Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! Tak uz tu mame stvrtok a som tomu velmi rada. tento tyzden celkom rychlo uteka...tesim sa na vikend, dufam, ze si zase trosku oddychnem a ze nikto nevymysli nijaky iny program.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky :-) aj ja sa uz tesim na bliziaci sa vikend :-) uz len 2 dniiiii :-) :-) .-) no a k Saturu - Leatea - idem s nim do Benatok, tak ked sa vratim, tak budem informovat ćo a ako :-)
Odpovedať
informuj, lebo ked bude dobre tak aj ja cem zajst buduci rok ak to budu mat v ponuke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, hned ako sa vratim a budem na nete, pisem :-)
Odpovedať
ja by som sla aj tento rok, ale priatel ma vela prace a kamoskam to tiez nevychadza :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa k tomu dostala nahodou, kamoska mi pisala mail, ze ide a ja ze, idem aj ja :-)
Odpovedať
ahojte baby, neviete mi odporučiť nejakého dobrého gynekologa, ktorý robí aj v poobedňajších hodinách? našla som na nete len Koch ale počula som o ňom aj dosť zlé tak neviem. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam zenu - ale teiz len v doobednajsich a raz do 14:30
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambulky! tak dnes tak usilovne pracujete, ze sem ani neprispejete? ja tiez neviem, kde mi hlava stoji... (pa pleciach :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka :-) som tu, ale tak striedmo :-) chcem dnes koncit skor, tak sa snazim porobit, co mam :-)
Odpovedať
ahojte..tak ja sa uz hrozne vytesujem,ze je tento tyzden za mnou..som sa normalne nevedela dockat..
Odpovedať
Profilova fotka
no mi hovor, vcera bol pre mna kriticky den. Poobede som myslela, ze umrem ako strasne sa mi chcelo spat a dnes som sa tesila na poobede, kedy sa zacne po praci vikend:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam krizu uz hned rano..zrejme cosi divne v tom ovzdusi poletuje..lebo cely tyzden som sa nevedela dockat piatku..a to v praci sa vela ludi stazovala na unavu.. hadam dalsi tyzden bude lepsi.. co mas v plane cez vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
mas veru pravdu, ja som tiez z kazdej strany pocuvala, ako su ludia unaveni a ze kedy uz bude vikend:-) a co planujem? no rano si pojdem zacvicit, potom budem trosku asi upratovat, pojdeme s drahym na nakup. A v nedelu, neviem, klasika - varit, zehlit, kukat TV a vecer asi cvicit. Ty co planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
dopiera mi pracka, idem to zachvilku vyvesat a akosi mi blbne net. Aj mojasvadba mi pada, tak keby som padla uplne pekny vecer:-) cez vikend sa hadam ozvem :-)
Odpovedať
ja som akurat dala teraz druhu pracku..lebo zajtra sa mi urcite nebude chciet..ale este jedna az dve pracky ma cakaju,kedze som dlho neprala.. ]-( mna tiez caka upratovanie..mozno pride brat..a mam tu knihy z kniznice,tak sa do nich pustim..tiez musim kuknut gramatiku..
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez, ale teraz uz nechcem pustat dalsiu:-) pocka to na zajtra:-) drahy tu kuka MASH tak mam este chvilku cas na net, potom sa ho asi zhosti on:-) ty studujes v Londyne? ake mate pocasie? mam tam kamaratku, co som spominala, co tam byva. Pracuje v nejake francuzskej firme. Od svadby sa mi vsak nepodarilo s nou spojit, asi je zaneprazdnena:-(
Odpovedať
ahoj pretty aj moj pozera Mash :-D
Odpovedať
no pracujem uz..na strednej skole..studiu sa budem venovat znova za nejaky cas.. pocasie je tu take vselijake..posledne dni bolo dost hrozne..od vcerajska hnusne prsalo..a dnes poobede sa konecne vyjasnilo..dokonca sme ani prvu prestavku nemali,lebo prsalo..takze ziaci a ucitelia tahali 4hodiny vkuse..nezavidim..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka,tak uz im to skoncilo a sa cudujem, ze ma nevyhnal od PC:-) ale idu Susedia a potom Wasabi, takze neviem, ci sa k netu dostane :-) Ucis a co ? jeeej, to musi byt sranda - a posluchaju ziaci? Inak, si ma nakazila - dala som prat druhu pracku.
Odpovedať
a Susedov opakuju???? a aka to je SS lebo viem, ze oni maju iny system skoly
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som sa pytala a vraj opakuju:-)
Odpovedať
my sme to pozerali na nete v archive markizy...., ale opakovanie nepozerame...inak pozerame teraz na nove Slnko, seno a par facek ;-)
Odpovedať
susedov pozeravam takmer kazdy den..najnovsie ma dostal diel zo 17.12.07 ..som mala normalne problemy dychat..esteze sa zachvat nedostavil..to by bolo dost blbe.. v skole robim laborantku..takze stale sa hram s chemikaliami..a bavi ma to..ale chcela by som sa za par rokov dostat k uceniu matematiky na skole..lebo som ju vystudovala doma..a chcela by som si vyskusat v tomto anglickom systeme.. inac ich system je vo vela veciach odlisny..uz len to,ze ich hodiny su 50minutove..a za den maju len 6hodin..s triednym ucitelom si rano a poobede pri registracii..a co je dolezite..tak maju prestavku az po druhej a stvrtej hodine..po druhej 15minut a po 4 obednajsiu.. 45minutovu..ustne sa neskusa..pisu sa len testy a na zaklade toho sa posuvate do jednotlivych setov..ak chcete maturovat z nejakeho predmetu,tak na zaklade dobrych vysledkov toho predmetu..a z dalsieho mozete kludne prepadat..a su dost neporiadni ziaci a ucitel nie je taka autorita..
Odpovedať
no to je jasne-ja som bola aupair a niektore deti nepocuvali ani matku neze este ucitelku :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeje, to by som si rada kukla, ale mi Novu nemame:-( no inak by som velmi chcela sa vratit par rockov dozadu a skusist si tento sposob studia :-)
Odpovedať
je to totalna zmena oproti nasmu..a tie deti..asi by som ich hlusila..ale vzdy si s usmevom poviem,ze na svk mame lepsie..a obcas aj chapavejsie.. ja si asi pustim spravy..kedze by bolo dobre vediet,co sa u nas deje.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a Tvoj drahy ja na Slovensku? odkedy si v Londyne, dokedy a preco si tam isla? som zvedava,co? :-)
Odpovedať
tak leatea ja by som v Anglicku nehccela ucit ani na zakladke nie to este na SS mozno v ich nursery by som bola radsej mam rada male deti, ked este malo rozpravaju :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som tu a on je doma na svk..a om tu od leta..a planujem tu byt dost dlho..takze po svadbe pride milacik za mnou.. a preco som sla? zaujimava otazka..lebo sa mi este nechcelo skysnut na svk :-D ja som vystudovala ucitelstvo a chcem ucit..a kedze pracujem v skole..tak raz by som si to chcela vyskusat v anglickom jazyku..ale musim si tu doniest svoj odborny slovnik a dalsi rok by som sa aj dala na nejake kurzy.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?