Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby, nejako to tu zanedbavame...praca, sama praca, no nikedy treba aj rozptylenie, tak supom piste, ako sa dnes mate... ;-)
Odpovedať
ahoj Mirka ja som chodila do inych tem a vzrusujem sa nad niektorymi holkami ktore si myslia, ze ich priatelia sa zmenia po svadbe :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jeziii, ivetka, to fakt? kde ziju? preboha vsak svadba neni zmena chlapa alebo zeny, manzela si beriem , lebo ho milujem so vsetkymi kladmi a zapormi a necakam, ze sa o360 stupnov otoci a zmeni b ozeeeeeeeee :-)
Odpovedať
ahoj pretty to mi hovor normalne kriza, ale co uz narobis inak prajem Vam prijemny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, dakujem :-) za mna a mojich clenov domacnosti :-) aj ked uz je po vikende:-)
Odpovedať
ahojte baby..tak napisem cosi aj k vam.. konecne mame aspon trocha kludu..zrejme preto,ze manzel uz zarezava v praci..a ja mam do stredy klud od autoskoly..dnes som teda upratovala a pridala zopar fotiek..aj do pripravneho,aj do svadobneho albumu.. ked mam zhrnut svadobny den..tak sme riadne prevolali..zabudla som totiz topanky u mileho,tak to trebalo poriesit..tiez nam vypadlo auto..vlasy mi rychlo padli..a tak podobne..no mali sme oci jeden pre druheho a vsetko ostatne nebolo az take dolezite..ten rozbity pohar som uz objednala.. a az na svadobnych fotkach som videla,co sa tam dialo..lebo v pozicii hlavnej ulohy sa to neda vsimnut..hlavne,ked som sa obliekala 5min pred prichodom zenicha :-D :-D :-D zuzu..urcite skoc do salonu..lebo sa moze stat,ze potom zazijes velke sklamanie..ja som velmi rada,ze sa mi podarilo zohnat svoje vysnene saty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, ja len tak kratko, som sa tu dva dni nehlasila, som doma na marodke, ale zajtra uz idem do prace, tak snad uz napisem viac. mam akutny zapal nosohltanu, beriem antibiotika a dnes rano som bola na krv, zajtra mam volat za vysledky. ani neviem ako som to chytila, ale v nedelu ma tak zacalo boliet hrdlo, ze som nebola schopna vobec prehltat. joj, ale apson som so doma za tieto dva dni trosku oddychla tak sa vam ozvem zajtra, prajem este pekny zvysok dna :-D
Odpovedať
mysti..tak sa rychlo vyliec..choroba je riadna zakernost ]-( ale poskytne aspon trocha oddychu :-N
Odpovedať
ahoj Mirka prajem ti skore uzdravenie ja sa uz tesim na honeymoon asi ku koncu augusta a to podjeme bud do Grecka alebo do Bulharska este uvidime kde :-D
Odpovedať
ahojte, to je hrozné takéto počasie, fuj, ako na jeseň. som tak rada že ja nemám prázdniny :-N
Odpovedať
tak u nas sa dnes oteplilo myslim v Prahe :-D a dokonca tyzdna ma byt az asi okolo 27
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte fesandy, tak ja som uz dnes v praci, uz je mi lepsie, aj ked este nie som celkom fit, ale uz sa to da... Dnes je u nas naozaj hrozne pocasie, fuka silny vietor a od rana prsi, toto sa vobec nepodoba na leto. Ale pozerala som aj ja pocasie a ku koncu tyzdna by sa malo zacat vylepsovat pocasie, tak som vedava. Ivetka, joj, nech vam to dobre dopadne...aj ja by som este isla! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kočky. Zajtra mám cestu do PO, tak skočím aj do "môjho" salónu. Dúfam, že šatky tam budú. :-| Normálne sa toho bojím. Že ostanem sklamaná z toho ako vyzerajú ;-( . Čo potom? Zálohu my už nevrátia a iné šatky od nich si isto nevyberiem. Mám to tam "zmapované", aj niekoľko šiat z novej predolekcie majú, ale nič sa mi nepáči ;-( Ozvem sa potom ako to dopadlo. Mysti - skoré uzdravenie
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu, tak napis nam ako si dopadla, joj Ti drzim palce, nech su tie saty tam a su take ako si si zajednala...
Odpovedať
Ahojte kočky. Bola som včera v "mojom" salóne, ale dobehla som tam na poslednú chvíľu (lebo sme predtým boli v Košiciach a akosi sme nič nestíhali). Ešte som im volala, či môžem prísť, aby nezatvorili. Povedali mi, že kľudne môžem dôjsť - išla som si vyzdvihnúť topánky (Witt) a korunku, ktorú som tam bola vymeniť, lebo doma som si všimla, že ma zošúchanú jednu perličku. Vymenili mi ju v pohode - aj keď sa zo začiatku netvárili nejako nadšene, ale keďže nemali takú istú v predajni - vybavovali mi to až z dodávateľkou. No a keďže boli také milé, všetko mi vybavili a ešte aj počkali po záverečnej, tak už som ich nechcela zdržiavať ešte s tým, že by som išla okukovať šaty. A čo by som im povedala, že prečo ich chcem vidieť? Takí blbý pocit som z toho mala :-| . Tak som sa len opýtala,že či náhodou neskracovali vlečku, lebo som videla šatky na jednej kočke na internete a zdala sa mi krátka. Vraveli, že vraj nie. Že to bolo asi len fotkou alebo tým, že kočka bola vyššia. Tak nefiem :-x Čo mám teraz robiť? Už tam mám ísť až na skúšku, v utorok pred svadbou. :-( Alebo si ešte nájdem nejakú "výhovorku" a pôjdem tam?
Odpovedať
zuzu, a to ti až tak záleží na tej vlečke? veď svadba nie je o vlečke :-| a ak baba bola vážne vyššia než ty, tak na nej nebude tá vlečka vyzerať ako na tebe. a osobne si myslím, že vlečku neskracovali. takže neboj, určite bude všetko tak ako má byť. ;-)
Odpovedať
tak je to dost od veci, lebo mne prvykrat dali dokonca dierkavy zavoj a to je nic moc, ked za to zaplatis majland a mas mat vcene zavoj bez dierok, ale nastastie si to mamina vsimla a mi ho vymenili :-D
Odpovedať
ahojte baby :-) zuzu..sprav si radsej ten vylet do salonu..trebars ukecaj nejaku kamosku,nech povie,ze sa vydava..a nech si skusi saty,co mas ty zajednane :-) liana..ja som si nakoniec saty kupila..lebo vzdy som tuzila po vlecke..a tie,co som mala zajednane,boli bez.. yvet..no to ste mali stastie :-) ze ste si to vsimli :-)
Odpovedať
Yvettka - na tie závoje si ozaj treba dávať pozor. Ja som sa tiež v niekorých salónoch všimla, že vyzerali všelijako, aj s dierkami. Ja mám našťastie závoj vlastný ;-) Jeden sa mi veeeeeeeeeeľmi páčil (nie v mojom salóne), tak som si ho kúpila. Liana - no možno je to blbé, ale fakt mi na tej vlečke záleží, vždy som chcela šaty s vlečkou,ako princezná :-) Ale budem im veriť, že ju nestihali. Len mám obavy celkovo ako budú šaty vyzerať, keďže ich už malo niekoľko neviest. No ale to je riziko požičovne.... Lenže niektoré salóny sa mi zdá, sa o šatky starajú lepšie. A tiež robia to, že keď je o nejaké väčší záujem, objednajú z daného modelu dva kusy. Môj salón však k ním nepatrí. Leatea - a čo sa týka toho nápadu s výletom do salónu, je to dobrý nápad, len ja by som už tam ísť nemohla, mňa by hneď spoznali, už som tam bola veľakrát. Na skúšanie s kamoškami, so ségrou a mamou, potom s drahým kupovať vestu a kravatu, objednať topánky, kúpiť bižu, vybrať si doplnky k šatám, čo mám v cene a teraz vymeniť tú korunku a prevziať topánky. Myslím, že už si ma pamätajú :-D Jedine, že by šla kamoška sama. No neviem, či daktorú nahovorím ísť 40km??? Napíšte kočky, čo máte nové vy, lebo teraz sa to tu točí len okolo môjho salónu. Novomanželky, ako ste si zvykli na nové priezvisko? :-) A vlastne je tu ešte niekto v tejto téme 83-ky, kto má svadbu pred sebou?
Odpovedať
ahoj zuzka tak ja stale praktizujem stare priezvisko a to som uz viac ako mesiac po svadbe este stale si neviem zvyknut, ked uz som mala to stare priezvisko dokonca az 25 rockov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krasky...tak ja mam uz po svadbe viac ako 4 mesiace a na nove priezvisko som si celkom zvykla...ale moj manzel este nie, lebo minule pisal nejaky list, co bolo treba uviest aj moje meno a on zacal pisat priezvisko este za slobodna, chudacik... :-D tak som sa mu smiala, ze nech sa uz spamäta, ze uz je zenaty... ;-) :-)
Odpovedať
ahoj Mirka tak ja nic moc s tym priezviskom sice sme spolu len nieco cez mesiac, ale dnes som bola u lekara a on , ze pani Pitelova a ja, ze kto to je :-D az trosku neskor mi doslo, ze som to ja :-D
Odpovedať
ahojte baby..no ja mam tiez problem,ze ake meno pouzivat..ale to bude tym,ze doklady este nemam..takze neikde musim uvadzat stare..
Odpovedať
Profilova fotka
lea, ja tiez musim niekde uvadzat este stare, napr mam kreditku podpisovu a mam ju este na stare priezvisko, lebo mi teraz konci platnost, tak mi vystavia potom automaticky novu. A vzdy, ked nou platim, sa seknem...uuups... :-D Ale inak som si na nove uz zvykla...A ozaj, je tu este niektora spomedz nas nevydata? Asi len zuzu...
Odpovedať
ja si idem poziadat v uk o nove karty..lebo s tymi,co mam nemozem platit letenky..ale to zmenili len nedavno..
Odpovedať
Kočky takže fakt to už čaká len mňa???..... O 2 týždne a dva dni sa pridám k vám - novomanželkám 8-) No asi už máme vek, že by sa patrilo :-D :-D :-D 25-tka na krku.
Odpovedať
no co ja viem, ked sme chodili na pripravu do kostola tak sme patrili medzi najmladsi par ja som tam bola druha najmladsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, po dlhej dobke citam, zuzu, uplne ta s tou vleckou chapem, aj ja som vzdy snivala mat krasne zavoj a taky som si aj vybrala. liana, vsak uvidis, ked aj ty sa budes vydavat:-)a kedy to bude? pekny vecer
Odpovedať
ahoj pretty ako sa mas ja uz sa tesim na hoenymoon este mame 3 tyzdne a potom by sme chceli ist, ale musime este vybrat zajazd asi vyhrava Kreta ooo :-N
Odpovedať
ahojte, prett nestraš, najprv treba porozmýšlať o spoločnom bývaní a svadba...možno..raz..keď dožijeme. yvett, tak svadobka sa blíži :-) mne sa blíži dovolenka, ale akurát všade hlásia že sú požiare, v turecku, na Korfu a i na Rodose, tak dúfam že za tie 3 týždne to pekne uhasia a ja tam nebudem dýchať dym a kukať na zhoreniská. jedna spolužiačka sa mi vydáva a myslela som si že tu má album, a ona o tejto stránke ani netuší =-) je to vôbec možné :-D ? petty, ozaj, a ty si už po dovolenke?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?