Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 201019900
  • ahojte!
    ano po preventivku u zubara...bola som tento tyzden. Od zaciatku novembra mi robila 4 zuby a jeden trikrat, lebo mi vzdy vypadla plomba. V stredu tam mal ist moj drahy, prisiel tam a zamknute. ( a to bol objednany). Ja som tam vcera volala a ze oni uz budu robit len do jednej, ze maju vycerpane kredity...to je uzas, ze robia do jednej, ked on chodi z prace o pol tretej. tak mi sestricka povedala, ze si ma zobrat dovolenku. To je super, ze? Brat si koli 5 min preventivky dovolenku...Ona si precerpala kredity cez rok a a asi zabudla, ze rok ma aj mesiac december a aj vtedy ludia chodia na preventivky...my sme boli aj minuly rok v decembri, takze skor ist nemozme.

• no to je sila. nie aby bola rada, ze ma pacientov, ale takto si ich len odpudzuje. Ja idem 18teho k zubarke, ma mi dost cdo robit, tak postupne mi dava do poriadku chrup 🙂 a co planujes cez vikend ? ja budem upratovat, umyvat okna, prat zaclony😞 joj tak sa mi nechce a zaroven chce🙂 svagor ma oslavu 26ky, ale neviem ci pojdeme, mozno inokedy mu zablahozelat

• babulky, veríte na feng sui? dnes o tom vraveli v telerane a bola tam taká srandička, že talizmančeky na šnúrke, že ich treba dať do peňaženky a budú sa peniaze množiť. 😃 myslíte si že by to bol dobrý darček pre nastávajúceho svokra? lebo fakt neviem čo mu dať a toto bude len také symbolické pod stromčekom, nedávame si veľké dary. tak či to nebude trápne. svokre dám anjelika keramického, ale jemu fakt neviem, tak ma toto zaujalo.

• Sponzor fóra
  • no lianka, ja neviem, do takychto veci sa moc nestaram - teda ma nezaujimaju, cize tazko povedat ci verim alebo nie 🙂 ale myslim, ze kazdemu darceku sa potesia 🙂 (ozik, si mi na poslednu postu neodpisala🙂 )

• ahojte,
    mysti a nemoze ist priatel z prace na preventivku vramci navstevy lekara - viem, ze to existuje, ale teraz som nejako mimo a ma nenapada ako sa to vola - proste on ma na to v praci narok a by sa to malo platit priemerom 😉 na nejaku tu hodku - u nas v praci je navsteva lekara platena normalne akokeby si bol v praci, ale musi to trvat do 3 hodin, ale aj tak to vsetci vyuzivaju 😃
    lianka ani ja neviem tiez do toho moc nerozumiem 😃

• ivettka - aj mna to napadlo. Len ci si to moze dovolit 🙂 lebo aj ten moj je taky, ze "on z prace nemoze len tak odist a bla bla bla! - si neda odo mna vysvetlit, ze na to ma pravo, ide o zdravie, takze, ked to ini vyuzivaju, tak preco nemoze aj on 😞 ale to su chlapi, melu si svoje...

• Ahojte,
    yvetka, vies prenho to je dost problem, lebo nepracuje v tom meste, kde je zubarka...ale jednoznacne to bude musiet nejako vyriesit. saši, aj ja plánujem umývať okná uz asi 2 tyzdne, ale nejako mi to nikdy "nevyjde". my mame zajtra zabijacku, cize o zábavu máme postarane, len dufam, ze nebude prsat. prideme od nasich len v nedelu a potom ideme na obed k svokrovcom, a vikend je za nami. Vcera som uz nieco poriadila dom, dnes este doriadim, dam este prat posledne, co nam treba a vecerom uz ideme k nasim (nebyvame v jednom meste), aby sme rano nemuseli cestovat.
    Lianka, ja som mala na VS jeden predmet vramci ktoreho sme mali aj feng-šuej. Mne sa to celkom pači a naozaj v miestnosti, ktora je zariadena podla tohto pravidla sa citim ovela lepsie. A myslim, ze to, ako darcek je super, len to potom musis svokrovi aj tak vysvetlit. 🙂

• saši ani mi nič neprišlo, napíš ešte raz, lebo mi niekedy sem nejde ani prihlásiť, alebo je tu všetko červené, tak neviem.

• pretty to mas tu prekazku ci ako sa to vola dnes mi to naozaj nemysli a to som robila 6 rokov slovnenske mzdy a personalistiku - viem, ze mas narok na paragraf cca 6 dni za rok ci kolko a navsteva lekara je normalka ked donesies ten papier - vcera sme totiz mali party z prace tak som dost mimo 😃 😃

• ivett🙂jaaaaj, tak si si popila a isla neskoro spinkat?.
    mysti - takze taky "full" vikend, co? no vidim, ze mame toho vsetky vela na praci, ale dufam, ze aspon cez sviatky si trocha oddychneme 🙂 lianka,,idem kuk a poslat🙂

• lianka, uz som poslala

• to hej pretty a este ma caka buduci tyzden firemny vecierok to bude zasa budem mimo v praci 😃 😃 na druhy den 😃

• 🙂 ale je to prijemna skutocnost🙂 kedy ho mate? my sme ho nemali mat, ale akurat predchvilkou som sa tak tajne dozvedela, ze bude, tak sa teskam 🙂

• ho mame 13 vo stvrtok je to dost blbe, lebo mam uzavierku od buduceho tyzdna cize v piatok po vecierku som v praci 😞 😞 😞 -musim byt
    a kolko ste zamestnancov a v akej oblasti robis nejako mi to vypadlo....u nas je cca 78 zamestnancovm, ale neviem kolko ludi pride - budeme mat v jednej restike v pravekom style a kazdy donesie pod stromcek darcek a potom si kazdy nejaky vyberie 😃
    a vy ako to bude???

• tak, baby, to Vam teda zavidim, u nas sa chysta jedine zaver roka, v piatok 14. ale ani tam som sa neprihlasila, pre istotu. Vobec nie som zvedava na niektorych mojich kolegov a kolegyne ako sa tam nalievaju a potom do kazdeho ryju....a so vo firme len rok, takze ma to tam ani velmi netaha...
    Ale dufam, ze sa vy poriadne zabavite... 😉

• Sponzor fóra
  • tak ja som v novej firme, ale zatial si s kazdym celkom rozumiem a u nas moc vela ludi do teba nerype ked si vypije tak je to ok 😉

• ja neviem, ci bude co zavidiet, bude to moj prvy mejdan 🙂 v tejto robote, predtym som 5 rokov bola v inej a tam boli super vianocne vecierky. Vzdy boli super🙂

• tak ja som bola predtym iba v jednej robote na Vianocnych vecierkoch a tam to bolo o nicom - lebo sa strasne pilo a kazdy ozratu - ble - proste setrilo sa na jedle, ale hlavne, ze bol alkohol...no a nic ine som nezazila, kedze potom som bola uz zivnostnicka 😃

• ...ahoooooooj 83ojky,som sama z LC? 🤔

• my máme večierok tento týždeň, ale neteším sa naň, treba tam aj prespať čiže to bude o ničom, žiadna noblesa 😐

• ahoj marcaradko tak ja som z KE a byvame momentalne v Prahe a zatial to aj tak ostane - nevieme dokedy 😃
    my nastastie nemusime prespavat a mam to kusok od bytu 😃 😃 😃

• ahojte kocky, ahoj marcaradko...nie som sice z LC ale som z okresu RS, cize kusok... 😃
    ako sa babenky mate dnes? my mame po tej zabijacke, riadne som uz 2 dni nespala, ani tuto noc som sa nevyspala, taka som bola zrobena...ale je to uz za nami a to je fajn...prasiatka su uz v mraznicke...

• dobre ranko mysti 🙂 aj ja som sa cez vikend namakala - stale sme urpatovali a podobne a vcera poobede mali dve navstevy 🙂 takze asi tak 🙂

• ja som sa prave dozvedela, ze dnes budem sama doma aj vnoci. moj milacik ide dnes na skolenie a pride len zajtra. to je naozaj super, ze mu to povedali dnes...ani som sa s nim nerozlucila... 😞 ze si pride cez obed len domov pre veci a ide prec, a ja budem buvat sama...joj

• ahojte holky mysti tak ja som na take zvyknuta milacik predtym chodil prec aj na tyzden na vseliake sluzobky, ale teraz som rada, ze uz aspon pol roka nikde nebol 😃

• ahojte..ale vas tu je..normalne to clevka potesi..ze nie je sam s takymto vekom.. 🙂

• ahojte!
    Tak dnes sa vam velmi nechce komunikovat...ani ne, som taka, ze len prist domov a zalahnut spat. Ale na druhej strane sa mi domov ani nechce ist, ked si pomyslim, ze ma tam nikto necaka... 😞

• mirkaaaa,zvladnes to , ale viem co to je, ked mal ist moj drahy po 2rokoch co sme spolu byvali na sluzobku, som normalne v okne plakala, ked odchadzal 🙂

• ahojte, ja neze by som nechcela ist cez pracovnu dobu na net, ale nemohla som mala som totiz tolko prace, ze som nestihala a to ma caka az do vianoc 😞

• ahoj ivett- uplne rovnako som to mala dnes aj ja.ledva som stihala, taka som bola ubehana a teraz som si po celom dni sadla. Vecer som cvicila dve hodiny za sebou.Dnes spim u brata v BA,tak mi nachystal robotku, zehlila som mu tony triciek a teraz som skoncila. Tak babenky prepacte, ze som cez den nestihala 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém