Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak sa vám opäť hlásim§ Saši, všetko naj k meninkám, ja viem, že pozde, ale skor som sa sem nedostala...moj drahy okupuje PC cele dni, ale dnes som ho uz vhnala, ze uz aj ja chcem ist na net...nebol z toho nadseny, ale nakoniec ustupil. My sme boli na Silvestra u mojich rodicov a bolo nam super, mame este dovolenku tento tyzden, do roboty idem len v pondelok a to bude frmol...vobec sa mi nechce! ahojte nove babenky, pekne vas vitam a som rada, ze sa rozrastame!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka - po dlhsej dobe si to dokazala:-) ho vyhnat spred PC:-) gratulujem asi je tiez taky ako moj manzelik, ale ked poviem, ze nachvilku, tak ma pusti :-) a uz prevracia ocami ked vidi, na aku stranku sa prihlasujem :-) ivetka- vyzdrav sa
Odpovedať
ahoj saska vsetko len to naj do noveho roka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katkaaaaa:-) dakujem podobne aj Tebe, drahemu a celej rodinke :-)
Odpovedať
dobre ránko kočky. konečne piatok, už nejaký oddych chýbal :-D neviete mi poradiť kde by som zohnala kvalitný bicykel tak do 6 tisíc? Aby nemal plastové brzdy. Na také víkendové bicyklovanie. Chystám sa na kúpu už pol roka a stále som žiaden nenašla ]-(
Odpovedať
ahojte holky tak o bicykloch nemam ani tusenia.... ja tiez chcem radu: chystame svadbu na jun a neviem kedy mame poslat oznamka, kedze svadba je prekvapko a este o nej nikto z rodiny nevie - nebolo by dobre oznamka poslat skor,aby sa ludia pripravili - poradte kedy januar februar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, no z bicyklom asi mod neporadim, aj ked ten svoj mam, ale kupoval mi ho brat pred cca 4 rokmi, je kvalitny, dobry, uz vtedy stal 8500,- a to po zlave, takze fakt neviem. No a Ivetka, kukam, nova fotecka? pekneeee:-) k tym oznamkam, my sme mali svadbu 19.5.2007 a oznamka sme zacali posielat zaciatkom koncom februara, zaciatkom marca - cize cca 2-3 mesiac. Ale je uplne jedno, ci to posles polroka alebo 2 mesiace pred svadbou. Na jednej strane ak to posles polroka pred svadbou - ludia sa mozu dostatocne vcas zariadit ale na druhej, mozno niektori nebudu vediet isto potvrdit ucast.
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, cooooooo? az teraz som poriadne precitala tvoj prispevok - nikto o svadbe neviem? to bude kraaaaaasne prekvapko :-)
Odpovedať
nie totiz nechcem aby mi do toho niekto kecal a je super pripravovat svadbu len vo dvoch t.j. s priatelom ;-) inak my sme uz mali mat jednu svadbu minuly rok, ale sme to presunuli a mame ju tento rok, ale zatial o tom vie len moj svagor, lebo on je nasa spojka v KE pri vybavovani ostatni nemaju tusenia..., ale skusim poslat oznamka skor tak ku koncu februara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa tesim s Tebou :-)
Odpovedať
ivetka, aj my sme to urobili rovnako, rodine sme oznamili hotovu vec ked bolo vsetko vybavene a bolo to super, nikto nemohol do nicoho kecat ;-)
Odpovedať
no my budeme pozyvat na svadbu v aprili..a svadba je v juli..ze staci nejake tri mesiace pred svadbou ;-) a aj my si robime podla seba..aj ked obcas jeho otec ma pripomienky,tak to riesime tak,ze mu ukazeme hotovu vec :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky, prajem krasny den a uspesny zaciatok noveho tyzdna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ahoj saši! Tak moja krásna dovolenka sa uz skoncila a zase zarezávam v praci... Ivetka, pekna foto. my máme svadbu v marci a konečne sme dali nase oznamka do finanej podoby, takze posielat ich budeme teraz v januari. Nasa rodina o svadbe vie a pomahaju nam, do nicoho nam nekecaju a to som rada...ja som bola s moji ockom vyberat aj svoje saty, on bol vzdy moj radca, co sa tykalo obliekania, ma perfektny vkus a je uprimny co mi sekne a co nie a to som rada...a tak sme aj vybrali tie spravne, ktore su fakt neskutocne...krasne. Nasa rodinka je fajn a som rada, ze to prezivaju s nami a my mame uplne volnu ruku.
Odpovedať
ahojte holky...mysti to hej aj moja mamina bola super, ale svokrovci zacali mat nejake reci a tlacili na priatela a to nebolo dobre....myslim tlacili nanho, aby mna prehovoril do nejakych veci co by presadili na svadbe a potom to je tazke bojovat proti nim - priatel z toho bol nestastny tak mi stale serviroval nejake nove a nove podmienky a to sa mi nelubilo .... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa uz s vami tak tesim na tie vase svadbicky. Akurat som minule mojmu drahemu vravela, ze uz hovorime, ze :"minuly rok sme sa brali" :-) takto pred rokom som vyberala sv.saty. Ja som taka zvedava, ake budete kraaaasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, aj ja sa uz velmi tesim, ide to strasne rychlo...ja uz nemam ani cele tri mesiace...tento tyzden sa chystam objednt pierka a pohare a dat konecne do finalnej podoby tie oznamka, aby sme ich mohli od buduceho tyzdna posielat. Naozaj to ide strasne rychlo, ani sa mi tomu verit nechce.
Odpovedať
a kolko ta mysti stoja pierka a pohare??? Chcem vediet, aby som nepreplatila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali pierka len svedkov a zenichove(to sa lisilo samozrejme od pierok svedkov) - a pohariky - manzel ma kamarata, ktory mu ich dodal zadarmo :-) nedali sme gravirovat nic na ne, vsak na fotkach ich myslim je vidiet
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, pierka kupis uz od 7,-Sk a baby tu v bazare ponukaju naozaj pekne pierka. U nas je zvykom, ze sa davaju pierka kazdemu muzovi na svadbe a pierka pre otcov a starejsieho sa lisia od ostatnych. A pohare sa pohybuju uz od 500,-Sk az do nekonecna. taky priemer je 1800-2000,-Sk aj tie nase budu stat cez 1500,-Sk. Fakt zalezi od toho, ake chces, typ, tvar a tak...
Odpovedať
no tak ja chcem pierka len pre svedkov a pierko pre zenicha....pre ostatnych nie.....inak ja pohare necem take drahe....no neviem dufam, ze najdem nieco lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako som pisala, su naozaj rozne cenove relacie...zalezi to aj od predajne...jasne ze su aj lacnejsie...ako som uz pisala, u nas je zvyk davat pierka vsetkym muzom, takze som s tym musela pocitat, ale nejakych 300,-Sk ma nezabije...
Odpovedať
jj mysti ja som skor myslela, ze u nas je tak, ze by mal mat pierka kazdy svadobcan, lenze problem je v tom, ako poznam pozvane holky tak tie nebudu za pichanie do siat tak som sa rozhodla, ze pierka nedam nikomu len svedkom a zenich...neide totiz o prachy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! aj ja som rocnik 1983...... :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miruska:-)a ty ako? si cakajuca nevesta?:-)
Odpovedať
miruska ahoj a kedy svadba??? ;-)
Odpovedať
ahojte..tak hadam sa vam pracovny tyzden zacal dobre.. :-) a tesi ma,ze je tu viac bab 83 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fesandy! Tak kukáme, ze sa tu pene rozrastame, to ma tesi. Ahoj Miruska! Tak kocky, ako sa dnes mate? Moj milacik je chory, ale aj tak sedi v robote, normalne ho obdivujem...Ake je inak u vas pocasie? U nas napadol kopec snehu, je to krasne, len skoda, ze je uz po Vianociach...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka- tak sneh Ti teda moc zavidim. U nas sneh nie je, ale nerozumiem - je zamrznute, chodniky lad a rano, ked sma nastupovali do auta, ze 5 stupnov ?????pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je tolko snehu, ze by sme ho mohli aj rozdavat...je to naozaj krasne...ano, je inak teplejsie ako vcera, aj rano ked som slapala do roboty mi bolo az prilis teplo...ale cekom sa tesim, ze napadol sneh, cez vikend sa mozno zase pojdeme lyzovat. aj teraz v sobotu sme boli na Solisku na Strbskom plese, bolo super...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?