Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 201019900
  • ahojte aj ja toho mam strasne vela neviem co skor a tesim sa na vikend 😃

• ahojte..tak ja som rada,ze uz som doma..okrem neznesitelnej bolesti sme sa rano vobec nezastavili..podarilo sa to as o jednej..a pred poslednou,teda uz pocas nej sme nahanali jedno praktikum..sme ho nemohl najst.. 😠 ale nakoniec sa naslo.. 😬

• Ahojte, prajem Vám vsetkym dobre ranko.
    Tak dnes mame konecne piatok. My sa chystame cez vikend rozniest pozvanky do rodiny, takze mame o program postarane.A uz skor ako o dva mesiace mame svadbu...ten cas tak strasne rychlo uteka. Len dufam, ze si aspon trochu oddychneme cez tento vikend. tesim sa uz ked dnes pridem domov.

• Sponzor fóra
  • ahoj mirka, ale to leti,co? .-)

• Leti to a poriadne...budeme mat akciu za akciou. Moja sestra ma 8. marca vencek, tak sa pojdeme najprv zabavit tam a o dva tyzdne na to svadba. Segra ta je nadsena avzdy omiela, ze aspon bude vediet tancovat spolocenske tance, lebo doteraz jej bol znamy tak nanajvys valcik. 😃
    Uteka to naozaj velmi rychlo, clovek sa na to tesi rok dopredu, prejde jeden den a je to za nami, cele to snazenie, tie stresy...a za den je to za mnou.

• baby, inak vsimli ste si ze sme tu dost slaba zostava? by som povedala, ze prave my sme vo veku, ked mozeme rozmyslat nad sobasom a silnejsie rocniky su tu ´84 aj ´85. Pred dvomi rokmi som nad svadbou ani neuvazovala.

• no aj mne sa to zda neskutocne ako to leti - uz som oznamila nasim a svokrovcom ze mame svadbu.....a je to zatial v pohode akurat planujem do konca februara poslat oznamka hlavne tym co su pozvani na hostinu 🙂

• Ahojte. Ja patrim tiez medzi 83 a vsimla som si aj ja, ze teraz sa rozmohli dost 84-86. Dokonca som si vsimla, ze je vela rodiciek okolo 86, ta 83 to nejak preskocila. Pracujem v zdravotnictve, takze to dost vidim.
    Sme asi nejaky zvlastny rocnik. 🙂

• ja som si tiež myslela že ten ročník 82 83 je moc silný a hľa, mladšie nás predbehli. inak ja som 82 ročník, ale som novembrová a frajer je čistá 83 tak som akosi ukotvila tuná.

inak som si to dneska trsla cez tesco a fann a už som lahšia o 650 korún a to len preto že na mňa z výkladu zažmurkali očné tiene sann suise (neviem ako sa to presne píše). ale pekné odtiene, dosť ospevovaná značka a jeden tieň len za 199,- no nekúp to 😃 a to som v utorok zavítala aj do Spleen a kvôli plesu som si tam kúpila náušnice a náhrdelník a zase som oplieskala 590 korún. ale je to moc pekné takže tiež platilo no nekúp to 😃
    a to ma ešte dnes čaká predvíkendový nákup takže zase bude pípať mobil, že úbytok peňazí na účte sa dostavil 😬

• vazne mischela to som nevedela - ja tiez deti este neplanujem 😃 liana ja planujem ist v sobotu na vypredaje /- dufam, ze este nieco zostalo 😃

• Ahoj mischela, tak Ta medzi nami za vsetky baby vitam. My sme asi naozaj nejaky "zakliaty rocnik". Z bab, co sme tu nema ani jedna babo a asi ani jedna nie je tehotna. U seba viem aj pricinu-desim sa toho mesacneho prispevku 4 400,-Sk, ked sme uz zvyknuti na urcity standard a to este splacame uver a par inych splatok...Som sa akurat rozpravala s mojou buducou svokrou (ona je personalistka a mzdarka), ze budem musiet cez matersku robit aspon na dohodu nejake 4 hodiny. Je to krute, ale pravdu povediac ani teraz nemam este na dietatko cas aj ked vek by na to uz bol...

• mysti no u nas je to tak, ze sa prave chystame zobrat uver a ked budem na materskej tak v Cechach je to myslim viac, ked si menej rokov doma tak asi budem doma len 2 roky a dostanem ovela viac....inak ked budem na materskej tak mi bude financne pomahat bud otec, alebo sme sa rozhodli, ze si sporime z platov a potom budeme cerpat z tych penazi... 😉 ja sa skor este necitim na babo-zda sa mi to skoro, lebo ani jedna moja kamoska este neni tehotna 😐

• ahojte kocky, tak my uz by sme babatko prijali, tak zaciname pracovat, ale ktovie kolko to potrva🙂

• no opravim mam jednu kamosku tehotnu, ale to je jedna zo vsetkych 😃 inak a kolko by ste chceli ostat na materskej myslim rokov???? 😉

• ahojte..takze uz vikendovo..
    s tym casom mate pravdu..mna caka nejaky zakrok a sa ma kolegyna pytala,preco ho nevybavim teraz,ze do svadby stiham..tak som jej vysvetlila,ze nestiham..
    co sa tyka tych rocnikov..tak moja sestra je 84(nie je clenkou MS)..svadbu mala pred tromi rokmi takmer a uz ma aj babo 😃 a kopec kamosiek sa este venuje kariere a studiu..takze zrejme 83-ky budu karieristky 😃 😃 😃
    ja som dnes cestou z prace rozmyslala a ratala..tak moje prve dieta budem mat v zahranici a domov sa vratim az budem v pokrocilom stadiu alebo uz po porode druheho..

mysti..mas par dni po mojich narodkach svadbu 😃

• Sponzor fóra
  • no ja by som uz mooooc rada bola maminou a moj drahy sa tiez na rolu tatinka tesi🙂 a mne sa blizi 25 😞 -ka

• bruuuuu noc 🙂

• no ja sa nechystam..plany nedovoluju..ale vzdy som chcela dieta az pred 30 🙂
    pekne sny 😉

• tak pekne sny aj ja by som chcela babo pred 30tkou no uvidime, lebo mojho svagra manzelka mala babo az v 33 a dalsieho svagra priatelka bude mat 28 a vobec o babu este nerozmysla tak neviem budeme asi karieristicka rodinka 😃

• no moja sestra je o rok mladsia odo mna a uz ma davno babo..to male bude mat uz dva roky za chvilku..ale zas ja som sla na vysku a ona nie.. 😃

• jej kočky, že plánovať bábo. 🙂 ja ešte poriadne ani svadbu neplánujem. drahý má doštudovať tento rok, a prvé nad čím sa budeme zamýšlať bude bývanie, lebo ružovo to veru nevyzerá. a to mi už bude 26 😬 .Vekovo sa cítim staro, ale dušou by som sa niekedy aj do škôlky vrátila 🤔 . ale cestou do práce chodím okolo detských obchodov a prvé čo ma zarazí tak sú ceny toho všetkého a keď spomínate príspevok na materskú tak je to pražalostne málo. nehovoriac o tom, ako príchod eura využijú naši obchodníci. a druhá vec je, že mám vcelku fajn zamestnanie, teraz by ho nebolo vhodné opúšťať. 😐

• liana..no tak byvanie je u nas prvorade..som rovno povedala priatelovi,ze babo nebude skor,kym nebude ho kde vychovavat..
    ani v uk vraj nie je najlepsi prispevok matkam..ale zas chodia velmi skoro do prace..takze to bude asi aj u nas tak..

• tak neviem leatea, ale v UK mas sancu ako matka s detmi aspon pracovat aj na polovicny, ale to na SR nehrozi podla mna v UK je ovela lepsie prilezitosti - kamoska tak pracuje, ze ma 3 deti a este robi na polovicny a ostatne dni sa venuje detom a aj tie ich playground su dost lacne na ich platy.... 😉 dalsia kamoska tam tiez tak robi na polovicny babo nechava u svokry na tie hodiny ..... 😉 my tiez prvorade je mat byt 😉 a to tu v Prahe tiez nevidim ruzovo je tu vela podvodnikov 😐

• no moji spolubyvajuci maju male a maju to poriesene tak,ze ona robi nocne a on denne smeny..takze sa on stale niekto z nich dvoch stara..

• Ahojte dievčata, ja som sa tiež narodila v roku 1983. Som rada, ze si budem moct s vami popisat o comkolvek co suvisi so svadbou.
    Lenže už asi ani nemám s kým, kedže je tu posledný príspevok z októbra.
    Dúfam, že si niekto so mnou čoskoro popíše. 😉

• ahoj janaxy..tak napis,co mas na srdci..ako idu vybavovacky okolo svadby 🙂

• ahoj janaxy tak posledny prispevok tu bol zo vcera a nie z oktobra inak vitaj 😃

• Caute babence, tak sa teda vtierkam aj ja, krasna to 83ojka... 😃 Dufam, ze to tu bude zit, ked uz som zavisla, tak nech ma nic nebrzdi, ze jo... 😃

• Ahojte kočky. Tak aj ja sa pridávam k vám 83kám. Čítala som teraz debatu o bábätkách. Ja sa na bábätko ešte necítim, hoci môj drahý o tom rozpráva stále častejšie, že už by aj bral bábätko 😃 Musíme sa nejak dohodnúť 🙂

• ahojte kocky, vidim, ze tento vikedn je celkom plodny 😃 na nove clenky v nasej temicke🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém