Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Dobre ranko holky tak ja som este hodku kecala s kolegynou a teraz by som mala nieco popracovat... :-N inak Dani my sme isli do Prahy spolu a nasli sme si tu pracu asi tak do tyzdna - to este nebola kriza :-D
Odpovedať
yvetka chce sa ti? mne nie... :-N a ste sa nebali ze si jeden z vas pracu nenajde? i ked v Prahe pokial clovek chce tak si pracu asi najde nie?...len je otazne aku... svokricka mi poslala konecne zoznam hosti ale som z toho cela popletena lebo ku vela ludom mi napisala, ze este nevedia ci pridu, alebo neviem co...a ja uz som objednala nalveky, asi mi ich teda bude treba viac...ale vlastne este neviem....jooj...alebo ich doobjednam ? a zbytocne zaplatim za 10 kusov navyse... alebo budem mat malo
Odpovedať
Dani ja pracujem ako o dusu...podla mna sikovny clovek si v Prahe pracu najde neviem ako to je teraz pri krize, ale nemyslim si, ze v Prahe to je zle :-) Dani a tebe robi zoznam hosti svokra my sme si ho robili samostatne a sem tam sme sa spytali rodicov, ale inak nie :-D
Odpovedať
nie svokra len doplna koho este treba lebo Michal nevedel...jezis ale ma vytocili tym zoznamom lebo ten asi nepride...ale este nevie...ten neviem, henten nevie.... Michal od obchodneho partnera dal 3 ludi...sef tej firmy je jeho byvaly kolega a sa ho pytam, ze kto je ten zvysok...ta neviem...ta ten a este niekho najdeme...ako keby nafukoval umelo zoznam...a vlasten netusim kolko ludi pride....a som objednala napr navleky...a teraz neviem ci mam doobjednat alebo to bude stacit...joooj ]-( ja som si svoj zoznam urobila komplet sama, nasi akurat ma poprosili, ci mozu pozvat brachovych svokrovcov lebo to su aj kamosi...a to je vsetko...ale prave sa zamyslam nad tym Michalovym zoznamom a len nervy chytam nad tym....alebo take ze...Jozko Janko....este nevie ci s priatelkou alebo bez....a takych ludi je tam niekolko....takze z jeho strany to moze byt 47 ludi ale aj 55... ako to mam poriesit s vecami, ktore sa kupuju presne podla poctu ludi? ako tie navleky napr? porad... :-(
Odpovedať
Dani ja som si dala jasne pravidla a oznamila som to milacikovi, kedze sme mali vyzdobu z agentury tak tam sa nedalo saskovat, lebo sa spisala aj objednavka a proste asi 3 tyzdne pred svadbou som povedala, ze to uzatvaram a koniec kto sa nahlasi po tomto termine ma smolu..... ked budes velmi makka tak sa celkovy pocet nikdy nedozvies.... :-D Ja mam rada veci naporiadku a ked to niekto nechape ma smolu :-D Ja by som na tvojom mieste vysvetlila milacikovi, ze niektore veci sa objednavaju na presne osoby tak nech to skusi vyriesit a o tom istom by som sa porozpravala aj so svokrou...podla mna by to mala pochopit :-N
Odpovedať
hej ved 3 tyzdne pred svadbou mozno budem vediet ...ale navleky som musela bezpodmienecne objednat uz do 28. februara, viem sa s tou holkou dohodnut ze nejake doobjednam ale ona chce vediet kolko...no viem ja kolko sakra? :-(
Odpovedať
no to mas blbe - agenture to stacilo nejak 3 tyzdne pred svadbou :-N
Odpovedať
musim to nejak racionalne ponat lebo moja polovicka je komlikovana a to s nim tazko niekedy :-D samozrejme ze je komlikovany lebo je muz. doma to asi v klude zratam premyslim prepocitam a nejak vyriesim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ste sa rozbehli, ze mi trvalo, kym som vas docitala. Dani, v Amsterdame sme boli autom, ale bolo to tak, ze moj manzel ma sesternicu, ktora zije v Bonne-Nemecku. Boli sme u nej na tyzden a tak sme sa rozhodli, ze sa skocime na jeden den pozriet do Holandska-Amsterdamu. Vyslo nam nadherne pocasie a mesto bolo fakt uzasne. Boli sme aj v Koline na jeden den na nakupoch-aj to je krasne mesto. Len doprava v Amsterdame je sialena-jazdia tam ako blazni-auta, elektricky, cyklisti a autobusy-vsetko dokopy a velmi im nic nehovoria dopravne znacky. V kazdom pripade je dobrte mat GPSko, my sme mali a naozaj to veeeelmi pomohlo. :-D
Odpovedať
mysti dakujem za referencie, GPS berieme sebou urcite i ked sa nam raz stalo, ze nas to miesto do horskeho hotela Polana doviedlo ku smetisku :-D ...ale tesim sa ako si to vseto popozerame
Odpovedať
No Dobre ranko holky ja som uz isla spinkat vcera, lebo manzel nejako zle spal cez vikend tak bol unaveny :-D
Odpovedať
takze si sa vyspala do ruzova?...ja skor tak do zelena :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa asi nikdy nevyspim :-D
Odpovedať
hhh...ako moja polovicka...ale nechape, ze cim dlhsie bude spat tym to bude horsie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak a co mam povedat ja? z poobednej som vstavala do rannej dnes...ale som celkom vyspata. Dani, nase GPS bolo źmätene z BA, pretoze na nom neboli nove cesty smerom z Viedne, tak chuda nevedelo, ze kde je :-D , ale inak sikovna vecicka ;-)
Odpovedať
mna to rozculuje ked furt rozprava
Odpovedať
ja mam GPS rada :-D
Odpovedať
minule sme sli niekam jest , vojdeme do restauracie a jemu z tasky zaznie " pristi odbocku zvolte vlevo" :-D
Odpovedať
ja si myslim ze v prahe to nie je najlepsie. manzel pomaly druhy mesiac bez prace :-|
Odpovedať
usmejsa a co robi tvoj manzel a co by chcel robit - myslim v akom obore si hlada pracu? U nas zatial naozaj ta kriza nie je klop klop ;-)
Odpovedať
no manzel nevie cesky.len spanielsky a anglicky.a hladame job cez net kde nepotrebuje cestinu posielame desiatky cv a stale nic. vyhovaraju sa na krizu.tak neviem. chce ist do spanielska.ale ja neviem co robit.
Odpovedať
ved to je dobre, ze vie jazyky podla mna by nemal mat problem, ked nevie cesky ved cestina dolezita nie je :-. a este v akom obore hlada a aku ma napr. skolu atd...to mozno zavazi neviem.... :-N
Odpovedať
yvetta a ty v zamestani asi cesky mluvis ne?...mam kmosku co zije niekde v Liberci a majitel podniku kde robi na tom trval aby mluvila ale ona ked bola v obchode sama tak po slovenky na ludi sla lebo vedela, ze chlapov tak uputa ked bude po slovensky hovorit :-D
Odpovedať
Dani ja vobec nerozpravam cesky mozno niekto v obchode musi, ale ja v office vobec nemusim - a keby odo mna chcel zamestnavatel ze mam rozpravat cesky tak by som radsej nasla ineho ja som preferovala anglinu a u nas vo firme rozpravam len anglicky, alebo slovensky :-N Na vsetkych pohovoroch co som bola odo mna vyzdavali len cudzie jazyky, ale slovencinu a cestinu vobec bolo im jedno ci budem po cesky, alebo slovensky :-D
Odpovedať
yvetta ale v cesku chcu aj cestinu. alebo sa vyhovaraju na tu blbu krizu.je tu vela cudzincov ale neviem.nejak to nejde
Odpovedať
usmejsa mozno natrafil tvoj manzel na blbcov na pohovore, alebo sa len vyhovaraju na cestinu, ale urcite medzinarodne firmy cestinu nevyzaduju :-N u nas pracuje pol firmy cudzinci, ktori nevedia po cesky ani slovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahjote baby, inak aj ja mam kamosku-byvalu spoluziacku, ktora je Kosicanka a pracuje v Prahe a od nej tiez vyzaduju, aby hovorila cesky...je to dost blbe, neviem si to dost dobre predstavit. Ja neviem, co by som robila keby som mala takuto poziadavku, asi by som velmi rozmyslala o korektnosti firmy. :-S
Odpovedať
no co ti ja viem???ved ked niekto chce pracu tak sa prisposobi...mne len bolo smiesne ked ta moja kamoska pred sefom vo velkom mluvila ale akonahle vystrcil nos z predajne tak vo velkom po slovensky :-)
Odpovedať
no holky to je jasne, ze asi od predavaciek niektorych vyzaduju cestinu, ale napr. som bola v lekarni, kde zenska vo velkom rozpravala slovensky :-D takze neviem ja osobne som sa este nestretla so zamestnavatelom, ktory by odo mna chcel cestinu :-D
Odpovedať
hmm...no kazdy inak pozaduje...mne by bolo uplne jedno ako moji zamestanci rozpravaju
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?