Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • tak to teda nechapem,ze co mohli ludia po sviatkoch potrebovat v stavebninach 😃 ....nech sedia doma a oddychuju 😃

• evicenka, nemožeš vedieť, čo sa u ludi deje doma na vianoce 😃 niekomu sa nebude pačiť darček, stenu može preburať od nervozity alebo niečo podobne a potom ich už len stavebniny zachrania 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 tak to mi teda nenapadlo 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bre ranečko žienky 😉

• Bre vsetkym 😉

• evi, pani z tej svadobnej agentury ohladom sošky ti už odpisala?

chystam sa do BA na kontrolu k očnej

• bre ranko babenky
    aj u vas dnes take pocasie na spinkanie 😦 ????

• lyduska, u nas je otrasne

• nie este nie...ale davam jej este cas 😃 ...tak nech ti kontrola dopadne dobre 😉

• dam vedieť, ked pridem, že čo povedala pani doktorka na moje okale

• oki,ale berieme len dobre spravy 😉

• a pri zlych spravach si čo mam dať, štuple do uši? 😃

• vcielka drzim silno prsteky a verim, ze ocka su uz v poriadku a stuple nebude treba 😃
    babenky nic sa mi nechceeeeeeeeeeee 😞

• mna začina krčna chrbtica bolieť. ale to je tymto počasim. ked je vonku blbo, tak je blbo aj mne.

• mna boli vsetko, brucho, hlava, oci, ja sa este cudujem, ze zijem 😃

• Sponzor fóra
  • Neuverite,ale ani mne sa nic nechce...a to dnes mam roboty vyse hlavy 😞 dnesny den nam praje 😃

• vcera den akosi rychlo zbehol, ale dnesok sa len vlecie a vlecie (jak sopel z nosa 😃 😃 😃 😃 )

• tak mne preletel rychlo. cesta do BA a z BA bola hrozna, strašne lialo, len som trpla, aby sme v poriadku prišli tam a naspäť. u očnej fajn, oči sa hoja dobre, dostala som dalsie kvapky a na kontrolu idem znova o mesiac 🙂

• tak sa tesim, ze je vsetko ok a mozeme pisat a pisat a pisat 😃

• ahojte.tak to je super,ze je vsetko ako ma byt...a pridavam sa k lyduske 😃 😃 😃

• takže konečne som sa po hroznej premavke v meste dostala domov. pol dňa v praci, potom som si veci vybavovala. a už je takmer večer.

• ooo a ešte som zabudla vam povedať, že dnes som sa dozvedela, ako sa bude robiť počas sviatkov: 24.12. otvorene do 12.00, ale "dobrovolnici" možu mať otvorene do 16.00, kam budeme patriť aj my (samozrejme proti voli predavačiek); 25.12.zatvorene; 26.12. otvorene normalne od 9.00 do 21.00. aaaaaaaaa na silvestra sa robi od 9.00 do 21.00 tak ako v bežny den a 1.1. zatvorene cely den. zaujimave, však? ja nebudem mať tento rok žiadne sviatky, pre mna budu vianoce o ničom.

• a som zvedava, kto k nam pride kupovať sladkosti 26.12., ked každý bude mať doma napečene a kopu kolačov na stole ...ale tak najdu sa aj takí 😠

• no vcielka, nezavidim, mas to naozaj blbe, tak cloveku pokazit vianoce
    mozno bude taki, co pojdu na navstevu a pridu kupit nieco sladke
    ja este ani netusim, ci na buduci tyzden 17.novembra mame otvorene alebo zatvorene, este kde su sviatky
    my sa vsetko dozvieme niekedy len den dopredu 😞

• vcielka tak to ti ani ja nezavidim.ale aj tak si mylsim,ze na svatky by mali byt vsetky obchody zatvorene. 😠 ...ved nech maju vsetci sviatky a nie len vyvoleni 😠 ....jaj dievcata,nech sa ukludni ta hlupa kriza a nech sa ekonomika postavi pevne na nohy a treba kuk na inu pracu,lebo ked dojdu v buducnosti deti,tak to nie je ziadna slava ak clovek stale robi 😞

• plne s tebou suhlasim evicenka 😞

• tak jasne, že tato moja praca sa len velmi ťažko da vykonavať matkam s malými deťmi kvoli pracovnej dobe. od nas ale často odchadzaju už na matersku 😃 raz sa ma kolegyna pytala, dokedy tam chcem ostať. povedala som jej, že do prvej materskej...ale ta može byt aj o 3 roky 😃 ja si na pracu nesťažujem, je tam super, len ta hlupa pracovna doba ma niekedy štve 😠 a silne neonove svetla, ktore mi draždia oči. včera som si furt kvapky musela kvapkať do oči a vyzerala som, že plačem.

• ved niektori podnikatelia za vidinou zisku (hoci len 1 eura) by dnes aj zodrali ludi, a strasne vyuzivaju situaciu, ze vela ludi je bez roboty a ti co pracuju, budu pracovat od nevidim do nevidim aj "za babku", len aby si udrzali robotu
    podla mna sa cela kriza umelo nafukla 😞

• dohodla som sa s kolegynou, ako budeme robiť cez sviatky, aby sme si to spravodlivo podelili. každopadne nas čakaju zaujimave dni. inak dnes v praci bola celkom pohoda, rychlo zbehol čas, tovar bol, inventuru robime, ešte aj do knihkupectva som stihla zbehnuť.

• lyduska suhlasim s tebou.ale zijeme v dobe kde ludia zneuzivaju kazdu situaciu 😠 ..no ja som dnes v paci mala toho dost.robili sa vyplaty a hlava cez hlavu....som tam trcala az do siestej,ale inak pohoda jahoda 🙂 juj uz sa tesim na vikend...konecne domov.si treba oddychnut 🙂 tak co dievcata,co planujete na vikend? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém