Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
ale vlnovka mozno bude na silvestra nie??? :-D ale ne srandujem, vsetko s mierou :-)
Odpovedať
dievčence, prajem vám šťastne a veselé vianoce a nech si pod stromčekom najdete to, čo si prajete ;-)
Odpovedať
ahojky baby, tak ako sa mame po sviatkoch??? :-)
Odpovedať
ahoooooooj, no ja sa mam ok, sviatky prebehli v poriadku a ešte lepšie ;-) na 1.sviatok vianočny som bola u svokrovcov, na 2.sviatok vianočny som pracovala, takže sviatky rychlo prešli
Odpovedať
tak potesi :-S ja sa teraz uz druhy den spamatavam z tolkeho volna :-D v praci, ale stale sa neviem spamatat, chcem dalsie volno ;-( ozaj vcielka, si registrovana na FB??? :-)
Odpovedať
hej lyduska, som aj na FB. ale moc to nenavštevujem
Odpovedať
baby, ako travite silvestra a novy rok??? :-)
Odpovedať
silvestra stravim v praci od 9.00 do 16.00, potom pre mna pride bzučko a silvester u neho sa može začať. a ty lyduska?
Odpovedať
Ahojte baby.Prajem Vam stastny Novy rok.Nech je lepsi ako ten 2009.Konecne som sa dostala k PC.Cele dva tyzdne som si uzivala volno.Iba vcera som sa vratila z chaty.takze skor sa neslo ozvat.Dufam,ze ste poriadne oslavili prichod roku 2010 ;-)
Odpovedať
aj vam všetko dobre v novom roku baby ;-)
Odpovedať
dobre ranečko dievčence, ako sa mate? chystam sa do prace, no moc sa mi nechce...
Odpovedať
Ahoj vcielka,no celkom to ujde....ja som dnes po troch tyzdnoch znova v praci.strasne sa mi nechcelo vstavat,ale prekonala som sa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
evicenka, ja mam tu vyhodu, že som chodila do prace aj cez sviatky, tak som sa nemusela ani prekonavať :-D :-D juj baby, cez vikend mi zašivali bradu. 5 stehov mam na nej. 2 krat som odpadla v noci zo soboty na nedelu, rozbila som si bradu a silno narazila chrbticu
Odpovedať
caute baby, tak konecne som tu vcielka, ta coze sa ti stalo??? :-( evicenka nezavidim, moj manzel tiez isiel po takmer mesiaci dovolenky do prace a tyzden dopredu som pocuvala ako sa mu nechce, ale aj mu verim, ved komu by sa chcelo :-(
Odpovedať
lyduska, no prišlo mi v noci zle a odpadla som. dnes ma obvodny lekar poslal na neurologiu
Odpovedať
Ahoj, zdravím všechny! Můžu se přidat do diskuze?
Odpovedať
ahoj lisky, jasne :-) mne prislo zle dnes rano, skoro som odpadla, len som si nastastie stihla lahnut na postel, tak to trosku preslo, ale tiez neviem co mi je :-( a je mi strasne divne :-S
Odpovedať
ahojte baby....vitam ta lisky :-) ...ako tak citam,tak sme uzasne zacali novy rok.ja zajtrajsim dnom dostavam vypoved v praci...z ekonomickych dovodov.proste dari sa nam :-| ...ale vy baby za lekarom a sup na vysetrenia,lebo so zdravim to nie je sranda :-S .drzim vam palce nech ste v poriadku a nech to nie je nic vazne :-)
Odpovedať
evicenka to mi je luto, a to ti dali vediet aspon dopredu, ci ako??? ale ved ty si robila v kancelarii, ze? a kto tam teraz zostane?, to v dnesnej dobe je to s tou robotou strasne ]-(
Odpovedať
No rano dosli a oznamili, ze mam vypoved...do kancelarie dojde dalsia,ktora ma znameho...nikoho dnes nezaujima co bude.hlavne ze si rodinu niekam dohodi :-( ...ale tak zivot je zivot...a bezi dalej :-)
Odpovedať
evi, je mi to luto a verim, že si najdeš dalsiu robotku ;-) človek aby sa bal o pracu den čo den.
Odpovedať
evicenka drzim silno prsteky, aby sa ti co najskor podarilo najst si pracu :-)
Odpovedať
dobre ranečko dievčence, ako sa mame?
Odpovedať
ahoj vcielka, tak ujde to, dni sa mi tak pomaly vlecu, ze som z toho na nervy a ty ako??? :-)
Odpovedať
dnes mi vybrali stehy z brady...konečne, vyzeralo to, akokeby mi rastli fuzy na brade :-D mne sa dni nevleču, prave naopak - strašne rychlo ubiehaju.
Odpovedať
a ako to vyzera vcielka, ostala ti velka jazva??? :-(
Odpovedať
je to ešte take červene, akokeby som dostala riadny uder, ale po čase to hadam nebude až tak vidieť. tvrdim, že mohla som aj horšie dopadnuť
Odpovedať
no tak to je sila, clovek sa dokalici na "stare kolena" :-D inac, co mas nove??? my uz na jar oficialne zaciname rekonstruovat domcek, takze ja mam od zaciatku roka take "fofry", ze neviem, kde mi hlava stoji (samozrejme, ze ked robim v stavebninach, tak sa kazdy spolieha na to, ze vsetko zariadim a vybavim) :-S
Odpovedať
lyduska, nič nove pod slnkom, všetko po starom :-D akurat mi došla pozvanka na vykonanie skušky z odbornej sposobilosti, že potrebujem mať v robote...stresy a nervy pre zdrap papiera. skušku mam buduci tyzden v stredu a veru sa ťažko prinutim učiť
Odpovedať
vcielka to je v preklade asi to hygienicke minimum, ze??? ja som pred vyse 3 rokmi tiez bola na to a je to otrasne :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?