Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krasky...nezda vam, ze sme nejako velmi vytazene, je piatok a ani ste sem nemrkli, aj ja len teraz. chcem vam popriat krasny vikend a urobte si nejaky pekny program...tym, co idu na baly, dobu zabavu a inym kraskam aspon prijemny vikend. majte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka a Ty uz mozes zacat skrtat dni v kalendariku :-) uz len mesiaaaaaac :-)
Odpovedať
zdravím môj ročník :-D
Odpovedať
ahojte, ako víkendujete? mňa včera a dnes rozladili dve príjemné panie ]-( ale rozchodím to dovečera :-D mysti - ty máš svadbu na veľkú noc? :-)
Odpovedať
ahojte holky tak ja mam tu buduceho svagra tak neni cas ooo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ahoj lianka, ano, ja mam svadbu na velku noc, ako som tu uz asi davnejsie pisala, nebolo to naschval dane na Velku noc, ale proste to tak vyslo. Min. rok, ked sme planovali datum, nam skocil do oci 22.3.2008 a bolo rozhodnute. Nikomu vtedy ani na um nezislo, ze bude Velka noc, kedze rok dopredu bola Velka noc az v aprili. No co uz, my veriaci nie sme, svadba bude len na matrike, takze to nikoho netrapi...ani nas...a aaspon si nebudem musiet brat tolko dovolenky, kedze v piatok a aj v pondelok budu sviatky, tak sa mi to aj celkom zapacilo. A navyse, mozu prist taki ludia, ktorí by inak nemohli (napr. draheho sesternica z Nemecka) a to sa velmi tesime, takze to vsetko skvele vyslo. Saši, veru som nad tym aj rozmyslala, ze pokazim skrtanim nejaky kalendar :-D
Odpovedať
máš to dobre naplánované. budete mať peknú veľkú noc ;-) a dovolenky predsa nikdy nie je dosť.
Odpovedať
ahojte..uz som spat v londyne.. mysti..tak to budete mat urcite super..dovolenku usporite na svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby,tak ja sa hlasim z domu, lebo som PN - mam zapal priedusiek a tento tyzden ostavam doma. Mozno ma posle este na rontgen pluc,ked pojdem na kontrolu ale dufam,ze to nebude treba. :-(
Odpovedať
ahoj pretty..tak aspon nie som sama,co je na liekoch..aj ked teraz to mam na bakterie.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko fesandy, saši, leatea, liecte sa, aby ste boli cim najskor fit. Ja som bola vcera cvivit, dnes budem mat trosku den na oddych (no teda treba mi zehlit, ale to zvladam, kedze zehlenie mam celkom rada) a potom uz budem len oddychovat, teda aspon dufam. Dnes nemam nic take na plane, ale ktovie... Dni mi uz ubiehaju nejako rychlo a zistujem, ze je este kopec veci, co nemam...a mam aj malo casu, v robote mame teraz strasny frmol, buduci tyzden nas caka dohladovy audit, tak tu behame ako fredky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, neboj sa, vsetko mas a vsetko stihnes, to su len tie predsvadobne stresy :-) dodnes si pamatam, ako sme si robili harmonogram na svadobny den:) a tak to ubehlo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, dnes som počula dobrú hlášku: Ak chceš Pána Boha rozosmiať, povedz mu o svojich plánoch :-D ;-) určite máš všetko najdôležitejšie, hlavne ženícha a oddávajúceho, všetko ostatné je len pekná načančanosť :-) baby, na mňa vplýva jar :-D cítim sa akosi plná energie :-D takže choroby liečte na slniečku, chýba vám po zime vitamín D ;-)
Odpovedať
ahojte holky aj mne je vzdy lepsie ked sa otepli ja totiz neznasam zimu ;-) inak v praci mame teraz utlm nic neni na praci.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak ako sa mate? ja stale marodujem, papam poctivo lieky, trosku lepsie mi je ale priedusky stale piskaju a kaslem. hadam to rychlo prejde a ked vidim, ako je vonku pekne, tak smuuuutim, ze musim byt doma
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! saši, len sa pekne lieč, ja som chodila s chripkou do roboty a potom sa mi trojnasobne vratila a ostala som na antibiotikach...takze to nie je sranda. Ja si idem dat dnes zabezpečiť a vybrať kyticu, tak dufam, ze vyberiem dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka kyticu? jeeeej. a aku chces? joj, ale sa to krati. No ja som tiez vzdy choroby prechadzala, ale uz som si povedala dost, lebo v poslednej dobe som kazde 3 mesiace chora, takto to dalej ist nemoze. Papa
Odpovedať
jej kytica. a akú? už vieš? mne sa páčia ruže, ale tie sú aj dosť drahé, ale tá ich vôňa a noblesa x-) saši, pi actimel a dávaj si veľa ovocia a podpor to aj umelou formou vitamínov. a treba to pekne vyležať, i keď zamestnaný človek si 2x rozmyslí či bude doma ležať, alebo pretrpí chorobu v práci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak kytičku som si dala spraviť, dúfam, že bude úplne podľa mojich predstáv...bude trojfarebná (ale také tón v tóne), pojde od bordoovej farby, potom ešte svetlejšia až nakoniec nejaká slabučko ružová. Kytica bude z tupilánov, ruží a frézií, dookola budú namiesto zeleného listu pierka a ešte nejaké ďalšie dekorácie....snáď bude fakt taká akú si predstavujem. Tiež som dala spraviť kytice pre svadobné mamky a družičku a pierko pre ženích. Čas sa nám kráti, všetci začínajú byť nervózny a nastupujú u nás (hádky) pre úplné blbosti... prešlo to naozaj strašne rýchlo...
Odpovedať
Profilova fotka
Inak Saši, aj moja mamka je chorá a riaditeľ sa jej v robote spýtal, či na ňu ide jarná únava... :-D si myslela, že ho pretrhne... A inak babenky, trošku smutnejšia téma: včera nám zomrel náš psík :-( :-( :-( Mali sme ho 15 rokov (už ujo na dôchodku), už mu odchádzali labky a včera zomrel asi v spánku, lebo bol v tej polohe, v akej spáva...sme všetci plakali, chudáčik náš...
Odpovedať
Ahojte babenky tak aj ja sa hlásim k ročníku 1983. Jéééj mysti je mi ľúto Tvojho psíka, aké to bolo plemeno, lebo dožil sa veru úctihodného veku?
Odpovedať
joj havinko :-( aj my máme doma psačieho dôchodcu, tiež už má pekných pár rokov, ale ešte pôsobí vitálne, len má problém s kašlaním, nie dobre vidí a nepočuje.
Odpovedať
Profilova fotka
havinko bol nemecky ovciak...aj on bol vitalny, len mal "uraz", raz ked bolo vonku mokro vybehol a udrel sa celou zadnou castou do takej zeleznej konstrukcie. A vtedy zacal mat problemy so zadnymi labkami...ale dostal lieky a injekcie, chodil a behal uz potom pomalsie a tak...dostaval aj tabletky na vizivu kosti. No teraz mu labky odisli uplne a od vycerpania uz aj predne...posledne 2 dni len lezal. Tiez uz riadne nepocul a nevidel...bol to uz starec, ale aj tak sme ho vsetci lubili. Bude nam strasne chybat, prazdna klietka, prazdny dvor. Bol perfektne vycviceny, taky nas milacik...ocko ho ma dnes zakopat (mozno ho uz aj) pod nasu jablon do zahrady, takze aj tak nas bude strazit a bude s nami. Joj, tak sme strasne plakali, je to uz akoby zomrel clen rodiny. Ale mal uz iste aj bolesti, tak sa uz teraz na nas pozera zo psieho neba...a nic ho uz iste neboli :-( Bol u nas od steniatka, take male klbko ked sme ho doniesli, ale prezili sme spolu pekne chvile, kopec vyletov do hor, na hriby, behaciek a tak...strasne mi chyba...je skoda, ze sa psiky nedozivaju viac rokov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka moja, ja mam v slzy ociach tiez. Neboj sa, teraz mu je urcite tam hore lepsie, nic ho neboli a je tam s nasim malickym Maxikom ,ktory nam zahynul pod kolesami aut 1.6.2006 ako 7 mesacny. Viem ,co asi prezivas, lebo my s manzelom sme boli na pokraji zrutenia, ked sa to stalo , ale teraz mame Nickinka, takeho iste,ktory bude mat v aprily 2 rocky:-) a milujem ho nadovsetko :-) moj chrobacik. Mysli teraz na svadbicku, aka budes krasna a ta kyticka bude urcite nadherna - tak ako Ty.
Odpovedať
ako ten náš, ale náš je pouličná zmeska. doniesla ho k nám jedna ženská, vraj ho našla v kontajnery ( ktovie či to bola pravda, alebo prišla pod tou zámienkou len ťahať od mamy peniaze ]-( ) ale máme ho od malého štenaťa. rovnako aj malého ratlo-jazvečíka máme, ten je rozmaznaný, lebo je taký milučký :-D s tým starým havom sa len jašia, si robíme srandu že ho udržiava v kondícii. jeho psačia mamina bola z útulku. proste psy sú u nás rozmaznaný miláčikovia rodiny. viem že to niekto odsudzuje, ale u nás spia s nami aj v posteli choci majú aj vlastné pelíšky :-D vonku by nikdy nespali - nenaučili sme ich :-D ale keď sa mi tak pritúli na kríže - lepšie ako výhrevný matrac, či horské slnko :-) mala som aj kocúrika, ale bohužiaľ je už v mačacom nebi. mal krásnu modrosivú srsť, bohovský kukuč a tá jeho mäkkučká voňavá srsť x-) dodnes mi chýba ;-(
Odpovedať
ahojte holky tak mi riesime stale ten bytik hruza inak planujeme kupit jeden mimo Prahy, ale kolega ma prehovara, ze je to daleko a ze fuj mimo Prahy :-| inak je to cca 30 minut vlakom aj menej oooo ;-)
Odpovedať
Jaj mysti úplne Ťa chápem, nám pred dvoma rokmi tiež zomrel hafinko, tiež už bol pán havko dôchodca veď mal 17 rokov. Teraz sme si s manželom zaobstarali nemeckého ovčiaka a veru neviem čo budem robiť keď nám raz do psieho nebíčka. Ale dúfam, že o tom ešte veľmi rozmýšľať nemusím, veď ešte len má 5 mesiacov. Ako hovorí prettybaby teraz mysli nato, aká krásna bude z Teba nevestička, aká vydarená bude Vaša svadbička a všetko okolo toho.. A keď toto prebolí možno si nejakého zase zaobstaráte...
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, dakujem za lutost :-( , to je ale kolobeh zivota a mozno ked zomrel sa narodil dalsi havko namiesto neho... Ked sa mi teraz neda mysliet na svadbu, asi potrebujem trosicku casu aby som sa s tym zmierila, ved to bol naozaj clen rodiny...musi to preboliet. Som si ani nemyslela, ze tak odrazu sa mu pohorsi, ale co uz, budeme spominat. Mame ho aj na fotkach aj na kamere, takze bude stale "zivy". Svadba sa nam ale blizi, musim sa sustredit na nu, lebo tri tyzdne utecu ako voda. mam nejake zmiesane pocity z toho vsetkeho...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ja mam stale slzy v ociach, ked si spomeniem na maxika a aj na nickinka (toho co mame teraz). Nicky bol na operacii v oktobri a som si poplakala, ked sme sa dozvedeli, ze musi ist.-( ale zvladol to a je tu teraz pri mne a chrapka mi tu .-) casu potrebujes, aspon par dni a bude lepsie. rob stale nieco, chod si dnes zacvicit, vecer bud s drahym a vymyslite si program, ver tomu. Vies, ked nam maxik umrel v tom case som mala hrozne obdobie. 25.maja mi vzali ocka do nemocnice, 1.juna mi zomrel maxik a 25.juna mi odisiel moj najdrahsi ocko. a ver tomu, ze som myslela , ze umriem tiez.ale som si povedala, ze dufam, ze vsetko zle ma uz stretlo a teraz zacne len to dobre . a stalo sa. V septembri so skoncila VS zacala chystat svadbu a mam milujuceho manzela. Ostala mi maminka s bratom a verim, ze tiiiiii tu budu velmi dlho. No ale podme na inu temu, aby sa Ti zlepsili myslienky. Aj u vas svieti slniecko ? tu u nas ano, ale som doma, tak len tisko zavidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este jedna vec, vas havinko umrel a ani o tom nevedel , ked pises, ze asi v spanku - to je najlepsia smrt, aj moja babicka tak umrela. Isla si lahnut a .... takze je mu fajn a zhora sa na Teba usmieva ver tomu . s maxikom budu velki kamosi :-) maly a velky :-) usmej ssaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?