Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
ahojte..pekny vikend prajem :-) za dva tyzdne som na svk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak aky ste mali vikend? my sme sa chceli ist v sobotu lyzovat, ale pocasie nam neprialo, zacalo prsat a tak sme nesli nikde. No na druhej strane som sa ason vyspala...vikend prejde vzdy tak neskutocne rychlo a zase je tu praca...tak sa mi dnes rano nechcelo vstavat... 8-(
Odpovedať
ani mne sa nechcelo vstávať, zato cez víkend som bola hore prvá a potom nie a nie zaspať ]-( bolela ma hlava celý víkend a keď mi prišla sms koľko mám na účte tak ma rozbolela ešte viac :-. tento týždeň ani nemám nič v pláne na čo by som sa mohla tešiť. :-|
Odpovedať
ahojte holky tak ja som mala konecne vikend celkom oddychovy okrem prania... :-D a nakupu :-D a buduci vikend idem na svadobny veltrh tu do Prahy tak sa tesim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka, tak poriadne vsetko pokukaj na tom veltrhu aby si nam potom mohla o tom cim najviac napisat. Ake su novinky a tak... My ideme v sobotu na oslavu, moja krstna dcera mala meninky a je otec narodeniny, takze taka dvojita oslava. celkom sa tesim, trosku sa uvolnit, porozpravat... a sašku tu dnes nemame, ta isla tusim na sluzobku. Ktovie ako sa mala v Benatkach, iste skvelo.
Odpovedať
Ahojte kočky. Víkend bol fajn - bola som na jednej oslave 50-tky a tiež na fašiangovej zábave ;-) . Len škoda, že to všetko tak rýchlo ubehlo a zas máme pracovný týžden :-p . Hrooooooooozne sa mi nič nechce. Ja sa chystám na svadobný veľtrh do KE - 2. marca. Ale Praha bude isto 100krát lepšia. Tak Yvettka poriadne to tam poobzeraj. :-)
Odpovedať
ahojte..tak ja som neupratovala..ale dalsiu sobotu upratujem sama :-N lebo potom dalsie dve som mimo :-p a normalne sa mi nechce verit,ze uz je februar..ale to bezi..
Odpovedať
ahoj 83,mozno my budete vediet pomoct...keby ste si teraz podavali prihlasku na vysku....sli by ste ju dat potvrdit aj na strednu,alebo len dodali kopie vysvedceni?ja tam taka kolonka,len neviem ci sa tyka tych,co v tom case koncia stredne skoly,alebo vsetkych....neviete?
Odpovedať
ja som isla na prijimacky az myslim rok od skoncenia skoly myslim SS a vtedy som bola davat na SS potvrdenie na tu VS prihlasku este doteraz si to pamatam, lebo som sla na poslednu chvilu a skola bola zavreta tak som mala nervy.... ]-( skus si pozriet na prihlaske - myslim, ze by k tomu malo byt nejako vysvetlenie koho sa to tyka....,lebo ja som sa vtedy vzrusovala, ze ked mi napr. zanikne SS tak kde to ti chudaci byvali ziaci budu chodit davat potvrdzovat tak neviem co sa odvtedy zmenilo bolo to pred cca 6 rokmi och my God uz som taka stara :-D inak ahoj 83ky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:-) hlasim svoj navrat :-) zacnem benatkami: takze bolo tam skvele, aj ked nam 3/4 dna prsalo, pacilo sa mi. Ten dazd aj tak nebol silny, len tak jemno kvapkal, cize sa dalo. Bola som riadne ale unavena, lebo sme 13 hodin boli na nohach :-) ale stalo to za to :-) v autobuse som mala dve mieste pre seba, lebo nikto pri mne nesedel :-) takze som sa aj vyspinkala :-) masky boli uzasne :-) len tooooolko ludi :-) no a v prahe, vcera na sluzobke bolo tiez fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši!takže si sa stastne vratila...aj ja by som mala ist zajtra na sluzobku do Banskej Bystrice na jedno skolenie, ale este to vzdy nie je iste.bolo by celkom fajn uliat sa takto v strede tyzdna. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano mirka, vratila a konecne som doma :-) lebo som bola rozlietana v tychto dnoch , tak sa uz tesim:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte.. simonko..no moj priatel si podaval prihlasku pred dvomi rokmi asi..a je zo skoly uz dlhu dobu..a viem,ze siel aj na strednu..vysvedcenia nedokladal..znamky napisal do prihlasky a nechal si to na strednej potvrdit..s tym,ze mal so sebou originaly vysvedceni.. baby..aj vy sa neviete dockat vikendu ako ja? vam zavidim tolke cestovanie =-) ale aj ja coskoro pocestujem..
Odpovedať
ahojte tak ja uz tiez chcem piatok a to je len streda zajtra uz potrebujem nejaku dovcu, ale ta je v nedohladne, kedze este treba zvladnut vybavovacky na svadbu a celu svadbu :-D
Odpovedať
yvet..ja idem dalsi tyzden a svk..a poviem ti,ze tolko vybavovaciek ma caka :-N a to som povodne planovala relaxovat na svk..nemozne ]-(
Odpovedať
cosi leatea ja na svk nerelaxujem ja potrebujem ist niekde out mimo CZK alebo svk a potom to bude relax ja ked som na svk tak stale len stres....uz sa ale tesim na velku noc sice neideme na svk, ale budem mat dost volna... ;-)
Odpovedať
no ja mam na velku noc akurat tak piatok a pondelok volno..ale to budu prve dva dni volne,tu v londyne..lebo vacsinou vzdy idem prec.. ale mam pocit,ze pred svadbou sa neda moc relaxovat.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hello damy:-)
Odpovedať
ahoj pretty tak leatea u nas v czk je volno na velku noc len v pondelok a vobec take ze piatok nemaju :-| , ale nastastie pre mna ja pracujem pre norskeho klienta a v Norsku je volno: stvrtok, piatok aj v pondelok a ja sa riadim podla ich volna tak mam volno tiez a pisem si do dochadzky, ze som bola akoze v praci :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ot je supis ivetka a chodis aj na sluzobky do Norska? :-) inak som na Teba myslela v pondelok, ze ci Ta v Prahe niekde neuvidim. Boli sme v cast Smichov- aj do obchodaku sme nakukli a viezli sme sa 12-tkou zo stanice Holesovice.-)
Odpovedať
no na sluzobky nechodim, lebo nejako zatial netreba tak uvidime....co bude neskor...ja pracujem v Prahe na Zlicine je to asi par stanic metrom od Smichova.... ;-) , ale stahovat sa planujeme na Prahu - zapad ;-) vlastne Zlicin je Praha a od Zlicina okolie je Praha zapad, aby som to mala blizko do prace, aj ked priatel to bude mat daleko asi hodku cesty :-S
Odpovedať
Sasi a napis aj ceny atd....kolko co stalo v Benatkach nech viem, ked pojdem buduci rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneee- som zabudla. Takze dolezita vec asi toalety - 1 Eur - zarabaju riadne Ti poviem. Co sa tyka kaviarni, boli sme v takych mini poilicnych, kde stalo capuccino 3 - 3,50 Eur, horuca cokolada 3,5 Eur cca. Pizza - nie cela - ta zrolovana okolo 3,5, - 5 Eur za kusok zrolovany, kamoska si dala a vraj to bolo uzasne :-) najest sa z neho da. No a vytahom na Zvonicu (na namest.sv. Marka) to bolo 8 Eur (minuly rok vraj len 6 ). V kostole som bola len v jednom - sv.Barbory a tam bolo vstupne 3 Eur. Ale da sa kupit aj taka,ze elektricenka do vsetkych platenych za 9 Eur. Ale tych platenych nie je vela. Plavba vaporetom 6,5 Eur. No a co ja viem este co? :-) ma nenapada teraz.
Odpovedať
ahojte, a benátska gondola saši, nebola si?
Odpovedať
Profilova fotka
liank,nie, na gondole sme neboli - ale stacilo mi vidiet - ake to tam bolo od dazda navlhnute, tak neviem, ked som nemala prsiplast , ako by som si tam sadala :-) ozaj, som kukala kalendar a : ty si Liana, ci je to Tvoj nick - ako sa volas?
Odpovedať
Liana je druhé meno, len ho nikde nepoužívam :-D tak aspoň na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj .-) no a ake je to prve meno? ci sa vyhybas odpovedi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, papa, letim za drahym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halloooooooooooooooo, odpovedi som sa nedockala, ziadny novy prispevok tu nie je :-( kde ste kto? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, teraz som si az kukala skusanie tvojich saticiek - no poviem Ti - krasne:-) a este veeeelmi nadhene su AUrora, Brittanya a po nich nasledujuce v albumiku :-) jaaaaaj boze, vam kocky normalne zavidim, ze vas to este len caka. Len si to riadne vychutnajte, lebo take svadobne saty budete mat na sebe len raz za zivot (s tym sa predsa beriete) :-) jaaaaaj x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?