Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Dani preco hnusny ja mam dnes uplne pohodovy den :-D
Odpovedať
jezis neviem...asi PMS ma chyta alebo co ale by som vrazdila...chcela som milacka vytiahnut na nakup obleku a obruciek ale bol tu len chvilku a tak som nestihla sa ani nadychnut a uz bol prec a vobec... :-( "skvela" naladicka...jooj... :-(
Odpovedať
vsak este mate cas ved ste v KE my sme to vybavovali z Prahy a to bolo o drzku :-D
Odpovedať
hej ja viem...ale napr obrucky...co ak za nimi budeme cakat nejak dlho?? ...a vobec...ma tak zanedbava v poslednej dobe ten moj chlap ze az hroza... jak sa vam to z Prahy podarilo vybavit?
Odpovedať
dani my sme boli donuteni to robit len vtedy, ked sme boli napr. na tyzden doma cize sme to museli vsetko do tyzdna poskusat .... :-)
Odpovedať
jeziis...tak to klobuk dolu ze ste to zvladli ;-)
Odpovedať
no prosim...to bola predtucha...pridem domov a mama so segrou sa hadaju a robia nam odma peknu prijemnu atmosferu... ]-( na zabitie ]-(
Odpovedať
dani a co sa stalo, ze sa hadaju :-)
Odpovedať
nenormalne su asi... moja mama robi sceny...segra vybehla prec s placom a mama reve dole...oni sa asi nudia v tom svojom zivote ze si ho tak zneprijemnuju...mama totiz segre stale nieco vycita a segra uz je taka drza, ze sa neda od mamy tak rozculovat, tak si povie svoj nazor...a potom jedna po druhej prekrucaju slova a tvrdia, ze ja som tiez neviem co povedala...potom jedna ma nervy, druha reve ze sme nevdacne deti a ona chudera najlepsia matka na svete sa nedocka vdacnosti...a ona uz nevladze takto dalej zit...... no ti teda poviem....po zlom dni v praci este hosri den doma...tragedia
Odpovedať
a sestra ma kolko rokov, ked sa tak hada....??? ja sa som sa s mamou hadala len v puberte potom uz nie :-N vzdy som vedle ako na mamu, ale nikdy po zlom alebo krikom, ale po dobrom :-D
Odpovedať
sestra ma 23...a preve je vo veku ked si uvedomuje, ze mama jej nema co vycitat a prikazovat jej...ale mama to nechape...prave som prepis celej situacie poslala milackovi ale napisala som to tak, ze som sa pritom smiala...normalne mi to cele vtipne vyslo... ;-)
Odpovedať
poslem ti do IP, zasmej sa aj ty...ale su tam chyby a trosku neslusne slova...ale nie vela...chces?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dani, ale ved postavit sa mala skor nie v 23 to je uz dost neskoro podla mna mozno si mama zvykla, ze ju pocuva atd... :-o
Odpovedať
nieee..segra uz dlhsie si dovoli povedat svoj nazor...ale mama to nevie prehltnut...pre nu existuje len jediny nazor..ten jej...a ine nevie zhltnut...a potom riesi veci ako hysterka....ale podla mna chyta paniku lebo jej odide z domu to usilovnejsie a poslusnejsie decko... ;-)
Odpovedať
to mozno :-D ja by som bola rada vsak aspon bude mat viac casu na manzelika :-) ja som bola doma to zle decko tak nejako neviem porovnat ake je to byt to lepsie :-D
Odpovedať
no nic moc...to horsie decko spi do jedenastej po zure v nedelu...to lepsie vstane aj po zure a aj v nedelu o osmej , lebo je rado, ze moze navarit chutny obed pre celu rodinu
Odpovedať
no tak dani potom neviem, lebo ja som vzdy skoro v nedelu vstavala a brat spal do obeda.... :-N nejak sa mi to potom mixuje :-D
Odpovedať
no to je individualna situacia...ale ja ako lesie decko som mala stale tiez svoj nazro ale ani som sa nepokusala ho povedat nahlas alebo presadit ho...nie...nechala som si ho, pekne potichucky som si urobila po svojom a bolo dobre...ale ona nielenze si urobi po svojom...este to aj kazdemu povei aby bolo jasne, ze uz jej mama nemoze nic...chapes?
Odpovedať
dani to je ta psychologia podla mna treba aj vediet ako na mamu ved uz ju za tie roky musite dobre poznat.....podla mna vsetko sa da urobit po svojom aj bez kriku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak kukam, ze to mate pestre. Ja sa tiez nemam na co stazovat, pretoze my mame doma uz dva dni tichu domacnost, takze sa vobec nebavime, Chytili sme sa za uplnu malickost a viete ako chodi-potom sa uz zacne vykrikovat vsetko...a navyse, zajtra idem do roboty,ale len na pol osmu nastastie.Ale aj tak sa mi nechce. :-p :-S
Odpovedať
yvett...ved to...na nasu mamu treba tak, ako na nu idem ja...vypocut si jej nazor, nepovedat svoj...ale urobit si po svojom...ale segra je taka tvrda palica, ze sa neda a povie si svoje vies?...a preto vznika konflikt...jooj... mysti my sa asi tiez musime pripravit na tichu domacnost :-p ...alebo neviem teraz akoze co bude...mama sa tvari ako keby sa jej zrutil cely svet...a najviac ma stve to, ze pridem z prace, takmer sa nestihnem vyzut a uz ma tahaju do svojej hadky a vidim na nej, ze normalne hysak chyta a neriesi to pragmaticky a s kludom... normalne mam pocit, ze to trebalo nahrat a ukazat psychologovi, urcite by urobil par stranovu analyzu :-( moja buduca skvela svokricka je psychoska...a mam stale nutkanie sa s nou o tom porozpravat len nechcem aby potom pozerala na moju mamu divne :-.
Odpovedať
no neviem dani pre mna je mamka mamka a svokra svokra, ktora je sice fajn, ale nikdy nebude mojou mamkou :-N a neviem ciby som sa s nou niekedy bavila, alebo riesila nieco ohladom mojej mamky....mozno je ine keby bola psychoska, ale ja moc psychologom nem verim :-D Mirko ja sa moc s manzelom nehadam a k tomu este my nevieme mat tichu domacnost viac ako par minut :-D
Odpovedať
ja som nikdy nemala k mame nejaky karatsky super vztah...nikdy som nemala napr. pocit, ze sa jej mozem zdoverit...bola na mna prisna .. :-( mozno ked odidem z domu tak mi bude chybat ale ..ale stale som sa snazila ju "nepotrebovat" a poradit si sama...dufam, ze moje deti nebudu mat na mna taky nazor a pohlad ako ja na svoju mamu ani my s milackom sa nehadame...ale doma si to potom mozem vynahradit ]-( my ked s Michalkom mame vymenu nazorov tak to stale tak ukoncime aby sme si to vysvetlili a dosli k nejakemu zaveru aby sme sa k tomu nemuseli vratit
Odpovedať
Dani, ale vies o tom, ze vo svojej rodine sa budes spravat podobne ako si videla model u Vas doma :-D to vraj tvrdia aj psychologovia...ja napr. badam na sebe nejake prvky mojich rodicov v spravani teraz ...., ale s tym som sa uz zmierila :-D
Odpovedať
no je mi to jasne...urcite budem upratovat...ako moja mama kedysi...teraz jej to je uz takmer jedno lebo uz upratuju dcery... :-p a predpokladam, ze budem mozno trosku prisna na deti ale urcite sa budem snazit aby mali ku mne doveru...ked som bola mladsia tak to boli same zakazy a preto som musela casto klamat...moja mama pracuje v porodnici...a stale sa bala aby som sa do niecoho nenamocila...jeeeezis...kolko som sa musela skryvat ked som chcela ist na rande... a to ja nechcem aby aj moje deti mi museli klamat... :-( samozrejme, ze sa budem o nich bat ...
Odpovedať
no dani podla mna je to tazke rozlisit ako matka co a ako urobit, kde je ta hranica :-o moja mamka na mna tiez bola prisna, ale naoko mi akoze dost vela veci dovolila a cakala ci sa poucim z chyb a som sa aj poucila :-D momentalne s nou mam lepsi vztah ako kedy predtym uplne som ju pochopila a teraz si myslim, ze to bola naj mamka na svete a dufam, ze aj ja taka budem - proste moja dovernicka a kamaratka :-N
Odpovedať
ja viem, uz teraz, ze u nas to tak nebude...kvoli tomu, ze bola casto neferova...chapem tie zakazy a vsetko...ale obcas som citila, ze mi robi podrazy...a moja sestra je presne taka povaha ako mama...neviem si predstavit ako oni budu spolu vychadzat ked ja odidem z domu ...juuj :-S
Odpovedať
uz som si stokrat povedala, ze mema poviem vsetko co mam na srdci...ale nemyslim, ze by to bolo k niecomu prospesne...proste ona je taky tip...jeeej aka som len rada, ze ja som po niekom inom...neznasam konflikty a konfrontacie (to ale samozrejme neznamena, ze si necham skackat po hlave)...neznasam vyhrotene situacie ktore ludia neriesia s kludom a rozvahou...pri Michalovi som sa to naucila ...byt proste pragmatik..aj ja som trosku temperamentna...trosku dost...ale ten svoj temperament vnasam do inych cinnosti a nie do vymeny nazorov...lebo inak by sme nevydrzali spolu
Odpovedať
Profilova fotka
baby, akoze ani my sa nehadame, taketo stavy mame tak raz do roka, ale teraz mame doma nervy za robotu, tak sa to prejavuje. A mne moj manzel dokaze robit strasne napriek vtedy.No, ale co uz, ved on nieco bude odo mna potrebovat a vtedy ho to rychlo prejde. Tak uvidime, ako dlho ho to bude este drzat... :-)
Odpovedať
mysti.. ]-( nedaj sa!! :-D ja ked mam PMS, tak mam sklon k zlej nalade a draheho to tiez rychlo chyti...ale predcgadzame nejakemu konfliktu tak, ze sa vtedy venujeme kazdy sam sebe ...a je pokoj...prve dva mesiace sme sa pohadali...ale potom on pochopil, ze su to hormony a teraz uz vie ako na mna... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?