Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • ja sa urcite hned preberiem ked prejdem branou z roboty smer domov 😃

• 😃 😃
    bola som s bratom na zmrzline vedla v dedine, chysta sa tam velka svadba. na kulturnom dome boli otvorene okna, pekne vyzdobene všetko 😬

• ja teraz len ticho zavidim tym, co este len chystaju svadbu, ze ich este len caka ten prekrasny den, ale ked si spomeniem na to, ze po tom dni budu na tom mozno tak isto ako ja

• Sponzor fóra
  • neviem si taky prekrasny den ani predstaviť 😬

• ako dlho ste planovali svadbu lyduska?

• Ahoj Lyduškaaa.. 🙂 Ďakujem.. 🙂 Odkiaľ ste baby?

• nitra a lyduska je z trebišova

• ahoj vcielka, tak my sme prve veci okolo svadby zacali vybavovat uz v juni 2006 a svadbu sme mali v septermbri 2007

• ahoj zuzicka, tak dufam, ze zostanes a pridas sa k nam pokecat

• dobre ranečko, dnes mam volno, tak budem tu. ale mam doma mamu, takže človek nikdy nevie, čo si zmysli...
    novinka: bzučo pride domov 2.oktobra. 😬

• to je skor nie??? 🙂

• Dobré ráno.. 😎

• lyduska, asi tak, ale zatial je pokoj 😃

aj tebe dobre ranko zuzickaa

• vcielkamaja - dakujem 😃 Ako sa máme?

• ujde to, a ty?

• Sponzor fóra
  • tiež to ujde.. 🙂 Akosi sme tu len 2?? 🤔

• zuzi, kebyže tu je lyduska, tak sme až 3 😃 nikde nikoho, zdaleka nas obchadzaju 😃

• vcielka uz som tu, len je koniec mesiaca a v robote mame "saleny dom" 😠

• mas toho vela lydus, však?

• sak neviem, kde mi hlava stoji

• tak toto mas potom ako rozptýlenie

• hej, ked pri tom zhone stiham

• ozaj vcielka, v sobotu som zase bola v tatralandii, tentokrat sme boli my dvaja s manzelom, mojimi rodicmi a mojim malym bratom, aby mal aspon nejaky vylet
    bolo sice chladno, ale bolo prijemne kupat sa v termalnom bazene v 38stupnovej vode ked vonku bol sotva 17 stupnov a prsalo

• do tatralandie pojdem buduci rok...rozhodnute...alebo možno ešte aj tento, uvidime 😉
    inak dobre ranečo vam všetkym prajem. dnes som doma, chystam sa prať a niečo porobiť v domacnosti, lebo mama marodi, vytkla si predvčerom členok, tak všetko ostalo na mne

• ahoj vcielka, tak to ti nezavidim, a ani jej 😞
    ale zelam skore uzdravenie

ja dnes zase strasny zhon v praci, jak naschval ked je vela roboty, ako keby chodili ti najotravnejsi ludia z TV

• zakon schvalnosti lyduska, poznam to. u mna sa to stava pravidelne. je vela roboty alebo kvantum tovaru, ktorý treba vyložiť a vtedy sa dohrnie najviac ludi

• a najviac ma vie vytocit, ze ti ludia si myslia, ze od samej nudy nevieme co so sebou, a pytaju sa take hovadiny, ze to az boli

• dobre ranko vcielka, dnes doma, ci v robote?

• čauko lyduska, aj včera, aj dnes a aj zajtra a pozajtra v robote. je toho vyše hlavy, čo už...ale bolo už aj horšie

• a ja tiez teraz cely tyzden sama, tak je co robit
    ved to nejako vydrzime vcielka, drzim palce Tebe aj sebe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov