Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • len si to poriadne užite aj plnymi hltami, prajem vam to

zatial to tak nevyzera, aby som sa isla pretrhnut od roboty, ale o chvilu ma caka precenovanie obkladov a dlazieb, tak sa tak strasne tesim 😞

• dobre ranko lyduska, tak ja už som nachystana do prace. sadnem na bus do blazninca a končim o 21.00. dnes ani tovar nie je, mal by byt volnejši den.

• tak ja uvidim, co to bude, lebo kolegyna dnes odchadza o 13,00, tak uvidim co bude potom, zatial je mrtvy klud 🙂

• Sponzor fóra
  • u nas ked je mrtvo, tak luštim osemsmerovky 😃

• ta ja nemozem, lebo za chrbtom mam kameru

• jaaaaaj tak ty si ostro sledovana

• hej, ale uz som si zvykla
    zo zaciatku som s tym mala problem, lebo este aj doma ked som sedela pri telke som sa strhla, ze nic nerobim a sleduje ma kamera 😃

• bre ranko lyduska 🙂 ako sa mas? dnes a zajtra mam volno, koooonečne. pokazil sa mi notebook, nervy mam aj z toho.dnes by mal bzučo priletieť na slovensko.

• bzučko je doma...tralala 😃

• tesim sa s tebou a prajem vsetko len to naj k dnesnym meninam (asi vasim spolocnym ze???)
    a nezabudnite to vsetko poriadne oslavit 😃

• ahoj lyduska, dnes už idem do prace. moc sa mi nechce, ale čo už 😐 dnes toho bude vela, osemsmerovky musia ist bokom 😃
    diky za gratulaciu, meniny a všetko ostatne oslavime tak, ako sa patrí a so všetkým, čo k tomu patrí 😃 😃

• ani mne sa dnes nechcelo vstavat, hlavne ked v noci prsalo, ale dajako dufam do 16.00 vydrzim, ved uz dnes streda, tak dajako "dokopem" aj do konca tyzdna 🙂

• lyduska, už je koniec ryzdna...už len dnes a je vikend...konečne...po 2 mesiacoch budem mať 1.volny vikend 🙂 ako sa dari?

• jak ti fajne, ja zajtra robim
    a drahy ako?, uz ste boli spolu?

• lyduska, s drahym sa stretnem po prvy krat dnes večer 😬 totižto idem do prace a on len dnes odchadza z tatier

• Sponzor fóra
  • ahojky vcielka, tak ako???
    rozpravaj, pochval sa, prehanaj 😃
    tak aky bol vikend?

• ahojte aj ja sa radim do klubu ´85

• ahojky katarinka, pridaj sa k nam 🙂
    budeme len rady

• ahoj lyduska, vikend bol skvely 😃 v sobotu bol náš den D, kedy sme sa so bzučom stretli. juj, ani som neverila, že taka chvila nastane. vikend bol super, bola som u neho. svokra robila uvitaciu party, až na par osob to bolo šecko super. 😉 idem s kamoškou na kofolu trochu pokecať

• a co take by ste chceli o mne vediet 😉

• vcielka az ti teraz trochu zavidim, urcite bola aj strasna romantika

katarinka, chceme vediet vsetko co nam prezradis

• katarinka, vitaj medzi nami 🙂 povedz o sebe čo len chceš, nie sme ŠTB 😃

• no tak dakujem za privitanie co by som vam povedala ze pracujem ze chystam svadbu na jul 2011 a ze sa jej straaaaaaaaaaaaasne neviem dockat tak ako mojho priatela ktory za mesiac pride domkov jipi 😵

• katarinka, a kde mas odcestovaneho priatela? ja som mala toho mojho 7 mesiacov v afganistane, ale už je chvalabohu doma.

• mam ho v anglicku uz 2 a pol roka tam pracuje

• ja by som bez svojho chlapa nevedela vydrzat asi ani tyzden, normalne vas obdivujem

• neni to az take hrozne ved chodi domov kazde tri mesiace takze da a o rok ho uz budem mat doma nastalo 🙂

• mozno by som to brala inac, keby som byvala u rodicov, tak by cloveku rychlejsie zbehol ten cas, ale teraz, co byvame sami, tak si to neviem predstavit, ze by som ostala sama

• ale aj tak to ide pomaly aj ked som u rodicov ale mame skype tak sa aspon vidime kazdy den

• to trosku pomoze, ze?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém