Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka a kde to idete? joj, vam aj trosku zavidim, ale aj ja sa do Bonnu velmi tesim. keby nam este vyslo pocasie, ze by sme sa vedeli prechadzat mestom...minule ked sme boli bolo uzasne! :-)
Odpovedať
My ideme na Kretu do strediska Agia Marina je to pri Chanii ak ti to daco hovori... :-) uz sa citim ako na plazi a nie v praci a budem mat cele 2 tyzdne dovolenku tak sa neviem dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj, zavidim Ti, aj ja by som este isla niekde sa vyvalovat na plaz. Ale asi mi bude stacit aj to nemecko, naozaj sa tam tesim, tak dufam, ze bude dobre! :-)
Odpovedať
ahoj holky ako sa mate tak napiste niektora :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivetka, kočky tu sa nam postracali...neviem, co sa s nimi stalo, ale ani sa neozvu... Som neskutocne stastna, ze je dnes konecne piatok. Dnes ideme s Vladkom na nakup poobede, tak sa aj celkom tesim. Rada s nim chodim na nakup,. ale naozaj len ked chodime my dvaja. A bud. tyzden idem do roboty len pondelok-utorok a potom odchadzam do toho Nemecka, sa u tesim! :-D
Odpovedať
tak to je super Mirka my ideme na Kretu uz zajtra skoro rano - tak ti drzim palce aby Vam ta dovca v Nemecku vysla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj mojko, aj ja Vam, oddychnite si a potom dufam, ze napises zazitky, tesim sa!!! nech Vam teda vsetko vyjde a davajte si na seba pozor! ;-) :-D
Odpovedať
ahojte holky uz som tu temu nevedela ani najst...ooo inak na Krete bolo super milujem Grecko este by som tam ostala aspon 2 mesiace...bolo super jedlo kazdy den sme sa prejedli nam chutilo a super teplo asi 40stupnov no proste parada, ubytko blizko pri mori a more ciste a najkrajsi bol vylet do ich narodneho parku Samarie no nemam slov - a chcem este raz x-)
Odpovedať
ahojte, tak mňa grécko neočarilo. asi som moc zhýčkaná :-D nabudúce by som prijala ubytko na súkromí a pláž len pre seba :-D a keby to bolo aj all inclusive :-D proste Rodos nie je pre mňa :-| :-N
Odpovedať
liana mozno si zle natrafila :-) my sme sice nebyvali v 5* hoteli a nemali sme ani all inclusive, ale viem, ze sa all inclusive v Grecku podla mna neoplati - my sme jedli v restauraciach a tam bolo na 1* proste super mily personal atd... :-N
Odpovedať
yvett a boli ste na Rodose? Ja som ho vnímala ako ostrov sena, lebo tam ani nekosili. Strava mi nechutila, bohužial, ostrov mi prišiel veľmi komerčný. Platilo sa ešte aj za to, že som vyšla na schody. :-| Ale vraj Korfu je zelený ostrov, tak by som sa tam chcela pozrieť. No i napriek tomu mám Grécka momentálne na dlhšiu dobu dosť. Myslím si, že také naše Slovensko je oveľa krajšie i keď drahé rovnako.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no lianka, sa cudujes, ved na Rodos chodi kazdy, mali ste si radsej vybrat ostrov,ktory nie je az tak navstevovany. neviem, ja by som rodos brala ako poslednu alternativu,preto sme tam minuly rok ani nesli
Odpovedať
Článok sa načítava...
veď práve saši, preto že mi to kamoška tak vychvalovala do nebesies som po tomto ostrove tak túžila. tak mi treba, veľa peňazí, už som doma, spomienky nie sú až také ružové ako som čakala. ale aspoň oči si oddýchli.
Odpovedať
lianka my sme boli na Krete neviem ako turisti ale ja mam rada rusno a neplatilo sa za vsetko :-D a celkom mili ludia ti Greci... x-) aspon ja som sa stretla s takymi a co mozem porovnat dovolenku v Bulharsku tak tato v Grecku bola o xxxx krat lepsia :-N byvali sme vo vile kde sme mali vyhlad na super zahradu - klud na balkone, blizko bazen ak si nechcela more, velmi blizko more par krokov pri ubytku, ak si chcela ist do mesta a ruch tak to bolo od ubytka tiez blizko a v restikach varili super :-N :-N :-N a mali uplne iny pristup ako v Bulharsku ovela milsi aj personal aj v restikach x-) x-)
Odpovedať
to yvett by som brala. môj sen po tohtoročnej dovolenke je niekde na súkromý, otvorím terasové dvere a člup do mora a drahý by mi varil all inclusive. to by sa mi páčilo. a na Kréte čo som pozerala tak je piesková pláž, nie? my sme mali piesok s kameňmi plus seno, lebo tú oschnutú trávu ani nekosili.
Odpovedať
tak my sme mali pieskovu plaz, ale nie vsade na Krete je piesok = ja som si pri tom vybere davala velky pozor, aby bola len pieskova ziadne kamene - ja som na kamene citliva :-N nakoniec sa nam podarilo velmi dobre vybrat, ale musela som tomu vyberu obetovat hodiny v praci :-D :-D :-D
Odpovedať
yvett :-D tak nabudúce budeš hľadať aj mne. ja som bola dlhé roky v tom že pri výbere dovolenkového miesta sa pri svojej záľube nemôžem seknúť - a aha - stalo sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Moj bratranec s manzelkou boli pred tromi rokmi v Grecku na Rhodose a velmi sa im pacilo...zalezi to naozaj od toho, aky hotel trafite. Ja tiez viem o com vravim, aj my sme to mali teraz v Turecku tak - teda nic moc, ale o par hotelov dalej to zevraj bola parada. Ale ako som pisala, nam zmenila hotel cestovka a rozhodli sme sa, ze s nou uz nepojdeme! Ako sa inak krasky mavate? Ja som od dnes sama-manzel isiel na skolenie do KE a pride uz len v stredu...a zajtra idem na jeden pohovor do prace...tak snad to vyjde! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo baby, kde ste vsetky, preco nic nenapisete? Ste sa stratili? lea, ivetka, saska, kde ste, co mate nove? :-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Hlásim sa ako vydatá novomanželka - aj keď trocha neskoro. Ale 4 dni po svadbe sme šli na svadobnú cestu - 13 dňovú, potom som sa sťahovala k miláčikovi domov, v práci toho bolo kopec, chvíľu sme boli bez netu, lebo sme mali notebook v oprave, s fotkami sme sa hrali, posielali kdekomu a pod. Ale konečne som si našla čas prísť aj sem. K svadbičke a mojim pocitom by som mohla napísať jednu veľkú stranu :-) , ale to by ani nikto nečítal, tak len tak len niečo. Bol to jeden úžasný, fantastický, nezabudnuteľný a neopakovateľný dník. Užívali sme si ho s drahým od 6:00 (keď sme obaja vstávali) do ďalšieho rána 6:30. Celý deň nám pripadal ako jeden krásny rozprávkový sen, kde sme boli my dvaja princ a princezná a všetci hostia ostatní členovia kráľovského dvora :-D Z každej strany sme počúvali, akí sme nádherní, aké je všetko dokonalé, akú peknú výzdobu, tortu, autičko, kytičku atď máme. No úžasný pocit. Dopoludnia sme sa boli fotiť. Neskutočne sme si to užívali - vypadli sme tak na celé doobedie z domu a ušli od stresu. Fotočky čakáme. Počasie sme mali ako na objednávku, troška slniečka, troška oblakov a keď sme zatvorili dvere na aute a odchádzali domov, začalo pršať. Zmokli sme aj cestou do kostola - celý sprievod musel ísť pod dáždnikmi. Ale ľudia nás utešovali, že nám prší šťastie a eurá. ;-) V kostole bolo miláčikovi troška zle, ale nakoniec to zvládol. A na moje veľké prekvapenie som bola úplne v pohodičke, všetko som zvládla bez stresu, lebo ja som mala najväčšie obavy z obradu :-) Kostol bol plní ľudí - okrem našich 138 hostí ešte kopec zvedavcov. Do sály sme prišli okolo 18:00 a začala sa zábava v plnom prúde až do rána - cca pol 5. Len tam bolo dusno, takže mi bolo v šatkách dosť horúco. Ale vydžala som to. :-D Takže toľko. Ale ešte jedno mi nedá napísať - naj naj okamih z celého dňa - keď sme sa s miláčikom videli prvýkrát. Bolo to doobedu, keď sme sa šli fotiť. On pre mňa prišiel k nám. Stál dole na chodbe a ja som schádzala po schodoch. Neviete si predstaviť, ako mi vtedy búchalo srdce. Keď som ho tam videla ako peknučký vyobliekaný s kytičkou v ruke čakal, bola som namäkko. On sa zmohol len na dve slovká: SI NÁDHERNÁ a už som videla slzičky v jeho očiach. Musela som sa premáhať, aby som sa nerozplakala od dojatia.... Yvetka, Mysti... - keď chcete vidieť fotočky, napíšte mi mailové adresy do SS. Neviem, či budem dávať fotky sem. Takže vám pošlem zopár - niečo máme, čo fotila sestra a od fotografa budú tak za 1-2 týždne. ;-)
Odpovedať
ahoj Zuzka tak blahozelame k svadbe a idem ti napisat mail do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka tu som:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky! Ahoj Zuzka, som rada, ze si sa ozvala, napisem Ti adresu do IP. Som naozaj velmi rada, ze Vam vseto dopadlo tak, ako ste si naplanovali. A co dovolenka? ako bolo? Ivet-nova fotka, super, ako si nazivate? Ahoj Saška, moja, ako sa nam mavas? Toto pocasie ma deprimuje kočky a to zajtra idem na skolenie do BA, joj ved tam v takomto pocasi zaspim! ;-) :-N
Odpovedať
ahoj Mirka my sa mame super a teraz mi prave zacina v praci uzavierka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No ivet, tak to super ani velmi nie je, poznam tie obdobia...mna dnes priserne boli hlava, ale to je z tohto strasneho pocasia. Dnes pridem domov, zalahnem pod deku a spim. Vladko ide do posilky, tak budem mat ticho a klud na dve hodinky doma! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mystinka:) no celkom sa da, aj ked obdobie mam skor horsie ako lepsie ale zijem -)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Saška, tak to ma mrzi, ale neboj, zase vyjde slniecko a bude vsetko OK x-) My chceme kupit auto a nejako nemame stastie, uz sme boli pozerat 4, ale nevybrali sme si este ani jedno. Tento tyzden by sme este mali ist pozriet jedno do BB, tak som zvedava, ako to dopadne! ;-)
Odpovedať
ahoj mirka tak aj my planujeme kupit auto az, ked dostaneme o rok byt tak potom rozmyslame, ze sa popozerame po nejakom, ale teraz este nie, lebo dost vela prachov pojde na zariadenie bytiku :-N Mirka a dostala si fotky od Zuzky, lebo mne nic nedoslo tak asi este nestihla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, ani mne nic od zuzky neprislo, asi nestiha! Zuzik, posli nam, az stihnes! No, my mame byt zariadeny (jasne ze nie vsetky detaily, ale co potrebujeme-mame a aj nieco navyse ;-) ) a auto nam treba. lebo dost casto chodime mimo mesta a stale si od niekoho pytat auto nas uz nebavi a hlavne ked vidis tie pohlady z druhej strany, tak duplom! Tak sme sa rozhodli, ze sa uskromnime a az by sa nam podarilo kupit do Vianoc, tak si na Vianoce dame len "symbolicke kluce" od auta, bol by to ten najkrajsi viancony darcek! Tak snad nam to vyjde! :-)
Odpovedať
tak drzim palce Mirka nam auto zatial netreba, ale som vcera hovorila manzelovi, ze ked budeme mat raz babo tak by som privitala ak by to auto bolo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?