Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
Pripájam sa do témy ;-)
Odpovedať
lyduska, neviem, ako sa to vola v preklade, ale asi je to ono. vitaj medzi nami miriamapeter. :-)
Odpovedať
ahojte, prosím vás zahlasujte mi na tento link, ak sa tam niektorá z vás pridá, rada pomôžem...nie je to konkurenčné.... http://www.povedztosmilkou.sk/index.p... ďakujem Vám krásne
Odpovedať
chaarliizee uz som hlasovala miriamapeter vitaj medzi nami vcielka tak ti drzim palce a vela stastia :-)
Odpovedať
Ahojte baby...dlho som sa neozvala,koli vsetkym vybavovacka ohladom vypovede...som sa ocestovala ako este nikdy :-D ...vcielka tak to drzim palce.Ja teraz zacinam s hladanim novej prace....bude to velmi zaujimave v tejto dobe. :-| no dufam,ze sa mi podari nieco najst. miriamapeter vitaj ;-)
Odpovedať
evicenka, tak ja ti drzim silno silno palce, aby sa ti podarilo najst si pracu cim skor :-)
Odpovedať
Dakujem velmi pekne lyduska :-) .budem sa snazit ;-)
Odpovedať
baby, my tu mame bielo, az prilis ]-( vsade kde sa clovek pozrie je sneh ono je to sice pekne ale ked sa na to vsetko pozera z okna :-)
Odpovedať
aj u nas je bielo bielucko :-) ...ale najlepsie to bude,ked sa to zacne topit :-D :-D :-D
Odpovedať
ani mi nehovor, to bude strasne, ked sa to vsetko zacne topit naraz
Odpovedať
aj u nas je bielo, strašne fuka. navečer by som mala ist s kamoškou von, ale neviem-neviem, či radšej u nas nezakotvime
Odpovedať
mne sa nic nechce :-S , z toho pocasia som normalne na nervy ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
bre ranečko, ja mam dnes volno :-D neuveritelna sprava hned zrana :-D tema sneh? nas tu asi zasype, kedže hlasia zasa sneženie. lyduska, ani mne sa nič nechce, a to je len rano :-D minuly tyzden som urobila skušky z tej odbornej sposbilosti, čo som tu nedavno spominala. bala som sa toho jak čert svätenej vody a nakoniec to nebolo až take hroze. asi som zbytočne robila z komara somara
Odpovedať
tak to je fajn ze to uz mas za sebou nam sa tu dnes vsetko topi, zo strechy steka ako keby lialo, ale v noci zasa prituhuje a rano sa smykame a takto to ide uz 2 den, ale vraj hlasia zase ochladenie a sneh sa zblaznim, ked sa toho snehu cim skor nezbavime, ked tu mal byt pred Vianocami, tak to vyzeralo jak v aprili a teraz, co by uz kazdy chcel jar, tak zima nie a nie vypadnut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, rada sa k Vám pripojím ak dovolíte :-)
Odpovedať
ahojte dievčence, ako sa mate? čo noveho? :-) u mna dokopy nič, všetko po starom
Odpovedať
ahoj evickam len sa pridaj vcielka u mna takpovediac vsetko po starom, cas sa neskutočne vlecie a mne sa vobec nic nechce neviem, ci to iba ja som taka unavena alebo je nieco vo vzduchu :-(
Odpovedať
aj mna chyti casu na cas unava, ze nie som schopna nicoho. mne cas, prave naopak, velmi rychlo uteka. tento vikend som mala volny, dnes zasa do roboty. :-)
Odpovedať
ja som unavena v jednom kuse, este aj v robote dobre ze nespim, uz by mohla prist jar 8-)
Odpovedať
ahoj dievcence, tak co noveho? :-)
Odpovedať
nazdarek lyduska, ako sa mas? nove nie je nic. bud som doma alebo v robote, ale viac som v robote jak doma. dnes mam zrovna volno, trocha aj doma treba porobit. chystam sa varit akurat. zajtra sa chystam k neurologicke po 2 mesiacoch, konecne som sa aj k vysledkom dopracovala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pridavam sa k tejto teme,som 85,a vydavat sa budem 9.10.2010 v beladiciach
Odpovedať
vitaj :-) trocha to tu upada... ako travis dnesny slnecny den?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja som 85, ako to všetko uteká, a už budem mať 25 rokov, pamätám si ako pubertiačka som si hovorila, nech už mám 18, a teraz si niekedy hovorím, ako by som sa chcela vrátiť do tých bezstarostných rokov. :) Chodím ešte do školičky, ešte tak cca 10 mesiacov, a na budúci rok plánujem svadbičku, tak preto som aj na www.mojasvadba.sk zaregistrovaná, hľadám tu nejaké tie inšpirácie. :D
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj barushka2 8-)
Odpovedať
vitaj barushka :-) ja som na tom podobne, niekedy mam stavy, ze sa citim stara :-D tiez si spominam, ked som ledva cakala na 18-ku. neviem preco,mozno sm si myslela, ze sa mi svet zlozi pri nohach. a teraz 25-ka na krku. a to uz od buduceho tyzdna. tak hladaj inspiracie, najdes ich tu habadej. ja som tu registrovana uz takmer 4 roky, to som sa s mojim drahym este ani nepoznala, a za ten cas, co som tu, som nazbierala tolko inspiracii a vsetkeho mozneho, ze by som svadbu teraz dokazala vybavit do mesiaca. joj, chystam sa do prace, sa mi dnes voooobec nechce :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripajam sa k vam ak mozem, ja som tiez rocnik 1985......hmhm barushka ja sa pamatam ze ked som mala nejakych 14 som rozmyslala ako budem vyzerat ked budem mat 25, co budem robit a aka budem....hmhm dnes uz viem co budem robit..........budem sa vydavat...........jupiiiiiiiiiiiiiii.......ozaj len taka pripomienka nezabudnite si vymenit obcianske.......konci nam platnost...........
Odpovedať
ja si idem vybavit novy obciansky uz onedlho.a nezabudnite nahlasit zmenu udajov v bankach, zmeni sa totiz cislo obcianskeho
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahojte, som dalsia 85-ka
Odpovedať
ahoj, vitaj medzi nami. ako pozeram, tak svadbu mas pred dverami ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?