Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie? to fakt? takze ostanes teda uz navzda Prazacka:-)
Odpovedať
ahojte. no víkend tak ako vždy. dnes som mala ísť k lekárke, ale má zase dovolenku, tak to opäť musím presunúť. inak som si robila rozpočtovú tabulku domácnosti a ešte teraz sa spamätávam zo šoku, ako idú peniažky dole vodou. a inak nič. kúpili sme si lístky na ples v Rači, tak sa teším, len tam urobím fau paux, pretože mám len topánky s otvorenou špičkou a kvôli jednému dňu nie som ochotná si zakúpiť nové ]-( nohavice na seba som nenašla ani na čínskom trhu, čižmy tiež. teda našla by som, keby som mala zvyšných 15 000 :-. ktoré nemám zvyšné, tak nemám ani topánky. mimochodom, nepoznáte dobrý cvik, aby sa mi zúžili lýtka? do niektorých čižiem sa mi totiž nezmestili :-N a asi mám novú úchylku. strašne sa mi zapáčili všelijaké kuchárske knihy a nutká ma si kúpiť každú čo chytím do ruky :-D pritom doma nevarím, len zriedka, nestíham to.
Odpovedať
Profilova fotka
no lianka, lytak zmensit - to neviem, ci sa Ti podari, lebo tam to je skor o svalstve a nie tuku :-)
Odpovedať
no super, si ma moc nepotešila :-( lebo doma ešte byciklujem na stacionári a to mi skôr dávasvalstvo, než ubúda. takže čižmy ku sukni pre mňa nebudú ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
prepac, ale je to asi tak :-) ale vsak sa svet nezruti:-) urcite najdes riesenie:-)
Odpovedať
hej Saši nájdem. od jesene do jari nebudem vychádzať z domu :-D alebo našich výrobcov konečne trjne, že nie všetci majú ideálne miery. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
si ma rozosmiala .)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjote fesandy...tak mame rozbehnuty novy tyzden.Tak som zle vnoci spala, ale kolegyna mi teraz vravela, ze bol spln, ze aj ona zle spala. Som teraz ako maca. Dnes som v praci dlhsie, kolegy ma ide zaucat do jedneho noveho programu. Takze pocitam, ze do nejake stvrtej, dlhsie hadam nie. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka - :-) ja skor ako o stvrtej nikdy nechodim , len obcas v piatok, ked idem k lekarke alebo tak, cize u mna su nadcasy viac ako samozrejme. Inak aj ja stale zivam a by som spala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my tu nastastie este nie sme v takom stave, ze by sme museli stale tahat nadcasy, len obcas. ja chodim rano do roboty na siestu a po druhej poobede idem stale domov, niekedy o pol tretej, je to fajn, aspon nezabijem cely den v robote...
Odpovedať
ja som tiež v práci dlho, prakticky cez týždeň nie som doma. ráno keď odchádzam je ešte tma a keď prichádzam tak už je tma. niekedy som ťahala v práci aj soboty a nedele. teraz ich ťahám doma, lebo čo človek nestihne cez týždeň, musí dohnať cez víkend. :-(
Odpovedať
cafte holky ja som v praci vzdy 8 hodin a nikedy aj menej okrem uzavierkoveho obdobia vtedy som asi o pol hodku dlhsie... inak pretty zatial planujeme zostat v Prahe paci sa nam tu.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ivetka - tak to je fajn,ak ste spokojni, preco si to kazit? :-) lianka, ja tak isto, ani nepamatam, kedy som dosla domov za svetla. Mozno tak niekedy v lete, aj to sa uz stmieva :-)
Odpovedať
tak aj ja chodim za tmy vcera som isla vynimocne domov za svetla, lebo som potrebovala sit na danovy urad a zdalo sa mi to cudne, ze je este svetlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne chvilku trvalo, kym som si zvykla do roboty vstavat o piatej rano, ale zvykla som si...myslim, ze sa to celkom da a je fajn, ze ked pridem domov, viem si este aj povybabovat veci aj urady. Na jednej strane je naozaj riadny zabijak tak skoro vstavat, ale na druhej strane aspon nezabijem cely den v robote. Aj ja mam byvalu spoluziacku ktora zije a pracuje v Prahe a chodi do roboty na deviatu rano a v praci je do piatej, kym pride domov je sest a den je za nou. Mne teda moja pracovna doba uplne vyhovuje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez vstavam o 5:30. do prace chodim pred siedmou ale aj tak(ked to podla mirky preratam a posuniem o hodku) o tretej nikdy sa mi nepodari ist :-) teda ani o stvrtej :-)
Odpovedať
tak to je dlho - inak ja tiez tak pracujem do prace medzi 8.00 az9.00 a domov medzi 16.30 az 17.30 no blbe a vtedy je uz tma :-|
Odpovedať
ahojte..tak ja este len o pol osmej vstavam :-D niekedy takmer o osmej..ked sa mi nechce..a o pol piatej som uz naspat z prace..pokial nemame frmol,co bol zatial len raz..aj to som prisla asi 10min neskor :-) a v praci byvam nejaku hodinku..s tym,ze dalsiu hodinku mi trva cesta tam aj naspat peso..takze je to celkom dobre.. a zacali sa nam dni predlzovat,tak je cloveku hned lepsie..ze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hodinku v praci? to co je za robotku? .-) a preco chodis peso? ako fajn:-) to sa mi lubi, len ze preco?
Odpovedať
jej, že hodinku v práci. to nepoznám. ani len doma keď upratujem :-D saši ty chodíš do práce autom keď stíhaš ešte aj cvičiť? inak išla som okolo poisťovne a máte tam ešte stále tie pekné vianočné vystrihovačky na okne. na ktorom poschodí robíš, keď budem pozerať od koníka? mne tu dnes svieti slnko a rovno na chrbát keďže mám tak blbo stôl.
Odpovedať
Profilova fotka
no presne v tom okne, kde su tie vystrihovacky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej a chodime s manzelom autom :-)
Odpovedať
tak ja chodim do prace 10 minut autobusom a cca 25minut metrom....tak som vdacna za to metro, kebyze nechodilo tak mi to trva aj hodku ;-) inak som si celkom zvykla v metre spim a auto moc nie, lebo v Prahe chodit autom po tych zapchach rano to je o nicom.... ;-) domov chodim 25minut metrom a asi 25 minut busom t.j. vecer mame nenormalne zapchy... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ste tu niektora? moj drahy sa neciti dobre, tak som mu uvarila cajik s citronom, dala paralen a naordinovala pod paplon a potit sa. Uz chrni :-) takto pred tyzdnom som tu ja takto lezala :-S
Odpovedať
ahojte.. som si teraz vsimla..ta hodka je na prestavku :-D dokopy som tam 7hodin..ale niekedy odchadzame skor prec.. a peso chodim preto,ze som zvyknuta..uprednostujem chodzu pred zapchami..a autobusy mi nerobia vzdy dobre..
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, no este ze si to upresnila :-) srandujeeeeem
Odpovedať
ale stale je to celkom dobre..a zvlast,ked mame aj dost volna..ako kazdy ziak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to jasne :-) ley, dnes vypinam, uz ledva drzim oci otvorene :)dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky :-)
Odpovedať
ja už skoro dobrý večer. :-) dnes som mala roboty až až, ešte že je zajtra piatok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?