Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne - ziadna romantika,len plno ludi, narazajuc do seba utekajuc cez prechody.vsade sami poulicni nukájuci suveniry nasilu..... jasne, lianka:-) mozes zastupovat:)
Odpovedať
Profilova fotka
som zabudla odepovedat v Parizi sme boli na 6 dni a bohate to stacilo
Odpovedať
tak sa teším. :-) zaznamenala som jesennú depresiu. toto počasie mi nevyhovuje. ešte som k tomu ostala bez práce a veru mi nie je do smiechu. robím takú domácu gazdinku teraz a tajne dúfam, že sa mi situácia zmení, ale je to biedne. :-| ešteže existuje internet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak Ti drzim palce, aby si tu depku prekonala. tiez nemam moc rada toto obdobie, nech uz je leto.ja som tu este asi pol hodku,potom pride polovicka z prace, tak sa odpojim asi
Odpovedať
decká majú vraj od stredy prázdniny - nepôjdu busy. a akurát mám v stredu vybavovačky ]-(
Odpovedať
ja viem aj u nas v Cechach ;-) u nas tu maju prazdniny od vcera alebo dnes uz si nepamatam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dokelu, to bude, aj ked v bratislavskej MHD mozno bude viacej miesta.
Odpovedať
miesta bude, len spoj žiaden ]-( už ste premýšlali nad darčekmi na vianoce? balíčky sa už v obchodoch objavujú a ja zase neviem čo kúpiť. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, nateraz sa odpoajam, ale opat pridem :-)pekny zvysok dna
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
jej, do Paroza by som sa aj ja rada pozrela. Snad buduci rok nam to vyjde.
Odpovedať
caute, baby. tak ja sa k vam tiez hlasim. '83 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ups, pardon, do Pariza, ale mozno aj nejaky Paroz existuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta, ale aspon ze mate dobre, ze sa tak casto nestretavate...ja ybs om sa s takou mrchou nedokazala ani bavit... Pocujte baby 83´ - máte už detičky? Až áno, tak skusme, ktora tu z nas ma najstarsieho nezbednika... som zvedava...tak piste...
Odpovedať
ja este nemam a ani sa zatial nechystam ;-)
Odpovedať
my tiez zatial nemame a nejake dva roky sa este nechystame
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez zatial nic,aj ked ak by sa pritrafilo, potesili by sme sa.Ja by som uz aj, ale nakoniec po vzajomnej dohode, planujeme buduci rok :-) cize uz mozeme zarabat ;-)
Odpovedať
My tiez este zatial "bez".. :-) Ale podobne, ako prettybaby, keby sa nahodou nieco stalo..tak sme radi..Ten moj by uz snad chcel uz aj teraz, ale predsa len, dohodli sme sa, ze este "dorazim" ten posledny rocnik, co mi zostava a potom to nechame na osud.. 8-)
Odpovedať
ja tiez nemam este deti, ale moja kamaratka (tiez 83) ma uz trojrocneho syna :-D a je hrozne zlaty.. pre mna je este skoro ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, hadam to tu troska ozivime, je tu niekto?
Odpovedať
ja som tu, ale ja som vsade tak nestiham :-D chodim aj do ostatnych tem a tak neviem kde skor pisat :-D a ako sa mate
Odpovedať
Profilova fotka
vidim,ze sa tu tak miname :-) hadam sa ale raz vsetky stretneme :-) inka peknu nedelu , aj ked u nas v PK uprsanu. Dnes rano som bola v pomykove s casom, kedze som si zabudla pred spanim zmenit cas na hodinach. :-)
Odpovedať
ahojky, tak peknú nedelu i keď leje ako z krhli a ešte je aj zima. babule, súťažíte v niečom? myslím či vystrihujete kupóny z časákov a tak. mňa to dnes akosi chytilo a pol dňa lepím kupóny na všetky korešponďáky čo som našla v dome :-D nie žeby som niekedy niečo vyhrala, ale čo ak teraz.... =-)
Odpovedať
ahojte u nas v Prahe neprsi a sem tam vykukne aj slniecko :-D ja nic nehram, lebo nemam cas, ale ked som este studovala tak som nieco lepila, ale nic som nevyhrala ;-)
Odpovedať
ahoj,aj ja som 83....hm,zvlastne ze niektore sa tu radite k tym starsim rocnikom...ja som sice vydata,a mam aj male...ale to len vdaka...males stastnej nehode ;-) ....vacsina mojich rovesnikov je uplne slobodna a bezdetna,koncia skoly....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skoncila VS minuly rok.Po skonceni sme zacali planovat svadbu a dufam,ze sa coskoro podari aj nejake to babo :-)
Odpovedať
no mne by to v podstate tiez tak vyslo,ze by som uz mala po skole...ale neviem,ta svadba by asi v plane nebola,myslim ze ani babo...a rocnik 83 v mojom okoli je na tom tak ze poniektory nemaju este ani partnera... ale inak si myslim ze tie babatka sa odkladaju zbytocne...este toto,potom toto...vsak som este mlada,jedna kamoska napr. hovori...ked ja budem mat babo,ale to bude este za vela vela rokov...a to ma 24! tak som celkom rada ze som nasla tento rocnik :-D tu sa ma nik nespyta-ty si uz vydata?
Odpovedať
tak u mna je to tak, ze moje spoluziacky maju niektore po svadbe, ale vobec ziadne deti - kariera je u nich dolezita :-| na druhej strane ja nemam pravo sudit - mozno aj ja tak dopadnem ;-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simonko, más babo a si stastna, to je hlavne, nazory inych ludi ta nemusia zaujimat. babo ma mat kazdy vtedym ked sa na neho citi, nech je to v 18 alebo 35. nemozeme nikoho sudit, pretoze kazdy z nas sme vo vnutri ini. My tiez este babo neplanujeme, pretože musime dozariadovat ten bytik, aby malo babo do coho prist...a aby som samu mohla naplno venovat. Moja kamoska (tiez ´83) má 2 rocneho synceka a stale tvrdi, ze je to to najkrajsie, co sa jej "prihodilo". Aj moje spoluziacky su uz povydavane, odkedy sme skoncili VS, vydali sa uz 4, ja budem piata. Inak, dnes som bola na matrike a tam mi datum 22.3.2008 odobrili aj napriek tomu, ze je to velka noc. Sme sa akurat smiali, ze povedali, ze pre ludi, ktorí sa miluju urobia vsetko...tak som strasne rada!!!
Odpovedať
ja si pamatam ze ked sme boli na matrike,vypisovat dake papiere okolo mien...tak sme z toho mali strasnu zabavu,nakolko moj manzel doteraz!!!nema rodny list len akysi vypis....a tam je hococi popisane... :-S tak ked sme ho opisovali.strasne hahaha hihihi....a to pismo potom astalo za to....no a pani matrikarka bola potom pekne drsna,pretoze si myslela ze som hadam daka pubertacka[mala som 22,ale ja este aj teraz vyzeram na 17}a normalne nam to dala prepisat,ze je to necitatelne,a ze je to vec,co sa vpisuje podla nej do matriky,a ked tam ona nieco pokomoli...a bla bla....a pekne dolezita bola!!!tak som to prepisala,a ked to zacala citat...dosla na vek...aj to ze mame v tej dobe 2 rocneho syna....hned bola ako med!!!uplne vazne!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?