Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
v mojej neni nikdy dobre !!!!! :-( zajtra maju nasi xlapi rande lydus?
Odpovedať
dobre ranko dievčence :-) dnes som doma, pekne slniečko svieti, poobede asi vybehnem do mesta. lyduska, v praci sa mi pači, ved nie je na vyber. bavi ma, rada tam chodim, takže všetko o.k. ;-)
Odpovedať
milovana, ta ja netusim ta dajme rande aj my dve, oni mozu a my neee :-) ???
Odpovedať
dobre ranko vcielka, kontrolna otazka: Kolko tyzdnov este zostava kym Ti pride drahy domov? :-D
Odpovedať
6 tyzdnov a je doma. vlastne 5 a tyzden je v tatrach. zapiš do kalendara, ak by som na to nedajboh zabudla, potom mi to pripomenieš :-D
Odpovedať
jasne ako si sa mala za posledny tyzden? asi pracovne :-)
Odpovedať
presne tak, pracovne...aj u babky som bola, pomohla som jej s pečenim. prevčerom som u svokrovcov bola. atak prešiel dalsi tyzden. same meniny a narodeniny su v tomto obdobi. začina sa to 18.augusta svokrinymi meninami a pokračuje to do konca septembra mojimi a priatelovymi meninami.
Odpovedať
no ja som tiez mala minuly tyzden meniny a ty si 12. september, ze? my zase mame 15. septembra 2. vyrocie svadby
Odpovedať
a este 3. 9 ma otec 50-ku a 12.9 je oslava :-)
Odpovedať
ja som 29.september - Michaela a priatel je Michal. včielkamaja je maskovacie meno :-D
Odpovedať
tak som sa sekla nachytala si ma to ma nenapadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto, kto sa prihlásil do SVADBY SNOV na fun radiu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dindi, neee ja som vydata a vcielka sa tento rok nevydava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa,len som chcela spoznať svoje rivalky:-)))))som to skúsila, či sa tu nejaká nenachádza:-))))
Odpovedať
aha :-)
Odpovedať
lyduska, nechcela som ťa nachytať. ked som sa sem registrovala, tak včielkamaja ma len tak spontanne napadla. nie som ani fanušikom tejto rozpravky, nie je v tom nič skryte. ;-) dindi, nie som suťaživý typ. držim palce, aby ste to vyhrali ;-)
Odpovedať
sak ja len tak, zo srandy, ze si ma nachytala :-D inac co mas nove??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem:-)
Odpovedať
dindi, aj ja sa pripajam a prajem ti aby si nemala vela superiek drzim prsteky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zahlasujte-nemusíte za mňa...:-)
Odpovedať
lyduska, nove nemam absolutne nič (ani len ponožky :-D ). všetko funguje po starom, do mesta nemam kedy ist. a ked aj mam čas a som doma, tak sa mi zasa nechce. ako dnes...len čo som rano vstala, už som bola unavena. je toto normalne? nie je ...chodim po dome ako mrcina. čo by si kupila na narodeniny 1-ročnej slečne?
Odpovedať
mozno nejake rozkosne satocky a dajake take "blbosti" pre take deti (myslim na jedenie), aj ked take rocne babo uz poje skoro vsetko, cumel by uz tiez nemusela, tak neviem to tazka otazka na mna
Odpovedať
rozmyslala som nad nejakymi šatočkami. hračiek ma kopu, to je zbytočne aj kupovať. stačia šaty
Odpovedať
aj ja si myslim ono vela zalezi od toho aj v akom pribuzenskom vztahu si to slecnou
Odpovedať
švagrinina dcera, mne to nie je v podstate nič, ale nechcem prist na oslavu s prazdnymi rukami
Odpovedať
tak v tom pripade si myslim, ze nejake satocky by boli vhod a aj by to stacilo :-)
Odpovedať
tiež si myslim, že to postači. :-)
Odpovedať
kedy pracujes??? :-)
Odpovedať
zajtra a v sobotu, inak mam volno. a buduci tyzden ešte neviem ako budem robiť, veduca neurobila rozpis
Odpovedať
jak ti fajne, tolko volna ale zase v sobotu by som ja mala mat volno, lebo je sviatok, ale ty zase robis
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?