Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, ste tu, niekto? ja tak striedavo.Strasne ma dnes bolia kolena a klby, asi z pocasia, alebo zo vcerajsich 2 hodin aerobicu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, som tu, ale dnes mam pre zmenu ja behacky...tak to uz s tym cvicenim neprehanaj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) je to moja druha praca .-) mna to bavi, ale niekedy mam toho dost:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja som nevedela, ze ty si instruktorka, ja som myslela, ze chodis len cvicit...aj mne by bolo zacat cvicit, lebo ked si pomyslim na Vianoce a na vsetky tie maskrty, tak uz viem, ze bude zase to kilecko na mne... :-D
Odpovedať
aj ja som chodila uz davno do fitka, ale teraz dlho nechodim a uz to na mne vidno... mam o par kil naviac :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasky, krasny den Vam prajem! Tak ked som vcera prisla domov z prace, moj drahy uz bol doma, ale bol zalezeny v posteli (asi mal na tom skoleni tazku noc :-D ). Bola som taka rada, ze ho mam uz doma, potom sme si dali dobru veceru, teply kupel a zaliezli sme do postele...konecne som sa vnoci poriadne vyspala, ked som ho mala pri sebe...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fesanda .-) tak uz mas srdiecko na mieste a alsku vedla seba :-) no my sme tiez vcera boli konecne spolu (z pondelka na utorok som totiz spala v BA u brata). Uz o 21:30 sme chrneli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, chcela som sa Vás opýtať, co idete piect teraz na Vianoce? nechcem tu zakladat novu temu ale potrebovala by som nejaky recept na kolace ale aby boli riadne plnkove a nie velmi narocne. Prosim Vas, az mate nejake take recepty, poslite mi do IP. Som z toho uz zufala...neviem co upiect.
Odpovedať
Profilova fotka
no mirka, veru mi hovor.Ani ja, aj ked ja moc nepeciem - ak tak len nejake tie z lineckeho cesta lepene kolaciky alebo podobne, lebo u nas pecu vsetci a mame toho plno. Svokra, babka a tak. Ale ak nejaky receptik najdem, poslem...
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez toho nejdem piect vela, ale zase nieco musim, vyskusat novu ruru... :-D ale uz sa na to aj tesim a aj na sviatky. len keby nam este ten sniezik napadol, bolo by fajn...
Odpovedať
ahojte holky, tak ja rada peciem, ale zacnem az ked pridem na SR t.j. od 22.12 budem asi piect v nedelu t.j.23tieho a recepty tuna po ruke nemam, pretoze ich mam vsetky na SR a nie som az taka dobra aby som to vedela z hlavy :-D :-D zvycajne pecieme par druhov kolacov, ale teraz tak vela nebudeme piect, lebo moj svokra tiez pecie vela a potom to nema kto zjest ja sa musim stale obetovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no ved to :-) tym dobrotam sa neda odolat, co ? aj ked ja moc sladke nemusim, skor som na slane:-) ale na kapustnicku sa uz moc tesim. Tuto sobotu robime s manzelom predvianocnu a dojdu aj susedia, tak sa tesim :-) babenky, utekam, mam o 15 tej NJ, tak aby som nemeskala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky! tak uz len 11 dni nam ostava do Vianoc...boze to tak rychlo leti. saši, tak nech sa Vám kapusticka podari, iste bude fajna! my mame doma v chladnicke o zabijacky kapustu a je ju kazdy den, mam ju strasne rada. my ideme s drahym varit vianocku hribovku, taku fajnu kremovu s klobaskou...mnam, uz teraz sa tesim. ja tiez velmi sladke nemusim a ani slane, to uz vobec nie. so sladkosti si dam raz za cas nejaku naozaj dobru cokoladku, ale je jednu cokoladu som schopna jest aj tyzden...staci mi troska kazdy den pre chut. Inak neoblubujem nejako ano kekse, ani nic. Ale moj drahy, ten teda je aj na sladke aj na slane... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak ty tiez nie si asi narocna:-) ja veru tiez nie. Staci mi malinko a som najedena:-) ale niekedy ma chyti taka chut na sladke - aj vcera vecer, musela som si o 2:00 dat tatranku:-) a to som slohla z manzelovho mikulasa:-) ale priznala som sa mu.
Odpovedať
mysti ty si ako moj milacik - ten ked ma nieco zjest tak mu to trva aj cely den stale totiz je po kusku a ja sa nato nemozem pozerat - uplne jak male dieta :-D :-D inak my nerobime kapustnicu nikdy len na vianoce a ani bramborovy salat - to preto, aby to potom lepsie chutilo a bolo to vynimocne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
saši, ja som tiež presne taka, nejem sladke, ale ked ma chyti "amok", tak zozeriem aj slona (cokoladoveho :-D ) a je mi tiez jedno, ci je desat vecer alebo polnoc...ked vecer pred telkou sa to nejako pyta... ;-) yvetka, aj moju mamu ide na to porazat, ked takto jem...aj ked som este byvala u rodicov som to robila, moja mamka sa stale smiala, ze ona este aj papier olize a ja tam stale nieco necham...ale na druhej strane vedela, ze ked nieco doma pochybelo, u mna vzdy nieco sladke bolo v skrinke schovane...teraz je moj milacik taky "dojizdak", pri nom si nic neusetrim. Aj naposledy som skrila studentsku pecat do skrine pod moje tricka, lebo aj tu by zjedol :-D . Zatial ju nenasiel...a potom aka bude vzacna ;-)
Odpovedať
no ja som zacala ujedat z priatelovho mikulasa uz minule,lebo sa nemozem pozerat ako to skladuje :-D :-D keby nemal mna tak mikulasa ma na cely rok
Odpovedať
Profilova fotka
babenky,ozyvam sa az teraz,lebo bola chyba so serverom.ako vikendujete?
Odpovedať
ja super zatial mam konecne dnes klud vcera som makala doma a vo stvrtok som mala ten Vianocny firemny vecierok a bolo super :-D v piatok som to v praci dospavala :-D
Odpovedať
Ahojte baby, som tu uz dlhsie nebola, ako vidim tema pekne pokrocila.. :-D Ja som sa akurat doucila na snad poslednu skusku, potom sa uz len vrhnem na 100%tne uzivanie a "nasavanie" vianocnej atmosfery.. 8-) Inak, comu sa veeeeeelmi, veeeeeeelmi moc tesim, zajednali sme si ako fotografa J. Cechovskeho, uz sme sa s nim aj stretli a bola som uplne nadsena.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my maem vianocny vecierok zajtra, pojdem tam, ale sice len asi na hodinku, lebo potom cvicim. aspon kuknut zbehnem :-) Cechovskeho? no super - o nom som pocula len dobre a tiez videla ?:-)
Odpovedať
ahojte holky ja som tiez o Cechovskom len pocula dobre, ale vobec neviem skadial je :-D
Odpovedať
čafte, my máme dnes večierok, tak dúfam že bude fajn. inak ani mňa nechytá vianočná nálada. ešte mi chýbajú nejaké darčeky a pravdupovediac došli mi aj nápady, fakt sa na nič nechytám. a rovno po sviatkoch späť do roboty, idú uzávierky, nemôžem dovolenkovať. :-| ešte aj na Silvestra som v práci. padnem potom večer ospalá do postele, veď silvestrovská telka aj tak nič neponúka.
Odpovedať
tak aj ja mam uzavierku, ale tento rok tak ako aj minuly rok na nu ostane moj kolega :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak aj sa vam ozyvam po dlhsej pauze...my sme boli vcera kupovat darceky, isli sme uz o pol osmej rano a vratili sme sa len o desiatej vecer. Ale boli sme v dvoch mestach a pravdu povediac v centrach ako je Europa v BB vam treba aspon 3 hodiny, v Tescu dalsie tri hodiny potom cesta do ZV, tam sme obehali Metro a zase cesta domov...joj, som este aj teraz taka unavena ze az...ale kupili sme takmer vsetko, este mi treba dokupit asi dve veci, ale to uz zvladnem aj tu...Bolo tak strasne vela ludi...vsetci kupovali darceky... :-)
Odpovedať
no to je jasne mysti ja to uz mam davno za sebou ... :-D inak dnes ma napadlo ako sa budem spravat k priatelovmu synovcovi - on ma len 2 roky, ale je straaasne rozmaznany.....zije s babkou a s rodicmi, ale babka sa mu snazi zakazovat veci, ale rodicia mu vsetko povoluju, aby od neho mali pokoj a ja ked k nim pridem na navstevu tak som z toho dost rozcarovana a ani sa s malym moc nebavim, lebo on urobi nieco a vsetci su z toho nadseni, ze aki je zlati a pritom ja by som toto mojmu nikdy nedovolila :-| proste si nic nevazi a cvici aj s dospelymi - a ja viem, ze so mnou by cvicit nemohol....
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak to mas taky problem ako ja...mame tojrocnu krstnu dceru a kedze je to prve dieta v rodine, je tiez strasne rozmaznana. Ja tiez vzdy ked pridem k svokrovcom a je tam (teda je tam cely vikend), tak sa na mna pricapi a ja mam po zabave. Musim byt len s nou, hrat sa, kreslit, proste vsetko. Vies, ono je to pekne tak raz, dvakrat ale stale???!!! Uz mi z toho hrabe. A je taka zla ako cert, vsetko si vynucuje placom, take by som jej obcas nastrielala, ze by mala dost. Takze vies, clovek si ide trochu oddychnut...uz tam naozaj nerada chodim cez vikend, pretoze oni (svagor a svagrina) su tam kazdy vikend a cely vikend...ja som sa velakrat koli tomu pochytila aj s drahym, lebo on na nej doslova lipne, ale nepochopi, ako sa citim ja, ked jej vzdy robim pestunku...ide mi to na nervy... ]-(
Odpovedať
tak také problémy poznám. priateľova sesterka má dcéru a keďže je v takom zlatom veku a bola prakticky prvé malé dieťa v rodine po stračšne dlhej dobe, tak všetci z nej boli paf, dokonca tak, že uprednostňovali ju pred vlastnými deťmi. malá s nimi točí a im to nedochádza že je len poriadne rozmaznaná. Príde k mojej budúcej svokre a tá ju zásobí sladkosťami, či v bežný deň, alebo na mikuláša - pozor, iba vyberané čokoládky :-o . na vianoce musí dostať od nich darček, veď akoby to bolo. samozrejme, jej pribudli teraz malí súrodenci a keďže sa to štyri roky točilo len okolo nej, tak si viete predstaviť ten rev, ak ona nedostane niečo navyše. a rodičia sa prizerajú a vo všetkom jej vyhovejú. a v podstate všetci, len ja sa okolo nej netočím, lebo mi ide poriadne na nervy aká je nevychovaná a tak som ja samozrejme tá zlá, lebo neviem pochopiť malé deti. Priznám sa, že jediné čo neviem pochopiť je tolerancia k tej malej a zásobovanie ju darčekmi vždy a kdekoľvek a to aj ľu´dmi, ktorým ona v podstate nič nie je.
Odpovedať
je to pravda - ja ked som im povedala, ze on s nimi toci tak oni nato,ze on je este maly a tomu nerozumie a urcite by v takom malom veku nebol taky sikovny, zeby vymyslel nieco sibalske - ja som, ale bola aupair v Londyne tak viem ake su deti uz od zaciatku vybabrane :-| minule mu svagor opravil auticko co sa mu pokazilo a on ho znova zacal rozbijat a povedal, ze noaco on si moze rozbit auto ved svagor mu ho znova opravi - ja som len pozerala :-S minule vyhodil - naschval z okna auto a jeho mama mu ho isla hladat pod okna a nenasla tak musela ist do toho isteho obchodu kupit presne to iste auto, lebo robil cirkus :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby, som naozaj rada, že nie som sama, kto ma take "problemy". Aj u mojich svokrovcov je to tak...svojim synom daju na darceky po 2000 korun aby si nieco kupili a jej kupili bicykel za 3 500 a to este kopec dalsich hraciek. Svagrovci maju vyhodu, pretoze odkedy ju maju (a este aj predtym, ked bola svagrina tehotna) boli a su vzdy uprednostnovani...mne a priatelovi davaju jasne najavo, ze sme nieco menej, lebo nemame svoje deti, ze nameme tie problemy a ze im sa musi pomahat a bla, bla bla...ked sme isli k rodine na navstevu, tak oni isli vsetci autickom a my s priatelom autobusom. toto spravili 2x a uz sme s nimi na navsetve viac neboli, teraz chodime osobitne. Svagrovci maju paradne auto, ale svagor si rafinovane postavil garaz pri rodinnom dome rodicov (aj my aj oni bývame v panelaku) a ked gtreba auto, tak nevytiahne svoje ale rodicovske (aby si nahodou neminal naftu), ved to ide kupovat malej, tak starkovci nech cvakaju. Oni rodicov vyuzivaju a vyciciavaju ako sa len da...a rodicia sa nechaju a ked mi im povieme ze ci su normalni, ci nevidia, co s nimi robia, tak nam povedai, aby sme sa do toho nestarali...klasika...nam nepomahaju nijak...ale co uz, my si vystacime aj sami. len ma to zamrzi, ze juednemu synovi hojno a druhemu ho.no
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?