Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
inak ja som tiez s mojim sa spoznala vo firme kde sme spolu pracovali v Kosiciach, ale ja som odisla, lebo tam to boli same intrigy ked sa dozvedeli, ze sme spolu a potom odisiel aj priatel :-D vie to len par ludi vo firme, pretoze som tu len prednedavnom nastupila a nehovorim to kazdemu na pockanie..., ked nato nepride tema, alebo sa bavime o niecom inom tak im to hned nepoviem iba ak je nato prilezitost.... :-D
Odpovedať
my mame totiz cca 100 luci v kancli a nemozem to kazdemu osobne hovorit, alebo to mozem vyhlasit rozhlasom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko babenky! Ako sa dnes mate? Dnes mame uz "malu sobotu", takze ja sa mam velmi fajn...
Odpovedať
aj ja vcera som bola sadnut z prace sme mali stretko a dnes som uplne znicena :-S , ale tesim sa uz na vikend si konecne oddychnem a budem balit darceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti:-) no je mi pod psa.V stredu som bola kuknut na Hlavnom namesti na vianocne trhy a som tam prechladla.Vecer som potom este cvicila, vcera tiez a zasa na mna nieco lezie.Pred mesiacom som bola na PN a znova. ALe tentokrat nejdem k lekarke :-( no dnes mam stretko s kamoskou, pojdeme ale na caj a zajtra ideme ku kamosom, narodila sa im druha dcerka, tak ideme pokukat.potom ideme na vianocnu husacinu z manzelovej roboty (to ako vianocne posedenie) a v nedelu budeme vypratavat a pripravovat doma WC, lebo v pondelok nam idu prerabat zachod :-) budem spat asi 3 noci u svokrovcov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši, ja tiez ste stale nie som ok, ale snazim sa na to nemysliet. my ideme zajtra na oslavu - krstna dcera ma 3 roky a narodky bude mat aj jej mama, tak to oslavime naraz. Celkom sa tesim...Dnes nam sufam vyjde s milacikom pekny vecer, snad zase do toho nieco nepride. Yvet, tak ty uz ides balit darceky a ja ani len neviem, co komu idem kupit a kedy. Normalne Ti zavidim... Zajtra sme mali mat v praci inventuru, ale nastastie to prelozili na pondelok...aj tak by ma tu zajtra neuvideli :-D
Odpovedať
ja uz chcem mat s darcekami pokoj tak som ich nakupila a rychlo ich pobalim a mozem sa venovat uzavierke v praci a cez vikend oddychovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak tebe je naozaj dobre, naozaj Ti uprimne zavidim. Kupila si vsetko, co si chcela?
Odpovedať
hej my totiz s milacikom mame strasne velku rodinu a to kupujeme darceky len najblizsim a tak nekupujeme nic nakladne len malickosti a aj tak to stoji dost....keby sme kupovali kazdemu nieco drahsie tak sa nedoplatime :-| ale mam to asi tak: moja mamka + braskova priatelka - kozmetika, svokra- ohrevna deka - neviem ako sa to presne vola, ale das to do elektiny a ta zohreje, svokor a moj oco nieco do auta...., svagrina - kozmetika, knizka, svagor - knizka a DVD, druhy svagor - knizka a DVD, priatelov synovec - drevena zeleznica...., moj brat - CD - klasicka music, dufam, ze som na nikoho nezabudla :-D :-D a asi som to uz tu pisala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze uz mas vsetko poriesene...my tiez nekupujeme nejako extra nakladne darceky, ale tento rok nejako nemam inspiraciu. Minuly rok som presne vedela, komu chcem co kupit ale teraz absolutne nie a hneva ma to. Ale asi o take dva tyzdne by sme po vyplate chceli ist niekde na nakupy a tam uvidim, co sa mi zapaci...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja tiez este nic nemam a nemam ani predstavy. Bratovi mojmu kupime asi budik s radiom :-) to by chcel, ale nevie, ze mu ho chceme kupit - dufam, ze si ho dovtedy nekupi sam. Svokrovcom neviem - nieco spolocne, mojej mamine fakt netusim co.Svagrovi detto - ale asi nieco do bytiku, lebo s jeho priatelkou mesiac byvaju vo svojom. My s manzelom navzajom si teraz prerabame WC, takze viac menej sme si povedali, ze si to teda dame pod stromcek - a este nieco poriesime, mozno nejaku malickost. A ja som uz dostala od neho mobil, dal mi ho ale uz teraz. Tak neviem, ako to tento rok dopadne, lebo peniazky moc nie su. A ja mam potom hned meniny a aj narodeniny....
Odpovedať
tak u nas si skoro kazdy povedal co cche a este sme kupili aj nieco co si myslime, ze by chcel....tak to je v pohode.... ;-) napr. svokrovcom sme si museli podelit co kto kupi, lebo pri 4detoch by sa niekto mohol trafit do rovnakeho darceka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to mame v tomto lepsie,lebo manzel je z dvoch surodencov ja zo styroch (ale dvaja su nevalstni), takze si vieme povedat a nemyslim,ze by sme kupili aj rovnaku vec 8-)
Odpovedať
ja mam tiez len brata, ale priatel ma 3 surodencov este a k tomu jeden je zenaty a druhy brat ma dlhorocny vztah asi tak cca 10rocny a sestra ma tiez dlhorocny vztah asi tak 6 rocny... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam len jednu sestru, ale ta ma len 14 rokov, takze to nehrozi, ze rodicom by sme kupili nieco rovnake a priatel ma jedneho brata, ktory je uz zenaty a s nim sa vacsinou vzdy dohodneme, ze kto co kupi...je to tak lepsie, ako by mal niekto dostat dva rovnake darceky
Odpovedať
niektore temy na tomto fore ma vytacaju nechapem naco tu su...nemyslim nasu temu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivett- si to uplne vystihla, kolkokrat krutim nad niektorymi hlavou, no co uz :-) forum , je forum
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby, tak ja sa tiez nestiham cudovat, co to tu niektore pisu...ale darmo, niektore su naozaj divne!!!
Odpovedať
to hej, ale hlavne nemam rada, ked ma nejaka baba snazi zatiahnut do hadky proste urobi z komara somara :-S
Odpovedať
Pridavam sa do klubu ´83 :-) Niektore ste tu spominali co ktore planujete a tak... takze ja len v skratke, svadbu planujeme na 7.6.08 a ked dostudujem, co je jun 2009, tak by som chcela mat aj male bejby :-) najradsej by som ho mala uz aj teraz, ale rozum kaze, ze mam este pockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivet, v akej teme to bolo - napis, ak chces mi do IP, aby som si to precitala.... blacrose:-) vitame Ta medzi nami:-) dobre rozum kaze, dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vypadlo mi "k" - takze blackrose .-)
Odpovedať
vitaj rose a napis nieco o Vas kde ste sa zoznamili, ako dlho ste spolu a ako je priatel stary - ak to nie je tajne ;-) ja ako som pisala vyssie na baby este nie som pripravena ;-)
Odpovedať
Obaja sme z jednej dedinky, v podstate sme sa okolo seba "minali" uz od narodenia (este ked som bola ja v brusku), ale blizsie sme sa zoznamili az ked som mala 16 a on 18 (teraz ma 26). No a od vtedy sme spolu. Teraz v decembri oslavime nas spolocny 8. rok :-) Niekedy az sa mi verit nechce, ze je to uz tak dlho. Sme k sebe ako stvoreni a uz si neviem predstavit, ze by sme neboli my dvaja spolu. No a tento rok 30. 10. 2007 v Parizi ma moj drahy poziadal o ruku. Nebolo to az take velke prekvapko, pretoze uz dlhsie sme svadbu planovali na buduci rok.
Odpovedať
tak to je super a kde ste boli v Parizi lebo rozmyslala som nad tym ci tam niekedy nezajdeme s milacikom, ale nie na svadobnu cestu ta bude bud na Sri Lanke alebo v Egypte... ;-) tak to mas super, ze ste sa tak nasli - ja som chodila tiez k babke do jednej dedinky kazde leto a tam chodil skoro kazdy s kazdym bolo to tam ako v Beverly Hills :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) hej to obcas byva v dedinach.... tu mi to tak tiez niekedy pripadalo. Mam aj vela znamych co sa uz zobrali a su obaja z nasej dediny. V minulosti to tak nebyvalo. Skor si brali ludi z inych dedin, prip. BA a pod. V rocnikoch 80-85 je vela parov od nas :-), je to pekne a mile. V Parizi sme boli snad vsade. Obehali sme vsetky zname miesta a ulicky v Parizi. Nezastavovali sme sa v ziadnom muzeu, lebo mna to ani nebavi a hlavne v jednom muzeu zabijes min. cely jeden den a ked sme tam boli len 4 dni, tak by sme si Pariz ako taky ani velmi neuzili. Ak chcete ist do Pariza, tak si min. pred tym pozrite, co by ste chceli vidiet. My sme si to na mapke vsetko vopred poskrkali a potom sme len behali. Ono sa to nezda, ale je toho dost. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej blackrose, to je romantika . ja som tiez s mojim manzelikom bola v Parizi 11 - 16. 10 2007 ale poviem Ti pravdu, mne sa az tak moc Pariz, ako ho vsetci opisuju, ze romanticky, nezdal. ale ved to je jedno nie? :-) tesim sa ,ze si sa k nam teraz pridala do klubu. Lebo tusim sme take stale tu len 3 a to ivettka, mysti a ja. Tak dufam, ze rozsiris kruh :-) iveet - aka to bola tema? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blackrose . my detto, tiez sme hlavne pamiatky pobehali a muzea sme vynechali az na jedno,lebo moj drahy je maniak do aut, techniky, motorizmu, tak on siel a ja s kamoskou sme sa zaital slnili v parku. Bolo krasne pocko. V albume mam 3 fotecky tusim z pariza a posledna je z tej zahrady pri muzeu.Tiez sme chodili s mapkou a skrtali a inak bolo fajn, ale taki sme boli unaveni kazdy den :-)
Odpovedať
prettty aku temu myslis teraz som mimo.... ;-) :-| :-| blackrose aj v tej dedine potom neskor vznikli manzelstva, ale prv to bolo tak, ze napr.kamoska pochodila skoro s kazdym chlapom v tej dedine a nakoniec si zobrala za manzela kamarata s ktorym predtym nikdy nic nemala :-D :-D a tiez z tej dediny.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no , ze si pisala, ze nemas rada, ak tie niekto zatiahne do hadky, mala som pocit, ze to ma suvis s nejakou temou tu , na mojejsvadbe , do ktorej si sa zapojila a niekto ta zatiahol tam kde nemal:-) ak som zle myslela, tak sorryyyyyyyyy:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?