Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ahoj tasha. Aj ja Ta tu pekne vitam. Dlho som tu nebola, lebo som mala frmol v robote a domov som chodila taka unavena, ze som len spala...mam dobru spravu-u nas v robote sa to asi zlepsi a bude sa otvarat to stredisko, na ktore som bola prijata, takze dufam, ze sa tam cim skor "presuniem". Tak sa celkom tesim, ale zase nehcem to prehanat, aby som sa netesila zbytocne. Tak uvidime, co z toho bude. V nedelu na MDZ som bola na trojhodinovom aerobiku -maratone. Bolo supetr, ale teraz ma boli koleno, lebo som zle skocila. Ale bolo super. Ako sa mate baby? a co Saška? ta sa strasne davno neozvala...
Odpovedať
Mirka ja ti moc drzim palce, aby sa ti to v praci zlepsilo :-) Saska je asi na modrom konikovi neviem... :-) inak dnes idem hrat badminton, aby som vyvijala nejaku sportovu aktivitu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diky mysti :) to je inac fajn baby ze takto sportujete, mne by to tiez prospelo :-o ako bolo na badmintone yvett? to je inac jeden z mala sportov ktore mam rada, take hrave a relativne nenarocne :-)
Odpovedať
tasha mas pravdu aj mne sa to strasne pacilo :-D bolo super a asi si kupim raketu :-) a budem chodit aj s manzelom....ja uz som mala strasne malo pohybu tak som to potrebovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, dlho som tu nič nenapísala... :-D blížia sa mi narodky, kedy máte vy? x-)
Odpovedať
barchee a kedy mas? Ja mam narodky az v kvetnu t.j. 9. 5. takze mam este dost casu :-N
Odpovedať
cavteeeeeeeeee
Odpovedať
ahoj dani ty si hadam tiez 83 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, sa oplati nejaky sport, uz hadam bude krajsie pocko tak sa treba po zime rozhybat, teda najma mne by to prospelo =-) no ja uz som mala, 26-teho 26, pekna zhoda :-D
Odpovedať
jasneee....ako inak...83 je velmi dobry rocnik :-D
Odpovedať
Dani a ty si z KE a ak hej skadial, lebo ja som tiez z KE :-)
Odpovedať
nie som priamo z Ke, som z okolia ale stale sa mi smiali, ze ja som panske decko...vzdy som mala blizsie do mesta...a milacik je z Ke...a vlastne v meste mam kamosov...tuna takmer nikoho
Odpovedať
Článok sa načítava...
a skadial si ty hmmm??? a milacik je z akeho sidliska? :-)
Odpovedať
Milacik je z ...no neviem...Terasa je to ci uz KVP?...v rodinnom dome byva ...no ale k akemu sidlisku to ptri tak to fakt neviem.... ja som 20km od KOsic Bohdanovce
Odpovedať
dani tak potom neviem KVP aj Terasa su velke.....inak Bohdanovce poznam uz si nepamtam kto tam byval :-D
Odpovedať
a vies ze to casto pocuvam?....ze heeej Bohdanovce...to vieeem kde je...niekoho tam mam ale uz neviem koho... :-D Michalko byva smerom na KVp, len treba odbocit ked ides okolo Lidlu, a pred moztom este odbocis doprava...no a tam v tej casti...
Odpovedať
ono to je aj preto, ze ked poznas plno ludi z roznych dedin nevies ich uz zaradit kto kde byval, alebo byva :-D dani a kde budete byvat v KE? Dani tak potom presne viem kde byva myslim, ktore domy myslis tam mi byvala kamoska :-N
Odpovedať
mame domcek na Popradskej...len potrebujeme dostavit vrch, lebo zatial je tam prisetor pre firmu ale nie pre bytik...ale kazdu chvilocku ked sa stavebny urad zlutuje a prestane trucovat tak nam snad daju povolenie a potom uz budeme mat vsseeeticko po com tuzime... a ty kde presne byvas...ahaPraha pozeram....
Odpovedať
dani a aku firmu mate? to mate spolocne ci len priatelova? jj my sme v Prahe...a zatial sa nam dari a mame sa dobre...pre mna totiz KE je strasne male mesto :-N
Odpovedať
no priatel pracuje dlho na tej firme...ale teraz je to uz aj moja lebo obsluhujem jej velku cast a on sam vravi, ze uz si chod firmy nevie bezomna ani predstavit... Praha je urcite super...ideme okolo ked pojdeme na svadobku tak sa tam chceme stavit...a ty co tam pracujes?.. a to, ze Ke su male mesto je pravda...vo svojom doterajsom zivote som stale pracovala ako predavacka niecoho...vlstne svojim sposobom predavam aj teraz ale sluzby a tovar...no a ked chodim po ulici v Ke alebo idem niekam do marketu...normalne zdravim ludi lebo kazdeho poznam...
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať teraz 29-teho ... :-D
Odpovedať
asi som uz unavela...nadpis clanku bol ze zacepcenie nevesty a ja to citam, ze zapecenie nevesty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak kukam, ze konverzujete na plne obratky. Ja mam v praci tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji. my sme mali v nedelu trojhodinovy maraton aerobik, bolo fántasticky. Bola som cvicit aj vcera a idem aj dnes. Je to super uvolnenie po celom dni v praci. len ma stve to, ze kazdy druhy tyzden mam poobednu a vtedy nechodim vobec cvicit a vtedy mi to chyba. :-)
Odpovedať
mysti supeeer...mne tak veelmi chyba pohyb...ale ako vravis, v praci je sialenstvo...absolutne nemam cas...ale ked sa to ukludni, utrasie, usadi, ulezi a uz budem konecne aj byvat v meste tak dovi dopo...idem so sebou nieco robit... ;-)
Odpovedať
dani a v akych sluzbach robite ak nechces napis aj do IP :-) inak ja pracujem v Prahe nepodnikam podnikala som 6 rokov v uctovnictve a uz som toho mala po krk ludia si taku pracu nevedia vazit |-| , alebo ja som mala debilnych klientov no neviem :-o barchee blahozelam :-)
Odpovedať
robime internet...po okoli Kosic, trosku aj po Ke, teraz sme zacali robit IP telefonovanie...mame velkoobchod s wifi vecami a tak ruzne...aktivity mojej polovice su velmi sirokospektralne...obcas by som ho za to kusla...lebo si naberie na seba milion veci a potom nevie kde mu hlava stoji...
Odpovedať
aha to je zaujimava cinnost :-D mne sa momentalne vobec nechce pracovat ble a poobede mam kurz norstiny a nato sa mi tiez nechce ist.... Mirka ako v praci uz sa nieco pohlo s tou poziciou na ktoru si mala ist???
Odpovedať
Norstiny??? to faaakt???
Odpovedať
Profilova fotka
Ivetka, no zacina sa pomaly ale isto spustat nasa prevadzka, ale ja tam nejdem, lebo ide hlavne o vyrobu a vyrobnych pracovnikov, takze ja zatial ostavam na terajsej pozicii. mam vsak zmluvu uz len mesiac, takze to nie je bohvieco. Pretoze neviem, ci mi ju prelzia, alebo nie, je to krute! |-|
Odpovedať
dnes mam taky hnusny den... Vy aky? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?