Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Yvett...este napis ako je to s tou tvojou Norstinou...to naco sa ucis norsky? zvedava som... :-p
Odpovedať
no u nas nic moc ja sa neviem dlho hnevat proste ani manzel :-D aj ked aj mna vie niekedy vyprovokovat :-N
Odpovedať
ja keby som sa hnevala tak milacik by sa mi smial , ze ci som mala :-N
Odpovedať
yvett a boli ste niekde na svadobke?
Odpovedať
dani to aj mne by sa smial :-D inak norstinu studujem, lebo pracujem s Norskom t.j. robim pre nich mzdy a take ine veci okolo miezd a systemu atd....takze sa ucim pre zaujimavost aj norsky je to inak velmi zaujimavy jazyk a tie kurzy mi plati firma :-D dani na svadobke sme boli na Krete bolo super, ale to bola asi posledna taka drahsia dovolenka, lebo teraz ideme do Londyna a tam nas to vyjde ovela menej, lebo momentalne setrime na zariadenie bytu
Odpovedať
aj my na domcek setrime
Odpovedať
si original...kazdy sa uci anglicky a neviem ako...a ty Norsky...super...aj ja by som chcela sa nieco ucit
Odpovedať
a chystate sa niekde na svadobku? my rozmyslame, ze uz len tak pojdeme bud na SR, alebo niekde do Bulharska kde to nestoji vela, ale tento rok budeme preberat byt v novostavbe tak ani nemame casu |-|
Odpovedať
ideme do Prahy, teda v Prahe sa zastavime cestou do Amsterdamu...velmi velmi som tam chcela sit tak mi drahy urobi radost... no a potom keby sa mi podarilo pojdem na nesvadobnu cestu...na damsku jazdu do Londyna za kamaratkou ;-) ...dufam, ze ma pusti ;-)
Odpovedať
jej Dani ja som zistila, ze mate svadbu na mojich 26 rokov to je super a kde mate svadbu, lebo aj kamoska ma vtedy :-) v KE
Odpovedať
heeej???...no tak budeme mat dalsi dovod na oslavu... :-D svadba bude u nas. V meste vsetko co som zhanala bolo reserve tak u nas mi to potom prislo jednoduchsie
Odpovedať
no to asi hej Dani v meste je to o drzku ja som chcela jednu salo co bola uz obsadena skoro na cely rok a ta druha co som v nej nakoniec mala nebola taka super, ale dalo sa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
a tei ceny m i obsa vyrazali dych a vhanali slzy do oci...fakt...ale nakoniec myslim, ze to zvladneme s prehladom ;-)
Odpovedať
no jasne svadba je drahy spas :-D
Odpovedať
ano ale obcas mam pocit, ze ked vyslovis slovo svadba pred nejakym dodavatelom tak sa mu v hlave ceny zdvojnasobia :-N
Odpovedať
dani mozno aj ztrojnasobia :-D podla mna to obchodnici dost vyuzivaju :-S :-o
Odpovedať
hej...a my nevesty chcemem mat nas najkrajsi den naozaj najkrajsi a tak platime a platiime...ale ja napr. sa poznazim aby to nestalo majland ale zaroven aby kazdy mal vsetko co tam patri...my si to platime samy takze sa musime postarat ale verim, ze budeme spominat na to s usmevom...ty to ako vnimas po par mesiacoch? oplatilo sa to vsetko?...myslim ten cirkus okolo toho...zhon, troska strachu a stresu.... asi ano, vsak? :-N
Odpovedať
dani my sme si to tiez platili samy... :-) pre mna sa to oplatilo hlavne z toho dovodu, ze verime obaja v Boha a pre nas to bolo dolezite, ze sme spojili svoje zivoty hlavne pred Bohom :-) tiez si myslim, ze sme neplatili nejako vela a sme sa to snazili urobit s rozumom.... inak manzelstvo ti mozem povedat po tych zatial len 8 mesiacoch je krasna vec ;-)
Odpovedať
juuj...verim, ze aj moje bude a uz sa na to velmi teskam... mojho draheho sa vsetci kamosi pytaju ze preco sa ide zenit, ci sa musi ...a ze nech to nerobi ...kazdy kto mu to rozprava ma negativne skusenosti a on sa nad tym smeje, ze kazdemu rozprava ako sa na to uz velmi tesi tak nanho pozeraju s otvorenymi ustami...hehe
Odpovedať
akoze nornmalne moje darceky pre hosti sa tu kopiruju ]-( ...tcccc....tak to ma podrz...dufam, ze to tej holke pomoze k stastiu :-D
Odpovedať
Dani aj nas sa pytali ci som tehotna :-D
Odpovedať
joj ale take tie odhovaracky neznasam...ved ked to niekomu nevyslo, to predsa neznamena, ze to nikomu nevyjde
Odpovedať
ja mam vzor v mojich rodicoch su spolu cez 25 rokov a stale im to klape :-D
Odpovedať
no nasi mali teraz vyrocie 28. ;-) ...snad aj my vydrzime tolko...ale ja verim, ze ano
Odpovedať
a to tu ziadne ine 83 nie su? co myslis yvett?? 8-)
Odpovedať
asi moc nie.... :-D inak Dani videla som ze ani na teme KE si sama :-D
Odpovedať
hej...aj na Ke aj na 09.05...ja si tu sama pisem cely den...a nikde nic...ani zakaznici dnes velmi nevustrkovali rohy...ale uz idem pomaly ku nemocke po mamu a hajde domov
Odpovedať
tak pa pa pa a prijemny vecer :-)
Odpovedať
dakujem ;-) napodobne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja som tu, ale cez den je v praci frmol, tak velmi nestiham pisat a ked pridem domov, som uz taka unavena, ze PC ani nezapnem, len spim. Buduci tyzden mam poobednu, takze tu budem cely vecer, tak snad popiseme. Inak ja som aj dnes v praci, velmi sa mi nechcelo ist, ale co by clovek neurobil pre peniaze... Dani, ja som bola v Amsterdame minuly rok a bolo super, je to super mesto. Vidiet policajtov s ludmi stat na chodniku a fajcit marisku je fakt zaujimavy pohlad :-D Prajem Ti to vidiet. Inak Holandsko je naozaj krasna krajina, ta ich priroda a dedinky-krasne domceky-proste parada!!!! My nejdeme tento rok na dovolenku nikde, ne´vychadza nam to bohuzial. Snad na rok, az ssa situacia nejako upokoji... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?