Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Ahoj Leatea. No tebe sa to ozaj kráti ešte rýchlejšie :-D Čo vám ešte treba zariadiť?
Odpovedať
tak ahojte ja som mala cely tyzden co dohanat v robote, lebo po svadbe toho bolo dost a este aj bude leatea ako pokracuju pripravy???????? :-)
Odpovedať
ahojte baby..no nestraste ma..ja som rada,ze som este taaak daleko..ale ked sa pozriem,kolko dni mi ostava,tak som v totalnom soku =-) :-N yvett..blahozelam..ako prebiehal vas svadobny den? :-)
Odpovedať
ahoj leatea tak svadobny den bol super a celkovo to bol krasny den ;-) skoda,ze tak skoro odisiel a uz je tu realita, ale ta je este krajsia :-N uz sa tesim na dalsiu svadbu na ktorej nebudem nevesta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak ako sa mi mavate? My sme sa v sobotu v skorych rannych hodinach vratili z Turecka...bolo nam super, este by som si dala povedat. No ale dnes uz zarezavam v robotke, joj, joj... Leatea, joj, tebe sa to krati, budem na teba mysliet, my budeme tiez v sobotu oslavovat-mamka ma presne v sobotu 45, tak sa tesim...A Ty sa budes vydavat...:-) Ja uz mam zachvilku 4 mesiace po svadbe, tak to ide strasne rychlo.... ;-)
Odpovedať
ja viem Mirka inak ahoj leti to ja budem mat zachvilu mesiac od svadby waw :-D ani to tak necitim :-N inak Mirka posli nejake photos zo svadobnej cesty....My sa chystame nakoniec po uvazeni na konci augusta a to do Grecka este nevieme kde chceme ist na last minute, ale uz sa strasne vytesujem :-D neviem sa dockat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, este nemame stiahnute fotky z fotaku, ale v priebehu tohto tyzdna by som to mala stihnut, tak Ti ich poslem...bolo super, ale uprimne, minuly rok sa mi v Egypte pacilo viacej, mali sme asi lepsi hotel ako teraz...ale bolo dobre, aspon sme si trochu oddychli...Aj my sme inak zvazovali Grecko, neviem, mozno buduci rok by sme tam mohli ist...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky:-) my sme boli na svadobnej v grecku na samosse a na 1000000% sme boli spokojni :-)
Odpovedať
mysti a ty si už bola na svadobke? a dokonca si už aj späť? kedy si to prosím ťa stihla :-o ja som v tom že ideš o týždeň :-D ale to registrujem, čo :-D
Odpovedať
pretty a na samosse bolo dobre my este nevieme kde presne pojdeme na ktore miesto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, ano, uz sme aj spät, boli sme na dva tyzdne. Sme si to tento rok spojili uz aj s letnou dovolenkou, uz len na prelome august/september ideme do Nemecka do Bonnu, manzel tam ma sesternicu...tak sa aj celkom tesim. Uz sme pri nej raz boli a bolo uzasne! Tak snad bude dobre, chceli by sme ist navstivit aj Holandsko, tak nam to dufam vyjde. ;-) :-D
Odpovedať
Mirka tak ja sa moc tesim na dovolenku, lebo sme uz dlho neboli totiz vobec nam nevychadzalo - stale vela prace :-N a tento rok nam vyjde uz len jedna dovca do konca bo vela prace :-D tak na Grecko sa moc tesim potom pridam fotky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jasne, ze vam to vyjde-budete tam vy dvaja, jedlo, more, slnko a krasna dovolenka je zarucena! Joj, aj ja by som este isla si oddyxchnut. mame v robote teraz frmol, trosku sa nam tu pomenila struktura, tak sa teraz musim do toho dostat. Dnes sme mali prvu poradu s nasim novym sefom,ale dopadlo to fajn, myslim, ze budeme dobre vychadzat- teda nas tim a on. Inak teraz je na Slovensku priserne pocasie-same burky a dazd a vietor, proste strasne! ]-( :-|
Odpovedať
já se k vám hlásím taky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andel, tajk teda srdecne Ta vitam medzi nami! Tak co svadbicka je kedy na obzore?
Odpovedať
mysti díky za přivítání u mě svatba nebude ještě dlouho na obzoru
Odpovedať
ahoj andel a co robis uz pracujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, andel, to sa este nenasiel ten pravy? ze svadba este dlho nebude na obzore? ako sa dnes mate? ja som dnes v robote asi dlhsie, ale este neviem presne, joj, tak mam pred sebou dlhy den... =-)
Odpovedať
ahojte, ja mám chuť dneska len spať a spať. to bude tým zamračeným upršaným počasím. a že leto ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lianka, u Vas prsi? tak u nas teda od rana svieti slniecko a je pekne...snad to vydrzi pocas celeho dna! ako sa inak mavas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, vitaj medzi nami vydatymi, tak uz aj z Teba je pani. Ako Vam to prebehlo, az tu budes, napis, som zvedava! :-D
Odpovedať
ahojte holky videla som nejake fotocky od leatei u fifitko v albume a vyzerala super a tie vlasy som hykala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ivetka kde? u fifitko25?
Odpovedať
jasne aspon dufam,ze to bola ona :-D
Odpovedať
Profilova fotka
preco ju ma v albume? som mimo obraz... inak ahojte kočky, co mate noveho? zacal sa nam dalsi tyzden, u nas bola vcera poriadna burka, valalo stromy, juj... =-)
Odpovedať
Mirka myslim si, ze preto, ze bola na jej svadbe a je zo Ziliny obe su vlastne zo Ziliny som ako talian :-N
Odpovedať
bože, už aj leatea sa vydala :-) ako ten čas letí. tak všetko naj, ja to ani nestíham sledovať.
Odpovedať
Latea už má aj vlastný fotoalbum. Má tam ale len zopár fotiek. Kočka bola, šatky sa mi veľmi páčia. Inak kočky ja začínam dosť stresovať kvôli mojím šatkám. Videla som v nich na fóre jednu kočku (tie isté šaty z toho istého salónu mala) a už nevyzerali tak super, ako keď som si ich ja skúšala v januári. Konkrétne ide o to, že ja som si ich vybrala aj pre krásnu ľahučkú vlečku (sú to šatky La Sposa - Mecenáš). A oni tu vlečku už zrejme skrátili. Tá kočka mi písala, že je to možné, lebo aj ona keď si preberala šaty, tak bola vlečka kdesi trocha natrhnutá. A možno bola aj viac, tak ju skrátili. :-( :-( to ja nechcem, ja chcem takú krásnu vlečku, ako keď som si ich vyberala. ČO mám robiť. Mám sa ísť do toho salónu osobne pozrieť,ako vyzerajú?? A keď to bude všetko tak, ako mi písala tá holka, čo potom??? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz som kukla leuskine fotky :) kraaasne :-) zuzu,skus tam zajst
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prajem dobre ranko, aj ja som uz kukla nasu leusku, bola naozaj krasna. zuzu, ja by som tam jednoznacne zasla a cim skor, tym lepsie, aby si to vedela do svadby este nejako riesit, az to bude naozaj tak ako vravis. Ja si myslim, ze ked si raz zajednas saty v takej podobe, ze by ich uz menit nemali... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?