Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak super, Ty zijes v Rumunsku? ako si sa tam dostala? co tam vlastne robis? (pracujes?) No my sme mali 100 hosti takze tiez taka "mala slovenska svadba"
Odpovedať
Profilova fotka
no robila som v jednej firme ktora mala pobocky v rumunsku a nejako sme sa dali s kolegom dokopy :-D ty si odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zo stredneho slovenska (hnúšťa). takze aj manzela mas rumuna? super, po akej reci sa dorozumievate? prepac, ze sa tak vypytujem... :-p :-D
Odpovedať
ahojte tak blahozelam k svadbe janka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v hnusti som este nikdy nebola, ale urcite tam je krasne... :) na zaciatku po anglicky, ale uz hovorim plynule po rumunsky, tak sme to zmenili... a drahy chce vediet aj po slovensky, tak aspon nejake drobnosti ho ucim, lebo moc nema cas... ale uz vie spievat prsi prsi len sa leje :-D yvetta dakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Janka, aj ja som Ti zabudla pogratulovat k svadbe, tak gratulujem... :-D Ja mam kamaratku, ktorá zije na Floride, manzela ma Spaniela a dorozumievaju sa zatial tak-anglicko-spanielsky. Ona vie super anglictinu on zase spanielcinu, ale ona sa spanielcinu intenzivne uci a on za se anglictinu, ale aj slovencinu. teraz v juli cakaju babo a gabca povedala, ze ho budu hned od malicka ucit tri jazyky, aby sa vedelo rozpravat s kazdou babkou-aj spanielskou aj slovenskou... :-D A ako to znasaju Vasi, ze si so zatom nemozu ani pokecat?
Odpovedať
cafte tak ja mam dnes blby den ma prist mrcha a citim sa hrozne :-| inak janka ak mozes neposles na mail foto zo svadby ak ich neces tuna zverejnit som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka, jani aj by som chcela vidiet tie foto... Ivetka, to Ti nezavidim, neznasam "tieto dni" a este hlavne ked je taka horucava, fuj...pre istotu ani nic svetle na seba, joj.ja cakam az za dva tyzdne, tak sa to celkom da... Co ivet, mate uz vsetko? Zachvilku bude aj s Teba vydata pani, joj, potom dufam, ze aj ty posles fotky.. ;-)
Odpovedať
jj jasne poslem foto inak dnes v praci naozaj na odpadnutie, ale musim pred dovolenkou dokoncit este nejake veci tak si nemozem dovolit odist prec :-|
Odpovedať
Mirka este mam otazku ty si si davala trsy mihalnic ake to bolo pocula som, ze mozes byt citliva na lepidlo ci co aj ja nad tym uvazujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, dokedy pracujes? buduci tyzden mas uz dovolenku? ja som bola este v pondelok pred svadbou v robote a od utorka som mala dovolenku. V pondelok som este spala u nas s manzelom a od utorka som uz bola u nasich a manzel tiez u svojich rodicov. Ale medzitym sme sa este videli v stredu, lebo mna aj svokru viezol ku manikerke. Ale volali sme si kazdy den asi trikrat, aj sme sa povadili cez telefon a potom, ked mi zavolal vo stvrtok vecer som bola happy, akurat som bola pre svadobnu tortu, ked mi volal, a ja som na neho myslela, tak sme sa vyrozpravali a povedali sme si, ako sa uz velmi tesime. Potom mi este volal v piatok okolo obedu, no a v sobotu o pol dvanastej sme sa isli fotit. Bolo to krasne :-D
Odpovedať
Mirka please pozri na moju otazku hore inak ja mam dovolenku uz od zajtra lebo rano letime na SR tak vstavame o 3tej lebo o 6:30 nam to leti :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ivetka, nevidela som tu otazku, lebo prisla akurat vtedy, ked som poslala odpoved :-D Vies co, ja som Ti asi uz pisala, ze ja som mala trsy len na vonkajsej strane mihalnic a nemala som s tym ziadne problemy. ani ziadnu citlivost a Elenka (kozmeticka) ma na to take lepidlo, co tie mihalnice idu vlaste dole pri odliceni - odlicovacom. Ja som si ich dávala dole az na druhy den a ziadny problem-ziadna citlivoct. Akurat este povedala, ze keby mi nahodou nesli dole, ze len aby som sa "naparila" nad horucou vodou (parou) a krasne sa uvolnia, ale nebolo treba... A ani som inak necitila, ze ich mam (iba som robila vacsi prievan :-D ). ja som bola maximalne spokojna!
Odpovedať
tak ja uvidim ci si to tiez dam, ale uvazujem nad tym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ked som sa ja isla k nej malovat, ani som nd nejakymi mihlanicami nerozmyslala...vobec... len ona akomi namalovala oci sa ma pytala, ci mi neda aspon po jednom trse na koniec, ze mi to zvacsi oko, tak som jej povedala, ze nech vyskusa. Ale ked mi ich dala, boli velmi dlhe, tak mi z nich aj zostrihla... ale fakt to ucel splnilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zienky fotecky pridam urcite aj tu, len cakam na tie od profesionala, nechcem davat take o nicom... snad o dva tyzdne, ked sa vratime z medoveho tyzdna :-D no nasi sa s tym zmierili, ze si moc zatial nepokecaju, ale napriklad so svokrou sa dohovorili a to z nich nikto nevie ani po agnlicky, to bola sranda :-p
Odpovedať
tak to musela byt sranda....no nasi su dost zamerani proti niektorym narodnostiam a neviem ci by mi odsuhlasili niekoho z Rumunska ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No akoze nasi by sa s tym urcite zmierili, ale ja neviem...my to mame v rodine, totiz manzelova sesternica je bydata do nemecka a jej rodicia sa s nim este ani raz nerozpravali, len vzdy ked ona tlmocila...a to je take o nicom. Aj ked je napr. u nas s nim na navsetve, vsetci sa bavime a on tam len sedia a caka, ci mu niekto nieco prelozi, lebo po slovensky nevie ani zatat!
Odpovedať
ahojte holky uz som na SR a mam toho tolko na vybavovanie idem sa do toho pustit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ivetka, tak si zase na chvilku "kosicanka" :-D Tak moja len vsetko povybavuj, aby vam to dopadlo cim najlepsie a ked si najdes trosinku casu, tak sa nam ozvi, ako sa citis a az by si nahodou dovtedy nemala cas, tak ja Ti z celeho srdca prajem, aby Vam to dopadlo na 1*, aby ste mali krasnu svadbu, aby ste si to uzili a boli v ten den najstastnejsi ludia na svete... ;-)
Odpovedať
diki Mirka este sem tam mam cas a pridem na Pc, ale uz som dost toho vybavila, ale este ma aj dost toho caka... zajtra uz hned na 8smu ideme po medovnicky, ktore sme si dali urobit na redovy tanec... tak asi tak :-) a od pondelka plno vybavovaciek nas caka :-| :-(
Odpovedať
Ahojte, pozeram,ze tu je 83-ka :-) Super.Takze ste tu vacsina vydatych alebo vacsina este len planuje svadbu? ...nech som v obraze,kedze ste tu toho uz veeela popisali a ja to uz neprecitam.Kto ma narodky v septembri ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj stanka! Joj, som rada, ze Ti pisem ja, ako zakladatelka 83jek...no, ked som temu zakladala ja, este som nebola vydata, teraz som uz vydata zachvilu 3 mesiace. Prettybaby je tiez vydata, ivetku to caka tuo sobotu, janja stofikova je majovka, takze celkom cerstva pani a leateu to tiez este len caka...to je asi teraz taka nasa najaktualnejsia zostava. Niektore em len tak nakuknu, niektore sem chodia viac alebo menej, podla toho ako sa stiha... takze Ty mas uz svadbicku za sebou 2 roky...od tejto stranky sa je tazko odtrhnut aj po svadbe.. :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj stanka, som rada, ze mam tu cest privitat ta tu ako druha:-) aj ked sem uz chodim malicko, ale predsa, patrim sem :-) vsak mirka:-) som vydata rok aj mesiac, stastne, najstastnejsie na toho pre mna najuzasnejsieho nezbednika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, Tebe drzkam v sobotu palceky:)
Odpovedať
Profilova fotka
inak stanka, krasne meninky ti prajem a mas pekne fotecky v albumiku ..-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, tymito 4 pripsevkami, som dufam, trosku dohnala, to co tu nie som .-) papa letiam na aerobic
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky aj ja sa pridavam do rocnika 1983 a s mojjim zatial este priatelom mame svadbu 6.9.2008 :-D
Odpovedať
baby..ja vas flakam..ale to bude tymi ostatnymi temami..a zrejme aj tym,ze sa nechcem priznavat k veku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, ani zanedbavas nas tu, inak vsetkym pekny den prajem. baby, ved mame sladkych 25 tento rok, stvrt storocnice mame za sebou, je to naozaj krasny vek... Inak ahoj zuzu, vitame Ta! tento rok sa mi vela kamaratov a kamaratok zeni/vydava prave v septembri a Ty ako vidim si dalsia z nich, tak nech Ti to len vsetko dobre dopadne...ako pripravy? mas uz vsetko dolezite? Saši, jasne, ze sem patris a vzdy budes, ved Ty si tu som mnou da sa povedat od zaciatku... ;-) a som rada, ze si aspon kedy-tedy najdes cas sem zajst. Ja som bola inak tiez vcera cvicit a narazila som si palec na nohe, asi mi zide necht..tak ma to boli auuuu... :-( :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?