Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
caute baby, tak ja uz stvrthodinku "zarezavam" v praci :-S keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce :-(
Odpovedať
plany na dnes: upratovanie, ktore už mam za sebou, požehlila som. mama chce ist poobede na nakup, tak pojdem s nou, večer idem s drahym na večeru. a toť koniec vikendu, lebo zajtra pracujem
Odpovedať
dobre ranečko žienky :-)
Odpovedať
ahojky vcielka, ako mame??? :-)
Odpovedať
Ahojte baby.ako citam,tiez ste mali pracovny vikend,ale aspon niekto to zavrsil vecerou ;-) .este ze zajtra mame sviatok :-) .tak este dnes popracujeme.tak vam prajem pekny dnik ;-)
Odpovedať
evicenka, ja dnes trpnem v robote, ci si na firme nezmyslia, ze robime aj zajtra, lebo ma asi trafi, zajtra sme si naplanovali s manzelom romanticky dnik, tak nechcem aby sa to pokazilo a poobede sa chystame do MI, tak mozno si nieco pekne doprajem tak mi obidve drzte prsteky, aby bolo zajtra volno, lebo mna dnes pri zivote drzi iba myslienka na zajtrajsie volno a potom uz iba 3 dni a mam volno aj cez vikend, tak sa tesim :-)
Odpovedať
lyduska, no mam sa celkom fajn, dnes a zajtra mam volno. idem na vylet...letim k bzučovi :-D evi, na večeri bolo fajn. boli sme v reštike, kde prevažne ryby podavaju. vola sa to rybarska bašta, velke akvaria tam maju, dobre som sa tam citila. sadli sme si pri 1 obrovske akvarium a až neskor sme zbadali, že tam maju zdochnutu rybu, hore pupkom ležala ... bzučo si dal žraloka s čilli omačkou, skoro mu ohne šlahali z ust, jak to bolo pikantne :-D ja som si dala pangasa s medovo-horčicovou omačkou a smotanou, take sladkaste to bolo, ale velmi chutne.
Odpovedať
lyduska, tak silno držim prsty, aby si zajtra mala volno a vyšlo ti to, čo si si naplanovala x-)
Odpovedať
ooo baby, čaka nas odstavka stranky na nejaky čas, ževraj už dnes doobeda.
Odpovedať
lyduska drzim palce....musi sa volno podarit aj keby neviem co bolo 8-) . vcielka tak to ste museli mat uzasnu veceru...ja by som sa sice z ryb nenajedla,ale to co si napisala tak to musela byt nadherna a velmi chutna vecera...a hlavne exoticka :-) .....tak nech to s tou odstavkou velmi neprehanaju.... :-|
Odpovedať
baby a preco ma byt odstavka, kde si sa to dozvedela vcielka???
Odpovedať
dobre ranečko :-) včera večer som sa vratila od draheho. v pondelok som k nemu prišla až navečer, lebo som si v meste vybavovala zopar veci a zhanala na vianoce darčeky pre rodičov :-D v decembri už nebudem mať na to vobec čas. včera sme spolu boli na prechadzke, nazbierali sme šípky. navečer sme boli na navšteve u mojho dedka a dnes sa mi brutalne, ale nechutne brutalne nechce ist do prace, lebo mame dostať teraz rano tovar a vonku leje ako z krhly. lyduska, dozvedela som sa odtialto z fora, kde bolo pisane, že kvoli prechodu na inu verziu stránok sa odstavuje server či čo. ja tomu moc nerozumiem, ale je to písané v fore v časti mojasvadba.sk. ale odstavka už zjavne bola, lebo tema je už uzavreta. evicenka, večera bola fakt dosť dobra. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no a ešte mam pre vas novinku, ktora mna dosť rozčulila. musim ist na školenie. ja, obyčajna predavačka, si musim zaplatiť 16,5 eura a ist na skušky, aby som mohla predavať potraviny ]-( ]-( podla hygieny nestači zdravotny preukaz, ale aj osvedčenie o "odbornej sposobilosti". a mam vychodenu 4 ročnu potravinarsku školu a aj napriek tomu musim ist ešte na debilne školenie. skušky budu asi v decembri a musim sa naučiť 54 stran čistych hovadin. ]-( ]-( čil pred vianocami, ked bude v robote roboty vyše hlavy, doma tiež a ja sa ešte mam učiť zakony a chemicko-hygienicke nezmysly ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
vcielka to fakt nezavidim, ja som tym tiez presla este v roku 2006, ked som robila inde, ale ja som vtedy dala za 3-dňový kurz hygienického minima 2.900 korun a k tomu za zdravotny preukaz 300 a neskor som sa dozvedela, ze mi to mal zamestnavatel preplatit ale oni nic moja mama robi tiez predavacku ale zo zakona im vsetky skolenia vzdy preplacaju ]-( je to fakt na nervy a aj ja mam novinku, neviem, ci som uz nespominala, ale uz mi prisla aj pozvanka na stretko po 5 rokoch zo skoly, bude 26. decembra, sa velmi velmi tesim, lebo niektorych spoluziakov som nevidela naozaj 5 rokov ;-)
Odpovedať
tie kurzy to je poriadne zderstvo.ved aj ked som si robila vodicka,tak trebalo kurz cerveneho kriza a pritom mam 5rokov kurzov za sebou a mam aj papiere na to....ale to samozrejme neplati ]-( ....kazdy tazi prachy kde sa da.....aj my sme mali teraz stretko po 5rokoch,ale nemohla som dojst.nestihla by som to,lebo v praci som este nemala narok na volno....ale mozno nabuduce..... vcielka v zivote sa este tolko somarin budeme ucit,ze nam z toho az zle bude. :-S ....ja som sa na vyske tolko hovadin ucila,ze to bolo az neunosne. :-( ....ale prezila som :-D hoci niekedy som uz ani nedufala :-D :-D :-D
Odpovedať
lyduska, ani nam toto školenie zamestnavatel neprelati, všetko ide z vrecka predavačiek. ]-( evicenka, ved aj ja som sa učila take somariny na vyške, že dovi dopo :-D
Odpovedať
baby, vsade sa uci tolko somarin a ked clovek pride do praxe, zisti, ze z toho co sa ucil v praxi nevyuzije ani 20% ]-(
Odpovedať
Lyduska,suhlasim v plnej miere s tym co si napisala ;-) .V praxi mozno ani tolko nevyuzije ]-(
Odpovedať
presne baby ake u vas pocasie, lebo tu sa prave dnes pocasie strasne zhorsilo, zacalo mrholit a sadla hmla ]-(
Odpovedať
aj u nas dnes bolo take na nic. :-( ....no na vikend idem pod Tatry,tak dufam,ze to bude o nieco lepsie s tym nasim nestastnym pocasim ;-) ....pekny vikend vam prajem :-)
Odpovedať
tak u nas dnes krasne svietilo slniečko x-)
Odpovedať
ahojte dievčence, ako ste vikendovali? ja napoli pracovne, včera som bola v praci, dnes som bola s drahym na hodoch u mojej babky. včera v praci to bol fakt des. vela ludi, do toho koncerty skupin pred našou predajnou a neuveritelny rev. doslova trpim, ked je tam nejaky koncert, lebo to tam neuveritelne huči. ako keby toho nebolo malo, zastavil sa v obchode šéf...čiže stres, zhon, panika. dnes na hodoch už bolo lepšie...ale moc som toho nepojedla, lebo mi trochen štrajkuje žaludok. vlastne od piatka sa citim taka všelijaka. navečer ma žaludok pobolieva. to ani nie je bolesť, ale take zlvaštne pocity, nechuť čokolvek dať do ust. unava, bolesť hlavy, zavraty. dnes mi babka merala tlak...zvyšeny. to bude určite všetko počasim, stresom a z tekvicovych jadierok :-D zajtra pracujem, v utorok mam volno.to musim ist k zubarke na preventivnu prehliadku. menila som prednedavnom zubarku, je ovela lepšia ako ta predtym a hlavne u nej nemusim dlho čakať. a navyše ma ambulanciu v areali kasarni, kde služi moj bzučko :-D
Odpovedať
vcielka, ja som vikendovala tak, ze este aj teraz sa mi nic nechce v sobotu bol drahy po nocnej a ja som bola na mensi nakup v potravinach a varila som obed, potom sme pozerali telku (uzasna zabava :-S :-N ), boli sme u svokrovcov a vecer vonku s milovanou a jej manzelom + dalsi vcera sme boli u nasich a poobede mal manzel taku 4hodinovu sluzbu a ja som doma zomierala sama od nudy takze pekny vikend za nami a ked si predstavim, ze ma caka cely tyzden v robote a este robim aj sobotu, tak sa mi uz teraz nechce :-(
Odpovedať
ahojte baby :-) ...no ja som ani poriadne nevikendovala....skor to boli oslavne a cestovne dni.my sme boli na velkanskej oslave 40tych narodenin...a v nedelu sme varili a potom som cestovala naspat do kosic :-| ....strasne sa mi nechcelo.a ani neviem ako ten vikend zbehol....nehorazne rychlo mu to islo :-D .no a od rana uz zarezavam v praci.cely tyzden bude dost pracovny,lebo sa blizi koniec mesiaca a zaciname finisovat :-) .uz sa tesim :-D .tak teda hor sa do prace ;-) .pekny dnik vam prajem :-)
Odpovedať
hor sa hor, evicenka, len keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce :-(
Odpovedať
Ahojte baby :-) ,no je dalsi den a mne sa znova nechce :-D ...
Odpovedať
evicenka, ta to nie je na smiech :-D , ale na zaplakanie ;-( , lebo ani mne sa tak strasne nechceeeeeeeee, chcem ist domov a spat, za posledny tyzden som taka podrazdena a utahana, citim sa ako keby mi cez hlavu presiel kamion :-N
Odpovedať
tak to aj ja som totla unavena....este stale sedim v praci :-( ...uz nech je koniec,lebo uz mam toho dnes vazne dost :-S
Odpovedať
evicenka, ja ta sanujem :-( , ta ty este taky cas v praci, ja uz domka :-)
Odpovedať
ahojte žienky, aj ja už toho mam dosť. kolegyna je chora, ťaham aj za nu, od pondelka do nedele robim 12-ky. akurat dnes a piatok som prišla a pridem domov o niečo skor ]-( akože je to riadne na prd ]-( ]-( ]-( všetko je na mne a ona na všetko kašle ]-( ani to už nebudem rozpisovať, lebo sa mi zvyšuje adrenalin v krvi.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?