Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ideme do Turecka, ale az v juni, spojime to aj s letnou dovolenkou, lebo na obe by nam tento rok asi nevyslo. No nebude to taka prava svadobna cesta, lebo idu aj svagor s manzelkou a dcerou (3 roky), tak to tam budem robit skor pestunku ako uzivat si nejaku svadobnu cestu...leto mam aj ja inak rada, hlavne prechod jar-leto ked este nie je velmi horuco, to sa mi fakt paci. a Velka noc? poslednych par rokov to bola super rodinna chata a tento rok svadba, takze fajn... :-D
Odpovedať
my sme boli v Turecku a bolo super. ale moj sen je Karibik, len keby toľko nestál :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, tak ako, stale vela prace? Mne sa nic nechce, vonku prsi a boli ma hlava. Usta sa mi otvaraju, dobreze sa mi sanka neskvaci, chce sa mi spat... Neznasam taketo pocasie a bojim sa, ze aj buduci tyzden nam bude ba svadbe prsat :-S Dufam, ze sa mylim, lebo to potom nebude dobre. Predpoved je kadejaka, aj prsat (aj ked len na 20%, aj polooblacno, tak neviem...) :-(
Odpovedať
ahojte, aj dážď je romantický. V práci hovoria že padá šťastie, moja babka že manželstvo bude nešťastné, lebo nebesia plačú. Tak si vyber :-D ja usilovne pokračujem v nič nerobení, lebo moji čo ich mám na starosti sa len rozbiehajú a tak zatiaľ nemám čo robiť. ale už to vidím, že keď budem chcieť čerpať dovolenku, tak akurát vtedy bude roboty ako na kostole.
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja som pocula len tu verziu so stastim, ono by to zase nebolo az take tragicke, ale nebudeme sa mat kde fotit, lebo tu nemame ani zamok, ani hrad a fotenie mame naplanovane v parku....tak dufam, ze nebude liat. A je to vzdy krajsie, ked svieti slnko ako ked prsi :-)
Odpovedať
mysti v tom máš pravdu, ak by Vám pršalo, dosť ťažko by sa fotilo v parku. Ale zas keď prší, vraví sa, že mladomanželom pršia peniaze. Čím viac prší, tým viac peňazí vraj budete mať. :-)
Odpovedať
aby sme na mysti pohnali všetky mraky :-D baby, ja som dnes v lekárni dostala vernostnú kartičku, celkom som sa potešila, lebo body môžem využívať aj na kozmetiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.-)
Odpovedať
ahojte..zajtra je piatok :-) :-) :-) uz sa neviem dockat vikendu..
Odpovedať
veru ani ja, super, že už je piatok!
Odpovedať
Ahojte. pridavam sa k nasemu vecne mlademu rocniku:) Aj Vam sa stava, ze si neviete spomenut kolko mate rokov, ked sa vas niekto opyta? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj m03, a vitaj... mne sa to teda stáva, ze musim obcas rozmyslat. ked uz clovek skonci skolu a zamestna sa, tie roky idu nejako rychlejsie. Aj ja tesim, ze je dnes piatok ,dnes robim len do dvanastej, lebo cestujem prec.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby..a v ktorom mesiaci ste sa narodili? :-)
Odpovedať
november , niekde som čítala, že vtedy sa rodí najviac ľudí s chorobami. asi niečo na tom bude
Odpovedať
liana..no asi som sa potom divne narodila :-N som marcova a tolko tych zdravotnych problemov mam,ze az ]-( a sesterka to iste..ten isty den..a je na tom podstatne horsie ako ja..o jeden problem menej sice ale ten spolocny ma vacsi =-)
Odpovedať
ahojte tak ja som maj lasky cas ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie novembroví sú ´fasiangoví klauni- s tými sa rada bavím....ale vedia aj "ustipnút"- ved skorpióni... |-| ;-)
Odpovedať
no ahmon =-) ja som už strelec a nie škorpión. ale zvyknem hovoriť, že mňa panbožko poslal na svet omylom, ešte som sa nemala narodiť a teraz chce napraviť svoju chybu a potrebuje ma nejakým spôsobom dostať k sebe späť, lebo mu výpočty detí ktoré ešte chce poslať na zem nesedia. preto mi robí samé naprieky, len aby som to asi sama vzdala, alebo čo :-S
Odpovedať
liana..mna pan boh ma velmi rad..sa mi celkom dari..tuk,tuk..az na to zdravie..no mam pocit,ze mi vynahradza to,ze mi vzal dedka tesne po mojich narodkach :-(
Odpovedať
tak priatel je skorpion, ale az tak nie ustipacny, alebo mozno si to ani neuvedomujem kedze aj ja som niekedy ustipacna :-D , ale nam to tak vyhovuje je nam dobre 8-) :-N
Odpovedať
yvet..tak to je podstatne..ze si rozumiete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mystiiiiii a vsetka kocky:-) ahojte :-) mystiiii, uz len par dni :-) tak na Teba myslim :-)
Odpovedať
ahoj :-) mysti tiež na teba myslím. nechcete ísť na svadobnú cestu do nejakého wellnes hotela tu na Slovensku? majú dobré programy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky! dakujem, ze na mna vsetky myslite, uz sa mi to naozaj krati...rodicia uz zacinaju stresovat, dost sa na nich bavim... :-D na mna ten stres nejako nedolahol... :-) dnes som v robote posledny den, takze sa vam ozvem uz asi len buduci utorok tak hned aby som nezabudla Vam prajem krasnu velku noc, vela sibacov a vela vod(k)y :-D lianka, na svadobnu cestu ideme v juni do Turecka... A inak aj ja som novembrovy skorpion x-)
Odpovedať
ahoj tak to ste rovnako mysti ako priatel on je sice oktober skorpion oooo ;-) tak vsetko dobre na svadbe nech sa Vam to vydari....uvidim ako budu stresovat nasi a svokra ooo :-D :-p my este nemame svadobnu cestu vybavenu asi pojdeme na last minutku :-N
Odpovedať
mysti..tak budem na teba tiez mysliet.. yvet..a kam sa chystate..ja pozeram grecko..korfu by som brala.. co vy na to baby..moze byt?
Odpovedať
my by sme chceli ist do Egypta popr. Tunisu, ale pocula som, ze v juni je tam straaaasne horuco vlastne na konci juna tak uvazujeme, ze bud do Egypta popr. Tunisu ideme v septembri, alebo po svadbe niekde inde kde nebude tak horuco, ale neviem este kde napr. Bulharsko Chorvatsko atd.... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..ja sa len tak trooosku pochvalim..ze som dnes dovrsila 25 8-) takze uz som z tych 25rocnych.. :-D
Odpovedať
tak teda gratulejeme...!poriadne to oslav
Odpovedať
dakujem :-) :-) :-) v praci sme oslavovali..dali sme si kolac..taky suprovy..typicky anglicky a potom aj KFC :-) takze super bolo.. s rodinou to oslavim,az pridem domov..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?