Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 201019900
  • mexx, a co Ty nepracuejs? ci len dnes dovolenka?
    baby, ja sa s Vami lucim, idem k tej lekarke.
    papa

• ja som dnes už od lekárky prišla. a o týždeň idem zase a zase a zase. 😞

pkený víkendik inak želám. ja sa dnes chystám ešte na predvíkendový Tesco nákup 😃 a zajtra klasika: upratovanie, brázdenie po nete a možno nahovorím miláčika, aby sme išli niekam vonku na prechádzku aspoň večer. pokiaľ bude vľúdne počasie samozrejme. alebo niečo upečiem. už dlho sa chystám na banány v čokolade, alebo palacinky ako maškrtu, tak uvidím čo sa mi bude chcieť 🙂

• ivanka a preco chodis tak casto k lekarke? 😢

• Sponzor fóra
  • baby..uz som na svk..cesta bola celkom pohoda..ale ten rozdiel je znacny..zvlast,ked mi dali miestenku do takeho hnusneho vagona..a tolko ludi cestovalo.. 😬 🤔

• ahoooj, tak si stastlivo priletela 🙂 si to tu uzi .-) idem hajat, zajtra sem pridem 🙂

• ze priletela 🙂 pricestovala 🙂 uz spim 🙂este raz dobru nocku 🙂 pr

• aj priletela 😉 a docestovala do za 🙂
    pekne sny 😉 pa

• ahojte len zdravim a prijemny vikend dnes mam toho vela ppaaaa 😉

• ahojte, krásny víkendík vám želám. dnes nám aj snežilo, akoby sa čerti ženili 🙂 a už aj je po snehu.

• ahojte fešandy,
    vela robotky? davno ste sa neozvali...Saši, vcera som bola cvicit, lialo zo mna ako z kona, som kricala nasej instruktorke, ze nas chce zabit, vsetci sa smiali. dala nam riadne do tela. svalovku nemam, uz je aka-taka kondicka, ale fajne som si zahopsala.
    ako sa inak mate kočky? ja mam roboty vyse hlavy, ale dobehla som vas tu na chvilku kuknut. 😉

• ahoj mysti ja mam tiez vela prace nestiham ani jest tak pa zatim 😉

• aj ja mám veľa roboty, sem tam tu kuknem, ale nič nepíšete 😃 ja že dovolenkujete 🙂

• lianka, mna by uz aj bodla nejaka dovolenka. Ale zajtra som v práci len do desiatej. Chodím do prace na siestu, takze 4 hodiny budem mat aj tak za sebou. 🙂

• babule kde ste, nejako ste sa odmlčali, normálne mi chýba vedieť, že čo máte nové 😃

• ahoooj🙂 ako bolo na plese?

• Sponzor fóra
  • my sme neboli

• ahojte..tak este par dni a som spat v londyne..dnes som prisla z vychodu a zajtra pokracujem vo vybavovackach..lebo dnes sa mi uz nechce..tak len upratujem.. 😬

• ivanka a preco ste neboli? ley- tak vybavte co mate, chce sa Ti naspat?

• ivonka 😉 saši, ale môžeš aj ivanka 😃 ako komu sa chce. neboli sme, lebo len teraz ideme. dosť sa teším.

• no uz sa tesim,az budem spat v londyne..tam mam taky klud..tu sa len nahanam 😐

• ahojte ja mam vela prace, ale sa pripajam inak je to pravda aj ja ked som na nejake dni doma tak nic nestiham a mam strasny stres vsetko stihnut vobec ziaden oddych 😐 ja idem na SR na konci aprila, ale ani nechcem nato myslim budem mat same vybavovacky na svadbu....nastastie mam dost volna okolo Velkej noci tak si oddychnem 😬
    inak co mam nove no to, ze sme si konecne s priatelom vybrali pri Prahe bytik je to asi cca 15-20 minut busom od okraja Prahy tak sa vytesujem a je to novostavba a celkom v pohode cena za 3+kk platime len 2a pol melona co je v Cechach myslim super cena za byt a novostavbu - blbe je to, ze to ma byt hovote az cca v jeseni 2009 a ked sa to este nedajboze predlzi tak to je blbe.... 😐 , ale uz sa tesim a s priatelom vymyslame ake budeme mat zariadenie 😉 😉 😉

• no a co valentinsky sa nekonal? a idete do tej baronky - lebo tam ste tusim mali ist?yvettka - no supis 🙂 to ubehne ako voda a budete vo svojom?

• jo sasi uz sa tesime urcite to ubehne rychlo este o tyzden ideme zlozit zalohu, ale rodicia o tom este nevedia, lebo oni by chceli, aby sme sa vratili na SR 😉

• ahoooojte babky ..ja som tiez 83 ka.....roky idu...velmi rychlo 😐

• ahoj usmejsa...tak to je fajn, ze sa nás spolok rozrasta. Tak co Ty a svadba? kedy sa bude konat.
    Aj ja by som baby isla na ples, ale moj milacik nie je "plesový typ". Bol so mnou na plese asi 2x a to bolo vsetko. Moji rodicia idu na ples teraz v sobotu. Ale myslim, ze zabavy budem mat buduci mesiac dost, 8. marca ma moja sestra vencek (je osmacka), takze sa ideme s nou zabavit. No a potom o svadba. Vcera sme boli pokupit este nejaku vyzdobu, treba mi kupit este take male kamienky na stvol a rozetky (pod salky) v zlatej alebo maslovej farbe, ale nevim ich zohnat. Co som aj nasla, bolo treba zobrat cele balenie a tam bolo 275 ks a neviem, co by som s tym robila...Pomaly ale isto sa to blizi, uz to mam za mesiac...
    ytett, to je super s tym bytom, len ci nebudu rodicia velmi sklamani, ze sa nechcete vratit a nic ste im nepovedali, moji by teda boli. Aj my mame 4-izbovy byt, je to super, lebo je nas a je velky, takze sa z neho vytesujeme. Po svadbe ideme zariadovat obyvacku (TV mame zatial v spalni) a nemame este 1 izbu zariadenu, ale to je take sklad a susiaren zatial, lebo to bude detská izba. Ale je to klud mat svoje, to je fakt...

• môj tiež nie je plesový typ, ale som mu pohrozila, že keď nebude tancovať, tak nebude ani žiadne ťuťu muťu, tak si to rozmyslí 😃

mysti - nechceš využiť na takéto drobné veci ponuku tu v bazári? či sa ti to neoplatí?
    u nás myslím že je na mickiewiczovej nejaký svadobný obchod, alebo som zle videla a bola to galanterka 😃

• ani moj nie je plesovy typ odkedy sme spolu tak si nepamatam na ziadny ples oooo 😒 inak mysti no rodicia to uz bude problem ved vies budu z toho v soku, ale co uz ked chceme byvat v Prahe vo vlastnom a nie v podnajme 😉

• lianka, tusim mi neodpoveda na otazky 🙂 - preco ste neboli na tom plese 16-teho?

• nestíham 😃 neboli sme, lebo som mala chrípku a pekne som si to odležala doma 😠

• ahoj mysti...vydavat sa budem v aprili...tesim sa...a je to netradicna svadba.lebo bude aj v amerike a nie so slovakom...tak mam strachy a nervy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém