Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
:-N yvett, ale ja som neni 83, ale 82 :-D v tejto téme zastupujem ročníkom miláčika, ten je o rok mladší :-N ale baby povedali že mám právo sa cítiť o rok mladšia, tak som tu :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,vonku je tak jesenno
Odpovedať
ahojte holky liana tak to je v pohode rok dva hore dole :-D manzel bude mat buduci rok 30 a je z toho v strese :-D inak pretty mne sa dnes nic nechce v Prahe je velka hmla skoro nic z okna nevidim :-D
Odpovedať
Kočky, ktoré ste si tu robili fotoalbum - akú kapacitu maximálne môže mať jedna fotka v albume - aby som vedela ako pozmenšovať fotky, lebo sú dosť veľké ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka aj tu bola ale az poobede a navecer:-) zuzu, tam Ti to pise tu velkost fotiek, ked ides prikladat
Odpovedať
Kočky oznamujem, že sa mi konečne podarilo pridať album ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, krasne fotky:-) gratulujem dodatocne a mala si nadherne popolnocne satky :-)
Odpovedať
Ďakujem prettybaby ;-) Kočky a kde sa flákate? Nikto sem nechodí? Niet s kým poklebetiť. Alebo do akých iných tém chodíte?
Odpovedať
ahoj zuzka tak myslela si na mna s tou farbou ??? ja chodim aj na modru strechu a dotemy KE :-) , ale dnes som mala blbu naladu odpadavam uz potrebujem dovolenku, ale vidim to biedne, kedze nemam casu si ju zobrat :-| inak zuzka ako stahovanie??????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, ja len zriedka, nestiham popri praci a doma uz dlhsie net nezapinam, stale cumiet do notebook-u mi nerobi dobre :-)
Odpovedať
pretty mas uplnu pravdu ja v praci musim cumiet do PC a uz ked pridem domov a zasa do neho cumim je mi zle, ale problem je, ze s rodinou si volame cez skype tak pri tom notebooku sedim tak ci tak, ale zacinam pocitovat, ze mi to moc dobre nerobi :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka vies ako som psychicky na to lepsie, ked sa nevenujem doma netu, fakt, to na sebe citim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja citim, ze musim prestat chodit na net, ked som doma, lebo v praci aj tak musim |-|
Odpovedať
Ahojte kočky. Ivi nezabudla som na teba, len som teraz nemala čas sem prísť. Pokračujeme v prácach na bytíku ;-) Tá farba bola od Lorealu, druh Feria, odtieň tmavá fialová. Bola fakt nádherná, aj kaderníčka chválila, že aká je pekná, rovnakou farbou som farbila aj clip-príčesok. Ale nevýhodou bola, že sa dosť vymývala, akoby to ani nebola trvácna farba. Kočky to vám verím, že keď sedíte v práci na PC, tak sem už potom nemáte chuť prísť. Ja v práci tiež čumím celý deň do PC, ale zase nemám tam prístup na net. Takže keď prídem domov a mám chuť a čas, aspoň trocha nakuknem sem, do mailu a na icq a pod. Ale drahý mi vraví, že som závisláčka, že ja bez netu neviem žiť :-D
Odpovedať
zuzka tak to mi hovori aj moj drahy :-D , lebo aj teraz som neodolala a nakukla k Vam no blbe, ale uz vazne citim sa z toho PC zle :-| diki zuzik za tu farbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky.-) oprasujem trosku temu. dnes mam dovcu, bola som s drahym na chirurgii so zubom, bolo to narocne, ale nemohol potom soferovat, tak sme spolu. teraz mi tu spinka a ja , ze napisem vam. majte sa krasne :-)
Odpovedať
ahoj pretty tak ja toho mam vela v praci vypadla nam skoro polovica teamu a ja nestiham nic uz toho mam po krk a to som aj ja dost chora a som v rpaci :-| ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje krasne! som rada, ze nasa tema nezanikla, zuzi krasne fotky, som sa na ne velmi tesila. Vcera som sa vratila z mesacneho zaskolovania konecne domov, tak Vam narychlo pisem! V praci net este nemam, ale hned ako budem mat sa Vam uz budem ozyvat castejsie... Ako sa mate? Saši, Ivetka, som rada, ze Vas tu "vidim", tak ste mi baby chybali... :-) :-D
Odpovedať
Jeeej Mysti som rada, že si tu zas zavítala. Ďakujem za pochvalu fotiek. ;-) Čo máš nové? Kde teraz robíš? Ak sa môžem opýtať (môžeš aj do IP). Ak nechceš napísať, nevadí, akceptujem. Napíšte niečo babule čo máte nové...Prettybaby - manželov zúbok, ako?
Odpovedať
ahoj zuzi tak ja pracujem stale tam, kde som pracovala :-D a pomaly sa chystam na Vanoce a potom od dalsieho roka toho bude zas dost budeme sa ku koncu roka asi aj stahovat tak budeme potrebovat kupit veci na zariadenie bytiku :-) a este planujeme navstevu Londyna :-) uz sa velmi tesim nebola som tam 2 roky a to mesto zboznujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcatka moje:-) zuzik.dakujeme, zubok uz lepsie, vcera bol radulo na vyber stichov. miruska ahooooj :-) ivetka, my takto o dvatyzden budem uz v Milaaaane :-) pekny predlzeny vikendik babulky:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fesandy, ahoj Saška! Joj som tak rada, ze mozem byt aspon trosku takto s Vami v spojeni! Iank, musela som si zmazat album, pretoze som bola odhalena a to som v ziadnom pripade nechcela! Ale aspon som sa poucila! Vedela som, ze sem nemam davat fotky aj tak som sa ala ulecat a obratilo sa to v moj neprospech! Zuzi, IP Ako sa mavate? Saška, v Milane? no pani.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri, to fakt? no a niekto to zenuzil? ach boze no ideme, k radulovej kamoske, tak sa tesime -)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Saška, no ani sa neda povedat, ze zneuzil, je to uz manzelka (mali svadbu v sobotu) manzelovho kamarata, ktory s nim byval na intraku a s ktorym sme sa nerozisli prave v najlepsom...ja uz totiz nechcem mat vobec nic spolocne s par ludmi z VS a s nim uz vobec nie a navyse sa obavam, aby zase neskontaktoval mojho manzela-ved vies ake to je, nech radsej da pokoj a nie po 2 rokoch sa nahle ozvat, akoze "ahoj, tak ako si sa mal"...to neznasam...tak som zvedava, ako sa to bude vyvijat dalej, ci da ta dotycna mne pokoj, alebo to budem musiet nejako riesit! Ako bolo u kamosky? My sme mali cez vikend oslavu.oslavovali sme moje, sestrine aj Vladkove narodky, tak bolo super. Este nas caka jedna u svokrovcov. Tak snad bude tiez dobre. Ivetka, ako sa mavas???? ;-) :-D
Odpovedať
ahoj holky tak mna tu uz tiez plno ludi naslo, ale ja nato kaslem nemam casu sa snimi zaoberat :-D inak sa mam dobre cez vikend nic moc som lezala, lebo som nejaka chora a uz skoro cez tyzden a ma to neprechadza a do roboty musim chodit bo kolega je tiez chory a potom by tu nikto nerobil :-D tento tyzden mame auditorov na nasu pracu tak som zvedava co bude :-D Mirka ako nova pracicka???? ja mam buduci tyzden utorok, streda volno a stvrtok piatok skolenie tak sa vytesujem, ze si konecne oddychnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka, liec sa prosim ta, neprechod to. mirka, my este len ideme, buduci tyzden vo stvrtok vecer letime, a prideme dalsi tyzden vpondleok v noci .-) vsetko najlepsie prajem k narodkam vsetkym trom . aj my sme v sobotu boli na zurke, moj svagro, vladko mal narodky :-)
Odpovedať
pretty najhorsie je, ze nemam casu na liecenie - kolega je chory uz 3 tyzdne a som sama v praci cista kriza... no neviem rozmyslam, ze zajdem k lekarke :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocka, saška, tak Ti zavidim, aj ja by som potrebovala vypadnut z tohto chaosu. No praca-zatial este nijaka, len sedim a pozeram a pripadam si chvilkami ako debo...nasa prevadzka stale nie je dokoncena, tak som teraz u kolegov kvalitarov na pasovke, ale je tam riadna nuda-navyse tam maju taku zimu, ze som dnes cely den sedela vo vetrovke, no hroza. Este zajtra to musim prezit, a v piatok si uz mame ist riadit a zariadovat kancelarie, tak uvidime, co z toho bude...hm, ale ma to ubija, taketo skoro nicnerobenie! ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ivetka tak chod, aspon nech to liecis liekmi, ked uz nemozes ostat doma mirka, ti verim moja, ale uzi si, ked to zacne, za taketo chvilky budes vdacna :-)
Odpovedať
ahoj pretty tak ja uz som doma - mam taku pracu, ze vynimocne mozem pracovat z domu hurra a som na antibiotikach :-S Mirka a nemala si uz pracovat nejak tomu nechapem napis aj doIP :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?