Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • tak to fakt nie je vela, u nas su to vyššie počty

• keď som ešte bývala u našich, tak by som za to,aby toho bolo málo dala neviem čo, ale teraz sme len dvaja, takže je toho podstatne menej ako zo 6 ľudí

• lyduska, a mas aj surodencov?

• Sponzor fóra
  • mám dvoch mladších bratov, jeden bude mať 22 ten druhý má 10
    a ty máš súrodencov? možno som sa už pýtala, ale dajak nepamätám 🙂

• mam brata, 21 ma, v decembri 22...2 roky je medzi nami rozdiel

• prajem krásne víkendové ránko
    takže sme obidve najstaršie zo súrodencov 🙂

• ahoj lyduska, vieš čo, od rana som taka rozčulena...mam pocit, že v tejto domacnosti sa zodieram zbytočne. hovorim mame, že kupelnu som už umyla...nie, ona ju musi umyť ešte raz. už tu ani prstom nepohnem 😠 😠 😠

• to ja dobre poznám, len trošku obrátene
    od ráno som makala ako mulica a bratia nemali ani najmenší problém s tým, aby urobili neporiadok ešte väčší ako bol a mama sa potom rozčuľovala, že som vôbec neupratala, to ma tiež poriadne rozhádzalo
    😠

• ale ja robim a ona to urobi po mne ešte raz. tak načo sa ja tu vobec namaham? iny vyspavaju cele doobedie (čo si ja zdaleka nemožem ani len dovoliť) , ja tu musim makať od rana jak taka fretka a čo z toho? zničene nervy a chrbtica. nestačim si na nu gely kupovať, čo mi tlmia bolesť

• máš bolesti? a nebola si s tým pri lekárovi, veľmi to nepreháňaj, aby ťa aj neseklo

• vcielka, pohadaj sa a hotovo....uz aby isli na dalsiu dovolenku, ze?

• serus milovana, ta ty aj tu? 🙂
    pridaj sa k nasmu duu 🙂

• lyduska, bolesti mi tlmi Fastumgel, zatial pomaha...

ahoj milovana, vitaj v našej teme, kde sme zatim len 2 ...bolo nas viac, ale vzdali to 😃 😃

• vcielka tak vies ze ja u vojakovskej teme 😃

• milovana, ale ja u vojakovej teme ne som ta pokecaj s nasim duom aj tu, ne? 😉

• Sponzor fóra
  • tak dnes som bola 1.krat v praci a bolo fajn. vela info, ale s tym som ratala. pači sa mi tam, rychlo ubieha čas 😉

• no vcielka, takze dobre bolo, hej? 😉

• dobre bolo, nesťažujem si. vždy si hovorim, že bolo aj horšie

• bre ranko lyduska, neuveriš, ale už mam aj volno 😃 iba dnes, zajtra idem na poobednu, vo štvrtok na rannu a v piatok mam znova volno, a tak sa to bude striedať cely mesiac, až pokial sa neotvori nove nakupne centrum. ranna je od 9.00 do 17.30 a poobedna od 12.30 do 21.00

• ahoj lyduska, ako si sa mala na dovolenke? ja chodim do prace, pači sa mi tam 😵 inak nie je nič nove. budem sa opakovať, ale tentokrat s inym čislom: už len 8 tyzdnov 😵

• na dovolenke som sa nudila ako kon
    parkrat sme s muzikom vysli vecer von a to bolo vsetko
    ale ak pocasie da, tak na buduci tyzden pojdeme do tatralandie do LM na take 3 dni 🙂 😎

• som rada ze sa ti praca paci, je to dost dolezite

vidis ako sa ti to krati, a potom bude uz iba 7, 6, 5,....1, 0 a pride domov 🙂

• fuuuha, tatralandiu ti ticho zavidim 😬

• vcielka preco? 🙂
    chceli by sme ist do tatralandie, do western city aj do besenovej a na spiatocnej ceste by sme chceli stihnut aj aquacity poprad no este uvidime, ci nam to vyjde 😎
    potom dam na pokec fotky, tak sa mozes pozriet 🙂

• pretože aj ja chcem ist do tatralandie 😃 tešim sa na fotky 😵 dnes mam volno

• ja dnes pre zmenu zastupujem kolegynu v cerhove, ale tak strasne sa tu nudim, lebo vobec nie je ludi
    ja ti zase zavidim, ze mas dnes volno

• o nude mi niečo hovor, včera som myslela, že v robote zaspim. maličko ludi...cez vikend to bolo to iste, ale o niečo viac ludi. dufam, že ked sa otvori nove obchodne centrum (lebo onedlho pojdem tam do novej predajne, tu sa len zaučam), tak tam bude viac ludi.

• ja si myslim, ze asi ano, a teraz si v predajni niekde v meste? 🙂

• hej, v meste 1 obchodnom centre, ale je to dosť od ruky, priamo v centre mesta to bude ine. ale už len zopar tyzdnov a dufam, že už budem tam.

• musis odratavat tyzdne ako pri priatelovi a zbehne to rychlo 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov