Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis ivetka, a nemohlo to byt skor? uz by si bola mozno fit. jooooj, ta prva pise :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, no ono to je tak, ze ja som zamestnana uz od 13.10.2008 v tej firme-mesiac som bola na zaskolovani-tam sme riadne robili a potom som prisla sem a tu cakame, kym sa spusti nasa prevadzka.Ale je este vela dokoncovanie, ziadne kancelarie este nemame zariadene a dnes nam povedali, ze stoly do kancelarie budeme mat az 20.12. tak si to viete predstavit. Cely den sa len potulujeme po vyrobe, vsetkym sme trnom v oku, ale co mame robit? Vobec ma tam nebavi, ved prezit toto od 6,00 do 14,30 to da riadne zabrat!!! Tak som naozaj velmi zvedava, kedy sa ta nasa prevadzka konecne spusti. Ako Ivet, uz si zdrava? Ja som chora ako pes, ale nechcem ist na marodku, lebo sa mi to neoplati a nechcem dostat padaka este v skusobnej dobe. nemam kancelariu ni net, nemam Vam ani odkial pisat, ked tak len takto narychlo z domu!!! :-(
Odpovedať
Ahojte kočky. Píšem len tak narýchlo, lebo vás chcem pozdraviť, aby ste vedeli, že som na vás nezabudla :-D Nič nestíham, potrebujem, aby mal deň viac hodín. Od pondelka by sme mali ísť bývať "naostro" do nového bytu - teda prenajatého :-D a ja nastupujem do nového zamestnania. V piatok ma čaká rozlúčka :-( , za niektorými kolegynkami mi bude fakt smutno, nemám rada také lúčenia :-( :-( Kočky dáke ste všetky choré, čože to je? Ja som sa dala zaočkovať a zatiaľ to pomáha. Z každej strany počúvam, kde je kto chorý a ja úspešne odolávam. :-) Tak vám prajem skoré uzdravenie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzu, pekne, ze si sa tu ukazala...ja som teda chora ako pes, na zajtra si beriem Pcko, ale namiesto toho, aby som isla k lekarke, idem na zabijacku, no co uz...vyliecim sa hadam cez vikend. Aj som zmenila pracu a aj mne je za niektorymi kolegami smutno, rpedsa, bola som tam viac ako 2 roky, no ale zivot je uz raz taky a aj v novej praci sme dobra, mlada partia, tak dufam, ze sa rozbehneme a bude to v pohode... ;-) :-)
Odpovedať
ahoj holky tak ja som mala skolenie 2 dni tak sa ozyvam .....mame tu navstevu svagra s priatelkou od stvrtka tak aj im sa treba venovat a vcera sme mali party x-) no a zajtra ideme pozriet na nas bytik na novostavbu zatial je tam len hruba stavba, ale uz sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kocky a ja sa hlaaaaaaaaaaaaaaasim z metropoly mody, z Milana ;-)
Odpovedať
ahoj pretty tak uzite si to :-) ja som mala tiez taku dovolenku spojenu vlastne s chorobou, ale hlavne, ze som sa z toho dostala a aj som si oddychla a v pondelok zasa do prace :-| :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky!!!! Saska, ako v Milane? Ja som chora ako pes a najhorsie je, ze nemozem ist ani na marodku, ani nemam kedy chodit po doktoroch, tak sa uz 52 tyzdne trapimmm....
Odpovedať
Mirka ahoj tak aspon zober nejake antibiotika, aby si sa z toho dostala a polez si cez vikend ako som to urobila ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka mirka ]-( no nam bolo v milane uzasne, bol to krasny vylet, aj ked pozerat tam neni co, minat sme moc neminali, bolo tam fakt super.-) na facebooku mam par fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši, ahote kocky, no ja som sa aj dnes chystala k doktorke, ale ked som videla, kolko je tam ludi, tak som to kednoducho vzdala...no tak sa trapim s tym hrdlom stale doma. Saši, kde mas tie fotky? som nejako nepochpila. aj ja by som potrebovala niekde ist a trosku vypnut, nejako ma vsetko nervozni!!!
Odpovedať
Profilova fotka
na facebooku :-) a urobila si zle ak si u tej doktorky neostala :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
pretty a ako ta najdem na facebooku???? napis aj do IP chcem okuknut fotocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ivetka:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem vidiet fotecky, aj ked vlastne netusim, co facebook je...mozno aj viem, len neviem, ze sa to tak vola...ako sa kocky mate? Ja celkom fajn, vcera a dnes bol u nas kolegy z Lednickych, co som sa unho zaucala na pracu, tak bolo veselo, som bola normalne rada, ze ho vidim...tak mi aj rychlo presli dni. Zajtra konecne stvrtok, tesim sa na vikend, ideme v nedelu nakupovat vianocne darceky, tak sa tesiiim :-D :-)
Odpovedať
pretty ja si facebook pozriem ked budem doma v praci ho mam bloknuty :-S inak Mirka ahoj uz si zdravsia??? Ja som vcera balila niektore darceky, ktore sme uz pokupovali cez vikend a tento vikend ideme este nejake dokupit, aby sme uz potom mali pokoj a klud :-D no dufam, ze to vsetko tieto vianoce vyjde, lebo sa chystam ku svokrovcom - na Vianoce sa striedame raz u nasich raz u nich a moc sa mi k nim nece - bude tam aj jedna osoba co ju moc nemusim. Inak svokrovci su OK. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja tiez ivetka, viem ist na net az vecer, rano len do deviatej mirka, prihlas sa tam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, saška, ja by som sa tak rada prihlasila, ale nemam este kancelariu, nie to PC a net, tak sa mi sem tam podari ist na net takto vecer, ked tu nie je moj muz...inak sa neda, alebo som taka unavena, ze PC nezapnem...ivetka, my sme boli vcera v BB nakupovat darceky, a kupili sme skoro vsetko, tak som happy, akurat nam treba uz len nejake drobnosti a budeme mat vsetko. My budeme na stedry vecer doma (to sme stale) a na silvestra ideme k svokrovcom, kedze minuly rok sme boli u nasich a pomedzi sviatky tak striedavo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ja viem, ja som na tom podobne, dari sa mi len rano sem na net nakuknut. my tiez budeme u nas na vianoce, ako kazde, odkedy sme spolu. a potom prvy vianocny zvykneme k nasim do BA ist a druhy ku svokrovcom. no a na stedry den vecer po vsetkom zbehneme ku svokrovcom, lebo byvaju 5 minut od nas.
Odpovedať
Ahojte kočky. Hlásim sa po dlhšej dobe. V novom byte nemáme net, ale už každú chvíľku bude. Teraz sme u svokrovcov - naše druhé doma :-) a mám trocha čas, tak som sem nakukla. Fungujeme strašne rýchlo - nová práca, zariaďovanie bytu, ani si nestíham uvedomovať, že o pár dní sú Vianoce. Tak vám kočky želám krásne sviatky, hlavne pokoj, oddych a rodinnú pohodičku. To ja teraz potrebujem ako soľ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, som tak rada, ze sa aspon vy ozvete...u nas v praci je to strasne, este stale nemame zariadene kancelarie, a do Vianoc to ani nebude, tak sa len tak predierame. Nemame sa dobre, pretoze minuly tyzden od nas prepustili 35 skvelych ludi, iba tak z cista jasna, kto bol v skusobnej dobe, dostal vypoved, vam teda poviem, pekny darcek na Vianoce...sme z toho vsetci smutni a vobec nie je taka ?vianocna nalada" u nas...a doma hektika-treba mi piect (ale to asi vsetkym) a to idem este aj v utorok do prace, tak si vobec neviem predstavit kedy to budem vsetko robit. Nemame ziadne dovolenky a aj keby sme mali, asi by to nikto neriskoval, len aby sme neprisli o pracu a aby sme sa mali kam po sviatkoch vratit, to je teraz najhlavnejsie, joj baby, vobec nemam dobre obdobie a to, ze su sviatky si asi neuvedomujem... :-( ;-(
Odpovedať
no Mirka ahoj aj Zuzka tak u nas v praci zatial pohoda nikoho neprepustaju zatial a dokonca aj mame nove pozicie na ktore hladame ludi tak zatial pohoda a klud :-) zuzi kde v Ke pracujes asi som uz zabudla sorry :-) ale tiez tu v CR hlavne z automobiloveho priemyslu prepustili dost ludi aj manazerov :-o kolegynin ocino stratil pracu pred Vianocami a to ma doma nezamestnanu manzelku a 2 male deti :-| ja idem do prace tiez v utorok :-| a v utorok v noci cestujeme vlakom do KE a v stredu rano o 7 mej budeme tam :-) ja sa na sviatky moc tesim konecne si oddychnem a budem s rodinou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby, pridávam sa k ročníku ´83 :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby krasne sviatky prajem a vitaj barchee ;-)
Odpovedať
krasne sviatky aj Vam :-) vitaj barchee a napis nieco o sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa narychlo pridavam a prajem krasne sviatky saška, a krasny novy rok. Ivetka, mas odo mna pohladnicu. Caute kocky a vitaj brachee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, co je?????
Odpovedať
tak tie sa pridavam do zbierky 83, ale je tu nejako mrtvo 8-( dufam, ze zijete osemdesiattrojky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za milé privítanie x-) noooo, o mne... vydávam sa 18.4.2009, v marci mám 26...čo ja viem, čo ešte...robím s maličkými deckami - mám svoju mini-jaslo-škôlku v BA....
Odpovedať
ahojte tak ja sa nestiham ozvat - v praci mame skolenie a nic nestiham a co nove holky planujete uz aj baby? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?