim ist.
Odpovedať
@gretusiatko hmm to by bolo fajn, lebo tak male dieta proste na svadbe nevydrzi. hlavne je dolezite si najst niekoho, kto sa jej bude venovat, bo si myslim, ze vy na to az tak moc casu mat nebudete
Odpovedať
to je pravda, ale tak zopark chvil by mohlo byt kludne na svadbe a potom ak by ste mali nejaku aupairku, ktora by ho vzala ci uz domov alebo niekam na izbu by bolo fajn
Odpovedať
@dankafraj presne tak
Odpovedať
chapem, ze rodic chce mat na svadbe svoje dieta nch je akokolvek male, no s malymi detmi je to prilis tazke a pre novomanzelov aj dost obmedzujuce, takze pomoc v takomto pripade je podla mna super
Odpovedať
no a ako ste sa to nakoniec rozhodli poriesit? budete mat nejaku opatrovatelku 🙂
Odpovedať
@zahrajkadan hej hej. Ako na zaciatok je to v pohode, no rocne dieta aj tak dlho hore nevydrzi a spat na svadbe, by som ho asi nenechavala. Nebolo by to podla mna ani vhodne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale tak zase male deti vedia zaspat kdekolvek. Kamaratka mala svadbu a mala so sebou nosic, a normalne si tam malu supla tak s nou fungovala, ked bolo treba.
Odpovedať
@xellia tak zalezi to od toho ako sa nevesta nadstavi
Odpovedať
@dasulinka32 to je pravda. Pre niektoru je to samozrejmost, ina si zas chce uzit svadbu naplno a bez takychto starosti. Je to kazdej vec podla mna a tazko v tom radit
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm ako ja chapem a neberiem to ani zle, ak proste mladomanzelia moc deti mat na svadbe nechcu, ako tak som to myslela, ze na celej, lebo to matke proste neda sa dietatku nevenovat ak tam je a zas svadba aby sa tocila len okolo maleho, to je take no
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak je to individualne jasne, pokial mas nejaky ten zdravy odhad a myslis, ze to zvladnes, tak chod do toho, len teda asi treba brat do uvahy aj to, ze budes odbiehat a venovat sa aj malemu drobcovi 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@klariena hmmm neviem, mne by to napriklad vadilo. Je to taky den, co si myslim, ze ma aj matka narok si ho uzit bez dietata
Odpovedať
@kajka_majka tak nejak to mam aj ja. bola som raz na svadbe, kam si kamoska vzala dcerku a bola to tak ti poviem cista katastrofa. nic ineho len s nou, ani z ruk ju nemohla dat dole, preplakala poklu casu co tam boli
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, ale tak to sa da aj inokedy a nie na svadbe ci? 🙂
Odpovedať
@klariena co nie len na svadbe? Trocha som nepochopila tomu, co si chcela povedat
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím si, že pre tak malé dieťa to nie je nič dobré a prakticky si to tam ani neužije, takže by bolo podľa mňa najlepšie, ak by ostalo u niekoho, ak sa teda vy na tú svadbu chystáte
Odpovedať
@mar_ka33 som takého istého názoru. Nie každá príležitosť je vhodná pre dieťatko a brať ho tam len na pár hodín a neužiť si svadbu poriadne mi príde neviem. Ja by som si našla asi stráženie
Odpovedať
Dá sa to, ale človek ju nespustí z očí ani na sekundu a neoddýchne si. Takže si svadbu skôr neužije, iba ak by tam bola spoločnosť viac menších detí.
Odpovedať
Profilova fotka
@justiiinkaa ved to, ako poznam zienky, co by dieta ani v takejto situacii nikam nedali a nevadi im to. no pre mna by to napriklad nebolo
Odpovedať
nezazila som este ani jednu svadbu, kde bolo taketo male dieta, ze by to bolo v pohode. zvacsa sa tym detickam na svadbach nepacilo a len plakali a to potom pokazi naladu vsetkym hostom
Odpovedať
@samka11 naše bolo ako päť peňazí vôbec mu nevadilo nič, nie je to o deťoch vo všeobecnosti skôr o povahach tých detí 😊 my sme mali šťastie náš si užíval cudzích ľudí a toho že sa niečo dialo, vkuse niekto z rodiny za ním chodil a keďže mal opatrovateľku ani sme nevedeli že tam bol 😊 o ôsmej ho zobrala na izbu spinkať a všetci sme boli spokojní
Odpovedať
@kris_tin257 tak to ste mali super no nie každé dieťa je také. Niektoré malé deti majú zas z väčšieho množstva ľudí strach a neznášajú takéto akcie dobre. Dieťa si treba poznať a podľa toho sa zariadiť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?