Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miruskaaaa.-) boze mam az zimomriavky .-) krasne
Odpovedať
Profilova fotka
fesandy, tak co je s Vami? ani nenapisete? Koniec mesiaca-vela prace, uzavierky, to poznam, ale az budete mat chvilku cas, nakuknite a ozvite sa!!!! :-D :-p
Odpovedať
ahoj mirka tak ako chystate aj honeymoon, alebo az neskor po svadbe my by sme chceli ist hned po svadbe, lebo potom ma uz z prace asi tak skoro nepustia :-D a co vy??? posli potom foto inak ja mam dost prace kolega je chorucky - lepsie povedane vyhovara sa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka, na svadobnu cestu ideme az v juni, spojili sme to aj s letnou dovolenkou, lebo by sme uz nemali tolko dovolenkovych dni a aeste su tu tento rok aj Vianoce. Uz teraz sme boli pred svadbou tyzden doma a inak by nam to uz nevyslo. takze 24. juna odlietame do Turecka, do Side. ako idu pripravy na svadbu? Tak Ti zavidim, ze to mas este vsetko pred sebou...hned by som s Tebou menila! :-N
Odpovedať
babulky, aj mám posledné dni dovolenku a roboty ako na kostole okolo domácnosti :-| mysti, my sme boli s Side na dovolenke pred dvoma rokmi, v hoteli Kumkoy. Bolo tam super, len z Gréckom sa to nedá porovnať. Všade chceli sprepitné, mimo hotela nič nebolo, slnko pálilo ako besné. Ale robili tam krásne obrazy i fotky.
Odpovedať
ahojte tak ja neviem chceme ist na svadobku v juni, ale som pocula, ze Egypt a Tunisko a asi aj Turecko je tam velmi horuco tak neviem.... ;-)
Odpovedať
Mysti blahoželám, aj keď trocha oneskorene :-D , ale presne ako si napísala, v práci máme teraz riadny chaos. Tak kráááááááááááásne si opísala ten svadobný deň, ozaj z toho idú zimomriavky a veľmi sa teším na ten svoj deň D, a hlavne na miláčika, ako bude reagovať - ten tvoj bol bohovský, podľa toho, čo píšeš ;-) Užite si potom poriadne svadobnú cestu. My ideme na svadobnú cestu hneď vo štvrtok po svadbe, do Tuniska.
Odpovedať
ahojte baby..ako vikendujete? mysti..no super,ze si si vsetko uzila x-) ja mam za par dni 100 do svadby..takze este daleko..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Dakujem za dodatocne blahozelania... My sme si vybrali preto jun na sv. cestu, ze nam povedali, ze vtedy este nie je tak teplo ako prelom jul/august. Minuly rok sme boli v Egypte presne ten prelom mesiacov a bolo to fakt strasne-teda myslim co sa tyka tepla-horucava ako besna. Tak uvidime teraz. My ideme do hotela Grand prestige, vela ludi nam ho odporucilo, tak snad nam to dobre dopadne, ved uvidime. Akurat v sobotu sme spominali na nasu svadbicku, ze uz je tyzden po tom a tak by som to chcela vratit spät. Baby-vsetky co mate svadbu pred sebou si to naozaj uzite a nedovolte aby Vam to niekto pokazil, pretoze svadba sa uz nezopakuje...ja som si tu uzivala najviac ako sa dalo a nazaj nemozem lutovat ani minutku z toho dna. A vychutnajte si blizkost vasho (uz)manzela, lebo naozaj tu noc bude na Vas vysiet pohladom. Naozaj Vam prajem aby sa kazdej jednej z Vas svadba tak vydarila ako nam... :-)
Odpovedať
ahoj Mirka tak nevim, ale mne kamoska vravela, ze uz v juni je v Egypte riadne horuco tak preto tam neidem na svadobnu cestu, ale pojdeme do chladnejsej krajiny mozno Bulharsko, Chorvatsko....do Egypta sa chystame buduci rok april mozno, ked tam vraj nie je az tak teplo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, vies ono to je tak-aj ked su strasne horucavy, izby su klimatizovane a zase ked sa kupes v mori alebo v bazenoch (tie boli aj v Egypte chladnejsie ako more) tak tu horucavu az tak nevnimas. Potom vylezies von a ked Ti je zase horuco, zalezies do vody. vecer je to uz lepsie, lebo aj ked je teplo, ale aspon nepali slnko. No a cez obed sme sa boli naobedovat a potom sme si dali na izbe "slofika", takze tie najvacsie horucavy sme boli na izbe...a tam sa da robit naozaj vselico :-D ;-)
Odpovedať
jj ja viem Miri, ale priatelovi bolo horuco uz aj v Bulharsku tak si neviem predstavit co by povedal na horucavy v Egypte :-D :-D on by bol asi stale na izbe, alebo v bazene :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ivetka :-D tak to je fakt, aj mna v Egypte chybal taky studeny zavan vetra, co by som vtedy za to dala? Ja nemam velmi rada zimu (ked Ti je zima, nie rocne obdobie-to mam rada), ale v Egypte to uz bolo o zivot. Len vies, ma to svoje pre aj proti. Moja kamoska bola s manzelom na dovolenke v Chorvatsku a z 10 dni im 8 prsalo...v Egypte sa Ti to nemoze stat, ved tam nie su ani ziadne oblaky. My sme si preto vybrali min. rok Egypt, aby sme isli na istotu. ja by som potom volila tak ako si Ty pisala-Egypt ale taky marec-april. Vtedy tie horucavy nie su take vysoke.
Odpovedať
vsak to chceme, ale problem je ten, ze svadbu mame v juni a potom v september az december uz na dovolenku nemozme ist z pracovnych doovdov cize musime stihnut svadobnu cestu jun,jul august a viem, ze to su najhorucejsie mesiace tak preto uvazujeme chladnejsiu krajinu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky! tak ako vela prace? ani jedna sa neozvete.... saši, ako sa mávaš? ani sme uz nenapises... dnes je piatok, som tomu nesmierne rada!!!! zajtra sa vydava moja kolegyna a dlhorocna kamaratka, pojdem ju pozriet, aka bude nevesticka. :-)
Odpovedať
Ahoj mysti aj ja sa pripájam, možno trošku neskôr k všetkým tým blahoželajúcim! Želám Vám obom veľa veľa šťastíčka, zdravíčka, pohody a najmä more lásky na spoločnej ceste životom! Nech ste spolu minimálne tak šťastní ako v ten Váš deň "D". Jaj keď tu čítam s koľkou láskou tu opisuješ Vašu svadbičku spomeniem si na tú svoju a ako si aj Ty napísala, prečo ten deň trval iba tak krátko? :-)
Odpovedať
Ahoj Mirka myslim, ze Sasku som vyspehovala na modromkonikovi :-D 8-) niekde tam som ju nasla ja pracujem sem tam :-D a rozmyslam nad svadbou ;-)
Odpovedať
no toto, saška sa ani nepochválila na čo pomýšľa :-) tak jej držím palce, nech sa im plány podaria. prajem vám pekný víkendík a keby ste babule vedeli recept na palacinky, ale taký hrnčekový, tak mi dajte recept kludne do IP ;-) ja totižto neviem odhadnúť pomer všetkého na palacinky a knižku na to som nenašla žiadnu :-D
Odpovedať
ahoj lianka ja robim palacinky od oka tak ti urcite neporadim a recept na to nemam :-S
Odpovedať
ahojte baby..tak ja si uz uzivam prazdniny..sme dnes mali len dve hodiny a sli domov 8-) a v nedelu som uz na svk :-D co sa tyka receptu,tak mama vzdy robila,ze na kilo muka dala styri odmerky(pripadne kopcove lyzice) cukru,lyzicku soli 1-2vajicka a tak pol litra mlieka,zvysok zriedila vodou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no ani vy sem toho moc nepisete, tak co? .-)
Odpovedať
asi sa nechce..teda ja aspon nejak nestiham..robim vsetko a nic :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:) no ja asi tak nejak podobne :-)
Odpovedať
a navyse zajtra v noci cestujem,tak tu budem celkovo malo,kedze ideme pozyvat na svadbu a vybavovat veci :-N
Odpovedať
tak ja tiez praca vybavovacky na svadbu, dnes ideme vybavit hypo na byt a podpisat konecne hypo zmluvu a toho je vela .... =-)
Odpovedať
yvet..takze konecne vlatne byvanie :-) super..
Odpovedať
babule, no vivat :-) že sa aj ozvete. Saška nová fotečka, len na ňu moc nevidím, malá je na moje oči :-D leatea dík za recept, zapísala som, poreferujem. yvett závidím bytík i keď hypo nič moc, záväzok na veľa veľa rokov. na modrejstreche sú dobré inšpirácie, nakukni
Odpovedať
liana..hadam budu chutit ;-) inac,radsej hypo ako vzdy byt v podnajme =-)
Odpovedať
no to hej a hypo mame narozdiel od kolegyn len na 20 rokov, kolegyne maju aj na 30 a mame este nejaky majetok v nehnutelnostiach tak sa nebojim toho, ze by sme to nesplatili ;-)
Odpovedať
tak to je potom super..ja mam taka kurat seba :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?