Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

15. aug 201019900
  • holky ja som dnes v praci vobec nestihala - masaker.....tak ja som taky typ, ze co si neurobim sama to sa mi nepaci a nepozdava jedine moja mamina vie veci urobit podla mojich predstav a tu som necela obtazovat tak sme vyzdobu a ine veci nechali na agenturu 🙂

• dievcurence caute 🙂
    my sme vyzdobu saly mali v cene a bola fajn, ostatne sme si sami🙂

• ahojte baby, ivetka, ja som presne taka ista a navyse pripravovat salu pre moju vlastnu svadbu ma naozaj bavilo, doslova som sa v tom vyzivala! Vysledok bol super a vsetci boli nadmieru spokojni! Saši, IP

• Sponzor fóra
  • miruska,uz som odpisala

• pretty a ako pokracujete so snazenim ? 🙂

• ivetka, so snazenim? nijak, nesnazime, teda je to zly vyraz, len jednoducho co prist ma, tak pride, cize nic nesurime, ved aj tak biologicke hodiny este az tak moc netikaju 🙂

• vsak ja viem ani mne este netikaju dnes sa ma prave DR. gyndos pytal, ze co dieta ci uz chceme a ja ze este nic netyka 😃 😃

• vsak ja viem ani mne este netikaju dnes sa ma prave DR. gyndos pytal, ze co dieta ci uz chceme a ja ze este nic netika 😃 😃

• ahojte kočky!
    Saši, dik...
    Od pondelka mam dovolenku, pridem do prace az vo stvrtok, takze mozno tie tri dni sa tu neukazem, lebo mam nejake vybavovacky-behacky, takze asi nebudem stihat...ani my sa este nesnazime a hlavne teraz, ked hladam novu pracu-to absolutne neprichadza do uvahy...je fakt tazke najst novu pracu v nasom okrese! 😠

• Mirka tak prijemny vikend 🙂

• ivetka, dakujem, bude celkom fajn-moja sestra oslavuje meniny v sobotu (perdcasne-je Michaela), takze ideme tam, tak sa aj celkom tesim-sa odreagujem. Pridu aj starkovci, tak sa budem zase vytesovat, normalne sa tesim!
    A co Ty? ako ides travit vikend?

• tak unas ideme pozriet novostavbu ako pokracuju v soobtu to je tak vylet skoro na cely den a ptoom upratovanie a v nedelu oddych 🙂

• to mas fajn, Vladko este ide zajtra doobedu k rodicom pomoct-prestavuju totiz krb, takze ma o plany postarane! Ja som upratovala pocas tyzdna priebezne, takze nic velke uz netreba, dam akurat este dnes prat! 🙂 Ozaj a ako pokracuje novostavba?

• budeme mat do konca roka dufam hrubu stavbu myslim na celom baraku, lebo nase poschodie uz je 😃 aj so strechou teraz uz robia posledne patro a strechu 😬

• yvett kukla som tvoj album, aká si bola krásna nevesta a ten tvoj brat 😵 😵 veľký fešák.

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky. Zase sa po dlhom čase hlásim. S mojikom sme sa rozhodli, že správíme fotoalbum aj tu na fóre-tak zopár fotiek, tak vám mysti a yvett nebudem posielať fotočky do mailu. Máme už aj fotos od fotografa, sú krásne 🙂 , teda aspoň nám sa veľmi páčia, tak uvidím, čo na ne poviete.
    Musíme sa dohodnúť, čo sem pridáme, tak dúfam, že do týždňa sa nám to tu podarí pridať 😃 .
    Zatiaľ sa majte pekne.

• ahojte kočky, som doma, tak sa hlasim len tak sporadicky. u nas v praci sa deju velke zmeny, idus a znizovat stavy a tak, takze najvyssi cas najst si novu robotu.
    Zuzka, tesim sa na album!ako sa inak mate?

• ahoj miruska,myslim na teba, ze co asi doma robis.

• Mirka tak drzim palce a hladaj
    pretty co nove
    zuzi tesim sa na fotecky 🙂

• Ahojte baby, dnes som uz v praci...podrobnosti IP. Mam sa inak celkom fajn, cakam dnes na jeden dolezity telefonat. A potom uvidim, ako to bude dalej a aka bude moja situacia. Je mozne, ze az to vyjde, pojdem na zaskolovanie do ineho mesta, takze taky mesiac sa tu neukazem, ale to je zatial len v teoretickej rovine. A vy co kočky, ako sa mate? 🙂

• Mirka ja mam stale tu istu pracu nechce sa mi menit mam super pracovnu dobu, super praca ziaden nejako velmi velky stres a k tomu celkom dobri ludia v teame takze celkovo velka pohoda 😃

• yvettka, ani nic, vsetko po starom 🙂 klasika 🙂

• Baby, aj ja mam celkom fajn pracu a kolektiv tak na polovicu...ale aj tak to chcelo zmenu a ta prisla prave teraz! 😉

• mirka a co ten telefonat, dockala si sa ho?

• Ahoj Saši, ano, je to vsetko vybavene, robim uz len dnes a zajtra 2 hodinky a od pondelka odchadzm na zaskolovanie. Je to uz na 100% iste, v pondelok podpisujem zmluvu. Takze astalavista stara praca. Ja dnes akurat zaucam kolegynu...

• ahoj holky ja som vcera nemala chut pisat dostala som mrchu a bolo mi zle 😒
    tak Mirka prajem vsetko dobre a vela stastia v novej praci nech je lepsia ako ta stara 😃

• Ivetka, dakujem, ja "TO" tiez mam, tak ma tak boli hlava ako kona. Dnes som bola na alergo a brali mi krv do dvoch skumaviek, tak ma boli cela ruka...
    som uz doma, dnes som sa lucila s kolegynou, co sme spolu sedeli v kancelarii, sme si aj poplakali... 😢 aj mne je smutno, ale nemala som inu moznost ako odist z prace...tak snad bude len lepsie!

• Ahojte kočky. Vôbec sem nestíham chodiť. Máme teraz toho neskutočne veľa. Manželík dostal novú prácu v Košiciach a k nej služobný byt, takže sa asi v blízkej dobe budeme sťahovať do KE. Teraz vôbec nič nestíham - lietam medzi prácou (kde zabijem celý deň) a Košicami - začíname dávať byt do obývateľného stavu. Večer prídeme domov a rovno smer posteľ. Ani "manželské povinnosti" 😃 (ako to môj drahý nazýva) nestíhame plniť, nie to ešte chodiť na net. Viem sľúbila som vám fotky, ale už na tom pracujem. Vyberám z toho veľkého množstva, čo sem pridám- niečo z profi fotiek od fotografa a niečo od ségry. Taktiež som si už napísala pokec k dodávateľom. Zajtra mi to musí miláčik odsúhlasiť a pridám to sem. Len som rozmýšľala, či by som na tie fotky nemala dať nejakú "ochranu" proti kopírovaniu - ten nápis, napr. môjho mena alebo nicku taký slabý cez celé fotky. Čo vy na to?
    Mysti verím, že sa ti v novej práci bude páčiť a verím, že lúčenie s kolegyňou bolo smutné. Tiež ma čaká niečo podobné v blízkej dobe, lebo budem chcieť pracovať v KE. Za terajšou prácou mi smutno nebude, ale za 2 kolegynkami áno. 😞
    Yvi a ty máš čo nové? V tom zhone sa ťa stále zabudnem opýtať, ako ste nakoniec dopadli z tými profi fotkami. (môžeš mi napísať do IP), ak nechceš sem.
    Kočky prajem vám pekný víkend, verím, že sa tu ukážem čoskoro, aj s fotoalbumom, lebo už sa hanbím - len sľubujem.

• ejha, ste sa nejako rozbehli s tou prácou, tak držím palec aby to všetkým vyšlo. ja akurát silne uvažujem, čo je pre mňa dôležitejšie, či sa mám pomaly poobzerať po práci ktorá zodpovedá môjmu vzdelaniu a nehandrkovať sa v poisťovníctve na stredoškolskej pozícii (som tam od rána do večera a za nadčas mi nikto nepovie ani ďakujem) a zaoberať sa kariérou, alebo predsa len zaťať zuby a zotrvať a začať seriozne uvažovať nad budúcou rodinou. 😐 momentálne sa neviem rozhodnúť, doposial akékolvek moje rozhodnutie nebolo najšťastnejšie.

a niekedy si tak povzdychnem, že keby som tak mala aspoň o tie tri roky menej 😬

• ahoj lianka vsak ked si 83 este nemas tolko ja sa citim dost mlado 😃 nie vazne ja mam zatial super pracu za super prachy dufam, ze sa to nezmeni 🙂
    zuzka tesime sa na fotecky inak mame sa super zacinam rozmyslat na babom, ale este nemame casu je toho dost vela so zariadovanim noveho bytiku a kupou veci do neho, ked ho o rok dostavaju 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém