Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • ale vlnovka mozno bude na silvestra nie??? 😃
    ale ne srandujem, vsetko s mierou 🙂

• dievčence, prajem vám šťastne a veselé vianoce a nech si pod stromčekom najdete to, čo si prajete 😉

• ahojky baby, tak ako sa mame po sviatkoch??? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoooooooj, no ja sa mam ok, sviatky prebehli v poriadku a ešte lepšie 😉 na 1.sviatok vianočny som bola u svokrovcov, na 2.sviatok vianočny som pracovala, takže sviatky rychlo prešli

• tak potesi 😒
    ja sa teraz uz druhy den spamatavam z tolkeho volna 😃 v praci, ale stale sa neviem spamatat, chcem dalsie volno 😢

ozaj vcielka, si registrovana na FB??? 🙂

• hej lyduska, som aj na FB. ale moc to nenavštevujem

• baby, ako travite silvestra a novy rok??? 🙂

• silvestra stravim v praci od 9.00 do 16.00, potom pre mna pride bzučko a silvester u neho sa može začať. a ty lyduska?

• Ahojte baby.Prajem Vam stastny Novy rok.Nech je lepsi ako ten 2009.Konecne som sa dostala k PC.Cele dva tyzdne som si uzivala volno.Iba vcera som sa vratila z chaty.takze skor sa neslo ozvat.Dufam,ze ste poriadne oslavili prichod roku 2010 😉

• aj vam všetko dobre v novom roku baby 😉

• dobre ranečko dievčence, ako sa mate? chystam sa do prace, no moc sa mi nechce...

• Ahoj vcielka,no celkom to ujde....ja som dnes po troch tyzdnoch znova v praci.strasne sa mi nechcelo vstavat,ale prekonala som sa 😃

• evicenka, ja mam tu vyhodu, že som chodila do prace aj cez sviatky, tak som sa nemusela ani prekonavať 😃 😃

juj baby, cez vikend mi zašivali bradu. 5 stehov mam na nej. 2 krat som odpadla v noci zo soboty na nedelu, rozbila som si bradu a silno narazila chrbticu

• caute baby, tak konecne som tu
    vcielka, ta coze sa ti stalo??? 😞
    evicenka nezavidim, moj manzel tiez isiel po takmer mesiaci dovolenky do prace a tyzden dopredu som pocuvala ako sa mu nechce, ale aj mu verim, ved komu by sa chcelo 😞

• lyduska, no prišlo mi v noci zle a odpadla som. dnes ma obvodny lekar poslal na neurologiu

• Sponzor fóra
  • Ahoj, zdravím všechny! Můžu se přidat do diskuze?

• ahoj lisky, jasne 🙂

mne prislo zle dnes rano, skoro som odpadla, len som si nastastie stihla lahnut na postel, tak to trosku preslo, ale tiez neviem co mi je 😞 a je mi strasne divne 😒

• ahojte baby....vitam ta lisky 🙂 ...ako tak citam,tak sme uzasne zacali novy rok.ja zajtrajsim dnom dostavam vypoved v praci...z ekonomickych dovodov.proste dari sa nam 😐 ...ale vy baby za lekarom a sup na vysetrenia,lebo so zdravim to nie je sranda 😒 .drzim vam palce nech ste v poriadku a nech to nie je nic vazne 🙂

• evicenka to mi je luto, a to ti dali vediet aspon dopredu, ci ako???
    ale ved ty si robila v kancelarii, ze? a kto tam teraz zostane?, to v dnesnej dobe je to s tou robotou strasne 😠

• No rano dosli a oznamili, ze mam vypoved...do kancelarie dojde dalsia,ktora ma znameho...nikoho dnes nezaujima co bude.hlavne ze si rodinu niekam dohodi 😞 ...ale tak zivot je zivot...a bezi dalej 🙂

• evi, je mi to luto a verim, že si najdeš dalsiu robotku 😉 človek aby sa bal o pracu den čo den.

• evicenka drzim silno prsteky, aby sa ti co najskor podarilo najst si pracu 🙂

• dobre ranečko dievčence, ako sa mame?

• ahoj vcielka, tak ujde to, dni sa mi tak pomaly vlecu, ze som z toho na nervy a ty ako??? 🙂

• dnes mi vybrali stehy z brady...konečne, vyzeralo to, akokeby mi rastli fuzy na brade 😃 mne sa dni nevleču, prave naopak - strašne rychlo ubiehaju.

• a ako to vyzera vcielka, ostala ti velka jazva??? 😞

• je to ešte take červene, akokeby som dostala riadny uder, ale po čase to hadam nebude až tak vidieť. tvrdim, že mohla som aj horšie dopadnuť

• no tak to je sila, clovek sa dokalici na "stare kolena" 😃
    inac, co mas nove???

my uz na jar oficialne zaciname rekonstruovat domcek, takze ja mam od zaciatku roka take "fofry", ze neviem, kde mi hlava stoji (samozrejme, ze ked robim v stavebninach, tak sa kazdy spolieha na to, ze vsetko zariadim a vybavim) 😒

• lyduska, nič nove pod slnkom, všetko po starom 😃 akurat mi došla pozvanka na vykonanie skušky z odbornej sposobilosti, že potrebujem mať v robote...stresy a nervy pre zdrap papiera. skušku mam buduci tyzden v stredu a veru sa ťažko prinutim učiť

• vcielka to je v preklade asi to hygienicke minimum, ze???
    ja som pred vyse 3 rokmi tiez bola na to a je to otrasne 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém