Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahojte aj ja toho mam strasne vela neviem co skor a tesim sa na vikend :-D
Odpovedať
ahojte..tak ja som rada,ze uz som doma..okrem neznesitelnej bolesti sme sa rano vobec nezastavili..podarilo sa to as o jednej..a pred poslednou,teda uz pocas nej sme nahanali jedno praktikum..sme ho nemohl najst.. ]-( ale nakoniec sa naslo.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prajem Vám vsetkym dobre ranko. Tak dnes mame konecne piatok. My sa chystame cez vikend rozniest pozvanky do rodiny, takze mame o program postarane.A uz skor ako o dva mesiace mame svadbu...ten cas tak strasne rychlo uteka. Len dufam, ze si aspon trochu oddychneme cez tento vikend. tesim sa uz ked dnes pridem domov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, ale to leti,co? .-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leti to a poriadne...budeme mat akciu za akciou. Moja sestra ma 8. marca vencek, tak sa pojdeme najprv zabavit tam a o dva tyzdne na to svadba. Segra ta je nadsena avzdy omiela, ze aspon bude vediet tancovat spolocenske tance, lebo doteraz jej bol znamy tak nanajvys valcik. :-D Uteka to naozaj velmi rychlo, clovek sa na to tesi rok dopredu, prejde jeden den a je to za nami, cele to snazenie, tie stresy...a za den je to za mnou.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, inak vsimli ste si ze sme tu dost slaba zostava? by som povedala, ze prave my sme vo veku, ked mozeme rozmyslat nad sobasom a silnejsie rocniky su tu ´84 aj ´85. Pred dvomi rokmi som nad svadbou ani neuvazovala.
Odpovedať
no aj mne sa to zda neskutocne ako to leti - uz som oznamila nasim a svokrovcom ze mame svadbu.....a je to zatial v pohode akurat planujem do konca februara poslat oznamka hlavne tym co su pozvani na hostinu :-)
Odpovedať
Ahojte. Ja patrim tiez medzi 83 a vsimla som si aj ja, ze teraz sa rozmohli dost 84-86. Dokonca som si vsimla, ze je vela rodiciek okolo 86, ta 83 to nejak preskocila. Pracujem v zdravotnictve, takze to dost vidim. Sme asi nejaky zvlastny rocnik. :-)
Odpovedať
ja som si tiež myslela že ten ročník 82 83 je moc silný a hľa, mladšie nás predbehli. inak ja som 82 ročník, ale som novembrová a frajer je čistá 83 tak som akosi ukotvila tuná. inak som si to dneska trsla cez tesco a fann a už som lahšia o 650 korún a to len preto že na mňa z výkladu zažmurkali očné tiene sann suise (neviem ako sa to presne píše). ale pekné odtiene, dosť ospevovaná značka a jeden tieň len za 199,- no nekúp to :-D a to som v utorok zavítala aj do Spleen a kvôli plesu som si tam kúpila náušnice a náhrdelník a zase som oplieskala 590 korún. ale je to moc pekné takže tiež platilo no nekúp to :-D a to ma ešte dnes čaká predvíkendový nákup takže zase bude pípať mobil, že úbytok peňazí na účte sa dostavil :-N
Odpovedať
vazne mischela to som nevedela - ja tiez deti este neplanujem :-D liana ja planujem ist v sobotu na vypredaje /- dufam, ze este nieco zostalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mischela, tak Ta medzi nami za vsetky baby vitam. My sme asi naozaj nejaky "zakliaty rocnik". Z bab, co sme tu nema ani jedna babo a asi ani jedna nie je tehotna. U seba viem aj pricinu-desim sa toho mesacneho prispevku 4 400,-Sk, ked sme uz zvyknuti na urcity standard a to este splacame uver a par inych splatok...Som sa akurat rozpravala s mojou buducou svokrou (ona je personalistka a mzdarka), ze budem musiet cez matersku robit aspon na dohodu nejake 4 hodiny. Je to krute, ale pravdu povediac ani teraz nemam este na dietatko cas aj ked vek by na to uz bol...
Odpovedať
mysti no u nas je to tak, ze sa prave chystame zobrat uver a ked budem na materskej tak v Cechach je to myslim viac, ked si menej rokov doma tak asi budem doma len 2 roky a dostanem ovela viac....inak ked budem na materskej tak mi bude financne pomahat bud otec, alebo sme sa rozhodli, ze si sporime z platov a potom budeme cerpat z tych penazi... ;-) ja sa skor este necitim na babo-zda sa mi to skoro, lebo ani jedna moja kamoska este neni tehotna :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky, tak my uz by sme babatko prijali, tak zaciname pracovat, ale ktovie kolko to potrva:-)
Odpovedať
no opravim mam jednu kamosku tehotnu, ale to je jedna zo vsetkych :-D inak a kolko by ste chceli ostat na materskej myslim rokov???? ;-)
Odpovedať
ahojte..takze uz vikendovo.. s tym casom mate pravdu..mna caka nejaky zakrok a sa ma kolegyna pytala,preco ho nevybavim teraz,ze do svadby stiham..tak som jej vysvetlila,ze nestiham.. co sa tyka tych rocnikov..tak moja sestra je 84(nie je clenkou MS)..svadbu mala pred tromi rokmi takmer a uz ma aj babo :-D a kopec kamosiek sa este venuje kariere a studiu..takze zrejme 83-ky budu karieristky :-D :-D :-D ja som dnes cestou z prace rozmyslala a ratala..tak moje prve dieta budem mat v zahranici a domov sa vratim az budem v pokrocilom stadiu alebo uz po porode druheho.. mysti..mas par dni po mojich narodkach svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som uz mooooc rada bola maminou a moj drahy sa tiez na rolu tatinka tesi:-) a mne sa blizi 25 :-( -ka
Odpovedať
Profilova fotka
bruuuuu noc :-)
Odpovedať
no ja sa nechystam..plany nedovoluju..ale vzdy som chcela dieta az pred 30 :-) pekne sny ;-)
Odpovedať
tak pekne sny aj ja by som chcela babo pred 30tkou no uvidime, lebo mojho svagra manzelka mala babo az v 33 a dalsieho svagra priatelka bude mat 28 a vobec o babu este nerozmysla tak neviem budeme asi karieristicka rodinka :-D
Odpovedať
no moja sestra je o rok mladsia odo mna a uz ma davno babo..to male bude mat uz dva roky za chvilku..ale zas ja som sla na vysku a ona nie.. :-D
Odpovedať
jej kočky, že plánovať bábo. :-) ja ešte poriadne ani svadbu neplánujem. drahý má doštudovať tento rok, a prvé nad čím sa budeme zamýšlať bude bývanie, lebo ružovo to veru nevyzerá. a to mi už bude 26 :-N .Vekovo sa cítim staro, ale dušou by som sa niekedy aj do škôlky vrátila =-) . ale cestou do práce chodím okolo detských obchodov a prvé čo ma zarazí tak sú ceny toho všetkého a keď spomínate príspevok na materskú tak je to pražalostne málo. nehovoriac o tom, ako príchod eura využijú naši obchodníci. a druhá vec je, že mám vcelku fajn zamestnanie, teraz by ho nebolo vhodné opúšťať. :-|
Odpovedať
liana..no tak byvanie je u nas prvorade..som rovno povedala priatelovi,ze babo nebude skor,kym nebude ho kde vychovavat.. ani v uk vraj nie je najlepsi prispevok matkam..ale zas chodia velmi skoro do prace..takze to bude asi aj u nas tak..
Odpovedať
tak neviem leatea, ale v UK mas sancu ako matka s detmi aspon pracovat aj na polovicny, ale to na SR nehrozi podla mna v UK je ovela lepsie prilezitosti - kamoska tak pracuje, ze ma 3 deti a este robi na polovicny a ostatne dni sa venuje detom a aj tie ich playground su dost lacne na ich platy.... ;-) dalsia kamoska tam tiez tak robi na polovicny babo nechava u svokry na tie hodiny ..... ;-) my tiez prvorade je mat byt ;-) a to tu v Prahe tiez nevidim ruzovo je tu vela podvodnikov :-|
Odpovedať
no moji spolubyvajuci maju male a maju to poriesene tak,ze ona robi nocne a on denne smeny..takze sa on stale niekto z nich dvoch stara..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčata, ja som sa tiež narodila v roku 1983. Som rada, ze si budem moct s vami popisat o comkolvek co suvisi so svadbou. Lenže už asi ani nemám s kým, kedže je tu posledný príspevok z októbra. Dúfam, že si niekto so mnou čoskoro popíše. ;-)
Odpovedať
ahoj janaxy..tak napis,co mas na srdci..ako idu vybavovacky okolo svadby :-)
Odpovedať
ahoj janaxy tak posledny prispevok tu bol zo vcera a nie z oktobra inak vitaj :-D
Odpovedať
Caute babence, tak sa teda vtierkam aj ja, krasna to 83ojka... :-D Dufam, ze to tu bude zit, ked uz som zavisla, tak nech ma nic nebrzdi, ze jo... :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. Tak aj ja sa pridávam k vám 83kám. Čítala som teraz debatu o bábätkách. Ja sa na bábätko ešte necítim, hoci môj drahý o tom rozpráva stále častejšie, že už by aj bral bábätko :-D Musíme sa nejak dohodnúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, vidim, ze tento vikedn je celkom plodny :-D na nove clenky v nasej temicke:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?