Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
vcielka ja mam dnes naladu nanic vcera vecer som sa dozvedela, ze asi cely tento tyzden budem robit sama, lebo kolegyna si cez vikend zmyslela, ze este chce volno ]-(
Odpovedať
dakujem lyduska :-) sranda aj ty v septembri...a babo zatial neplanujete?
Odpovedať
čaute baby, tak ja sa na par dni odmlčim, lebo zajtra idem na operaciu a najbližšie dni budem mat prisny zakaz na PC čo i len pomyslieť. inak sa mam fajn, včera som bola v praci, tak o chvilku idem s kamoškou sviečky popaliť na cintorin, kedže včera som nemohla. tak sa majte a posluchajte ;-)
Odpovedať
vcielka tak sa nam drz a nech to dobre dopadne ;-) .ano nastasia my uz mame aj termin :-D .a tak sa uz aspon mozeme pripravovat :-)
Odpovedať
no teda baby, september je asi váš mesiac, však? :-D
Odpovedať
vcielka drzim silno prsteky, drz sa
Odpovedať
nastia, zatial to nechavame na nahodu, lebo na buduci rok by sme mali zacat rekonstruovat domcek, takze zatial je to take vseliake evicenka a kedy je ten stastny den D????????????????????? :-)
Odpovedať
no nas stastny den je 4.9.2010 :-) dufam,ze si to dovtedy polovicka nerozmysli :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
co si? to urcite nie a uz mate aj nieco zarezervovane alebo kupene?
Odpovedať
no uz mame salu,hudbu,kameramana a fotografa a aj kostol.to sme museli tak skoro,lebo v nasom meste je to hned poobsadzovane....uz su objednavky na rok2012.aj to sme zobrali datum,ktory sme velmi nechceli,ale nemali sm na vyber.ale ak chce mat clovek kvalitu za rozumnu cenu,tak treba cim skor tieto veci podohadovat.no a uz mam aj saty :-) .takze uz nam treba len oblek a dalsie satocky a take malickosti. :-)
Odpovedať
my sme mali svadbu na dedine, ale aj tak sme niektore veci vybavovali este v juni 2006 a svadba bola v septembri 2007 :-)
Odpovedať
Ved to...tie saly je najhorsie a samozrejme aj dobru hudbu.oo sa to nezda,ale zbehne to sup sup a este ked clovek robi,tak to nie je tolko casu :-) .radsej pomlasie,ale isto :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zastavam rovnaky nazor :-)
Odpovedať
:-) ...tak co dnes nas caka dalsi tazky pracovny den?ja sa tu dne budem prehrabovat v tisickach papaieroch.tak sa mi nechce,ale tak co uz.prachy su prachy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ja neviem uz tyzden, kde mi hlava stoji :-|
Odpovedať
tak prajem pevne nervy na dnesny den...a hlavne dobru vydrz ;-)
Odpovedať
aj ja tebe :-)
Odpovedať
tak dievčence moje....žijem...neoslepla som :-D všetko dobre dopadlo, oči už nebolia, zrak sa pomaly vyostruje. ešte tu čumim jak sliepka s vypulenymi očami na monitor, lebo sa mi mažu pismenka, ale snad bude tato sprava bez preklepov :-D
Odpovedať
a každym dňom je to lepšie a lepšie 8-)
Odpovedať
tak to sme rady vcielka ;-) .ale utcire by si nemala este tolko pozerat na monitor....nech si oci oddychnu a zregeneruju sa :-)
Odpovedať
evicenka, bud budem tu alebo pred TV :-D
Odpovedať
...ale dlho tu aj tak nebudem ;-)
Odpovedať
No priznaj sa ci si to dodrzala :-D :-D
Odpovedať
ano ano, jasne že som to dodržala :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D len pozor pozor ;-)
Odpovedať
pocuj vcielka tu ozdobu na tortu si zohnala kde?je uzasna ;-)
Odpovedať
tak tu som objednavala odtialto z bazara od 1 baby, pošlem ti IP. babka s krstnou mamou su cukrarky a peču torty, tak to som objednala im, nech zdobia a nech sa možu chvaliť, že idu s dobou :-D davaju ju na svadobne torty, tak snad im ju zakaznici nezničia a uchovaju ju raz aj pre mňa
Odpovedať
ahojky vcielka, vitaj opat medzi nami, som rada, ze si uz ok, len pekne pomaly, aby si ocka zvykli na PC :-)
Odpovedať
No lebo je uzasna a presne taku zhanam....tak treba vystihnut v bazary....napis na moju IP jej IP a sa jej skusim ozvat :-) ;-)
Odpovedať
ahoj lyduska, oni si zvyknu bez problemov :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?