Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pevne dufam, ze dalsi taky uz nebude... :-D chcela by som, aby nasa svadba bola super, originalna, ale mam pocit, ze cim viac pre to robim, tym z toho mam nejaky zvlastny pocit... Dnes som vyplnovala nejake papiere, ktore som musela podpisovat a tak ma napadlo, ze uz sa takto budem podpisovat len 4 mesiace...zvykla si si hned na nove priezvisko?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no vies co , celkom rychlo mi to islo. Podpisovat v pohodke, skor vyslovit ho do telefonu mi znelo divne :-) teraz som Fialova :-) ale uz je to normalka. A nestrachuj sa z tej svadby, z toho zvlastneho pocitu - to ma kazdy. Ale uvidis, aky to bude kraaaasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, Ty sa volas tak ako herecka Zuzka Fialova...waw, to je super, ja by som potom kazdemu tvrdila, ze je to moja rodina... :-D Vies nad cim som minule rozmyslala? Ze som celkom rada, ze aj po svadbe budem mat pekne priezvisko. Moja spoluziacka ked sa vydavala presla podla mna z krajsieho na horsie - predtym bola Palenčárová a teraz je Vaľová. To prve bolo podľa mna krajsie...ale Ty mas super priezvisko. Ja si ani nechcem predstavit, co to bude, kym si ludia zvyknu u nas vo firme na moje nove priezvisko...a je to o to horsie, ze tu vo firme robi aj moja buduca svokra. takze ked sa do telefonu predstavim, vsetci si budu mysliet, ze sa dovolali k nej... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ano, Zuzka Fialova je moj idol :-)ale zial rodina nie sme :-) no a ake priezvisko to budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
napisem Ti to do IP, nechcem to pisat tu, je to celkom fajn priezvisko.
Odpovedať
Profilova fotka
poslala som Ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
peknucke:-) hodi sa - fakt :-) dakujem za IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prettybaby :-) :-N poslala som ti este IP, ja pre dnes koncim!!!papa
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano viem, uz som odpisala, papa :-) zajtra
Odpovedať
cafte ja stale robim tak nemam cas :-| Ja budem po svadbe Pitelova a teraz som Takacova aspon budem mat priezvisko, ktore nema na SR kazdy druhy a toboz nie v CR... :-D
Odpovedať
ahojte babulky, ja sa už ani na net nedostanem, pracujem v poisťovni a máme tam mrte práce, uff =-) Nemám ani čas pobehať obchody pre vianočné darčeky. Ale vy ste tu preberali nemého sluhu. Napíšte mi prosím kde ho v Ba zoženiem, lebo ho tiež hľadám a nemám čas ho niekde ísťť hľadaľ. Končím neskoro, tak už môžem ísť len na istotu. A čo vlastne taká sranda stojí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) ivett - dufam, ze si nemyslela, ze ja mam priezvisko ako kazdy druhy :-) lianka, aj ja pracujem v poistovni - nie sme kolegyne? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte fešandy! Tak ako sa dnes mávate? Ja dnes pracujem len do dvanástej, tak sa veľmi teším!!!! Zajtra dovolenka, takže si môžem užívať predĺžený víkend! A ozaj, ako ste na tom s darčekmi? ja ešte nemám nič kúpené, len akurát pre mamku som objednala niečo z Oriflame a to je všetko. Budem sa už musieť konečne niekde vybrať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mysty:-) ja tiez zatial vobec nic nemam. Manzel chce topanky na motorku, takze tie mu budem asi financovat, ale este nieco by som chcela. Mamine neviem co, urcite nieco z Avonu a potom este neviem. Ostatnym zatial nic a desi ma , ked to budem riesit zasa na poslednu chvilu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ani vevrav...kazdy rok si poviem, ze budem kupovat darceky priebezne a nikdy mi to nevyjde (vid zase tento rok). Vobec ani neviem, co kupit ockovi...jemu sa tak strasne tazko kupuje nieco, z coho by mal naozaj radost...este so sestrou to bude hadam jednoduchsie, to uz nieco vymyslim...chcela by som vymysliet nieco originalne ale zistujem, ze nemam cas ani na to vymyslanie, nie to este behanie po obchodoch... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to Ti verim, lebo to zazivam na vlastnej kozi. Bratovi asi kupime radio-budik, lebo by chcel a ja dufam, ze si ho do Vianoc nezaobstara sam :-) no uvidime, ale vobec neviem co svokrovcom. Nieco spolocne asi, ale este nemame vymyslene co. Inak, aky preklep som dala v predoslej odpovedi:-) , ze mysty - ma byt mysti :-) soraaaac
Odpovedať
ahojte tak ja uz mam darceky a pretty- to meno som myslela svoje Takacova, ze ma kazdy druhy v Kosiciach :-D inak ja som kupovala mamke kozmetiku, ocko a svokor nieco do auta to kupil priatel, svokre - take deku na prud co ta otepluje, brasko - cdcka vaznej hudby, svagrina - kozmetika, svagrom take blbosti co sa im pacia...to je vsetko a priatelovi planujem kupit kozmetiku, topanky a potrebuje vak to je asi vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Moji rodicia teraz kupili auto a tak aj ja rozmyslam, ze im kupim nieco do auta. Rozmyslala som nieco take, ako nejake puzdro na doklady, aby to mali vsetko pokope, alebo take nieco. Neviem, co by sa este do takeho auta dalo kupit...Priatel odo mna dostane asi holiaci strojcek, taky, ktory chce a asi si kupime do bytu nejaky spolocny darcek.A svokrovcom-to som fakt bezradna!!!!
Odpovedať
tak ja kupujem tie veci co pisem a moj uz holici strojcek dostal na narodky :-D ja ani neviem co to priatel kupoval do toho auta to uz doniesol zabalene :-| mne stacilo, ze mi povedal, ze to je nieco do auta.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, jak som si ja teraz privrela prsty medzi dvere - ako nikdy. taku modrinu napuchnutu tam teraz mam. som myslela, ze som si zlomila prsty. kokso :-( to je bolest sice od veci, ale musela som to napisat
Odpovedať
Profilova fotka
saška, tak to skoro uzdravenie palcekom. ja ked som chodila na VS, tak asi v 2. rocniku sme mali prednasku Z programových prostriedkov a v posluchárni boli také sedacky ako su v kine (tie vyklápacie). Ja som tam mala ruku, rozprávala som sa so spoluziackou a potom som sa otocila a sadla si a neuvedomila som si, ze jeden prst mi tam ostal. Tak som si (ukazovák) zacvikla celou silou (sadla som si nan). Som si myslela, ze sa zblaznim od bolesti... Hned mi cely zmodrel. A to som na druhy den isla na predtermin z tohto predmetu a viete si to predstavit - tukat na PC s nefunkcnym prstom...hroza. Asi o dva dni mi z neho zliezol komplet nechet a teraz je fajn, len ma to zabolelo, ked som na to spominala. Ale nechtik mam teraz pekny (teda teraz uz gelovy), ale aj svoj mi narastol pekny. Ale bola to fakt bolest, takze viem, o com vravis...
Odpovedať
Profilova fotka
jeziiiis - mna to boli, len to citam :-( to musela byt riadna bolest. mne to teraz privrelo prst aj cez obrucku, ale nastastie ta ostala neposkodena....no mirka, zachvilku Ti asi padne, tak teda pekne nakupy, pekny volny den a potom sa ozvi. Ja idem teraz na obed. Papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj saši! Aj ja idem na obed a konečne domov! Budem tu už len v pondelok, kedze cely vikend nebudem doma! Tak aj tebe pekny vikend!!! papa
Odpovedať
Profilova fotka
hello girls:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocandy! tak ako sa vam dari na zaciatku noveho tyzdna? my sme boli cez vikend na tej zabijacke, bolo to brutalne a este aj teraz som unavena...uz nikdy viac!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mysti :-) ale dufam, ze si sa bavila. My sme v piatok mali tu 50tku svokrovu a bolo uuuuplne uzasne. Taka zabava az:-) stale sme tancovali a nohy nas riadne palili. Inak taky normalny vikend. V sobotu sme boli v TN a vcera doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj, tak vam bolo hej...ta zabijacka bol naozaj poriadny zabijak...koncili sme vecer o pol jedenastej a to sme este na druhy den robili kloobasky...vcera sme isli spat o jedenastej vecer, kym sme vsetko popratali a rano sme uz o piatej vstavali do roboty, a teraz sa mi tak strasne drieme...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj moja, tak to Ti verim :-( ale dufam, ze mas na dlhsiu dobu pokoj.... a bude teda dobra vianocna kapustnica :-) som si chutky teraz narobila. Ale hadam Ti dnesny den rychlo ubehne a pojdes si domov oddychnut. Mna caka dnes Nemcina a potom este cvicim, domov teda dorazime asi okolo 20:00 a uz vidim, ako padnem mrtva :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja idem po robote hned k zubarke (vypadla mi plomba zo zuba, ktora mi robila pred 2 tyzdnami), potom rychlo domov, urobit drahemu obed a o piatej ideme na anglictinu. Prideme domov o pol siedmej, este mi treba prat a varit nieco na zajtra... A so zabijackami sme este len zacali, o 2 tyzdne zabijame u mojich starkovcov. No ale to bude ina zabijacka, nas tam bude viacej a to som vacsinou so starkou v kuchyni...pri peci najteplejsie... :-D
Odpovedať
ahojte holky ja som bola cez vikend na stretko Dream teamu - mame temu v spolocnych terminoch - bolo stretko v Prahe a bolo super a v nedelu nakup a upratovanie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?