Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

4. júl 201010150
  • teda ok dany, nejake sem dam. Chcela som pockat na mojho draheho ktory sa vratil zo svojej rozlucky z Chorvatska, kym zistim jeho reakciu na fotky. 😃 Chvala bohu ich radsej nechce vidiet, aky je ten moj len rozumny 😃 😃 😃 ...

• no vidíš to ... tak davaj, zatiaľ tu nič nie je 😉

• hej davaj heeeeeeeet
    chceme vidiet
    foooo to, fooooo to

• Sponzor fóra
  • Babulky ale veeelmi rychlo si pozrite tie fotky, lebo zajtra to dam hned prec 😃 . Urobila som z nich vyber, i ked mam ich 169 🙂)). Myslim ze viac ani neni treba.. 😬

• Ahojte, vcera boli tie fotky asi pol hodku na nete. Pisala som si s anaxamon, ze fotky z rozlucky a so stripterom a ine veci nie suvisiace so svadbou tam nemozu byt. Je to vlastne v pravidlach. Tak ale 2 sem mozem dat...

• pekný dník ....
    jáj, no vidíš ,to ma nenapadlo .... 😕 pravidlá treba dodržiavať veru 😉 tak neva .... nestihla som síce kuknúť ale nevadí ... keď si sa dobre bavila, tak je supiš pre Teba 🙂

• dany si zlata 😉 planujes rozlucku? za hodku odchadzam na dalsiu, ideme do Tatier. Kamoske sme objednali striptera, tak zvedava som najviac ake je to len sa kukat 😎 .

• ahojte babule, tak ako ste prázdninovali 😃

danyledu, livi1...žienky, máte to za pár 😉

• Ahojte kočky ...
    tak už je zo mňa Pani manželka 😉 🙂
    hľadám tému a je kdesi vzadu - no toto .. .ten ročník 1982 to nejak fláka 😃 😛

• ahojte 🙂
    danyledu...gratulujem ku svadbičke, pekná fotečka v albume, dúfam, že budú aj ďalšie 😉

• matkajo - no hádam raz budú ... musím všetky dať dokopy a potom raz dakedy 😉 😃
    a ďakujeeeeem 😉

• Danyledu- gratulujema vsetko naaaaaaaaaaj prajem

• baby kde ste? ja že idem prečítať, čo nové ste tu popísali a tu ništ ........ hm

no my už máme fotose od fotografa ... tak sa vytešujeme, a neuveriteľne rýchlo ide ten čas .... 😉

tak pekné dníčky prajem ...

• dany.....krááááááááááááásne fotos 😉

my pomaličky pokračujeme na dome, ale z tejto strany Vianoc tam ešte bývať nebudeme 😬

naozaj to tu akosi "vázne", kde sú všetky 82jkyyyyyyyyyyyyyyyyyy

• Ahojte.No neviem kde su ostatne,ale ja sa pohybujem sem tam uz aj na koniku 😵 😵 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte krásavice 🙂

teeeeeeeeeda, táto téma až dakde v...... , vzadu 😃 , som vás nemohla nájsť
    čo je s vami????????? 🤔 kde ste? , prídem z práce a nemám čo čítať 😮 😃
    snáď vás neskolili dáke choroby, veď také počasie......

alusiatko...ty si si sa na MK už asi úplne presťahovala 🙂

• Ale nie neprestahovala aj sem obcas mrknem len tu stale nikto 😐

• veď to je to, že tu nikto, je to bieda 😛
    ja som bola dnes na nákupoch, radšej som si veľa peňazí nebrala, len tak akurát 😬 , lebo to vždy aj tak prídem domov s prázdnou peňaženkou 🤔 😃

• pekný deň sa praje 🙂

dnes je naozaj krásne, až mám chuť všetko upratovať 😬

• krásne ránko babule 🙂
    tak čo, máte už na všetkých hodinách zmenený čas? 🙂

• Jasneeeeeeeee celkom dobre sa spalo ked to trvalo o hodinu dlhsie 😃

• tak to ano, hodka spánku navyše nikdy nazaškodí 😃 , len už je tak skoro tma 😛

• ahojte 🙂
    teda ženy, vy to tu flákate 😛 😃

• baby, už aj nový mesiac máme, a vy stále nič 😛 😐
    ja zajtra odchádzam prašule zarábať, tým oznamujem svoju neprítomnosť tu, takže je to ospravedlniteľné 😃
    a teplo sa obliekajte, vonku už dosť kosa 😃

• teeeedaaa babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja nestačím čubrnet 🤔

• Ahojte, vidím, že táto téma sa rozbehla už pred dvoma rokmi, ale to som ešte túto stránku nepoznala. Takže aj ja sa pripájam k 82-kám!!! Vyzerá, že ste tu už celkom dobrá partia. Rada sa k vám pridám...Tak sa zatiaľ majte.. 🙂

• ženy tu je mŕŕŕŕŕŕŕŕtvo 🤔
    jahodalr...vitaj 🙂

• ulne to tu umrelo

• ahojte pripájam sa k vám 82!!!!
    Chodí sem ešte dakto?

• vitaj kerina 🙂
    akosi tu už ani nikto nechodí, postupne to tu vymiera 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém