Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
čau lyduska, nemam moc čo skušať. šaty som vyskušala ešte v piatok, mali sme rodinnu oslavu. s učesom moc nenarobim, kedže budeme mat na hlavach tie čapice čierne, a make-up tiež nebude bohviejaky. v škole mam byt už o 7.00 hod. a kvoli make-upu nebudem vstavať o piatej rano. takže velku hlavu si z toho nerobim, ale tešim sa moc moc moc. si registrovana na pokeci alebo facebooku? dam tam potom fotky z promocii
Odpovedať
nie nie som ani na jednom, ale v pohode sa môžem zaregistrovať :-)
Odpovedať
tak napíš ako bolo, či si to v zdraví prežila. a pripájam sa ku všetkým gratuláciám. :-)
Odpovedať
ahoj lydus, bolo velmi pekne, dojemne. ked mi gratulovali, tak som revala jak v sudny den, lebo mi prišlo luto, že nemam pri sebe draheho. naozaj bolo cool, behala som v čiernom talari a s takou čudnou čapicou na hlave, vyzerala som jak mniška a v tej čapici jak čisty debko. :-D dostala som kvety, keš. večer ideme do reštiky na večeru, kde dojde zvyšok rodiny. a diky za gratulaciu, večer dam foto na net ;-)
Odpovedať
a co budes teraz robit, ides niekde na dovolenku? :-)
Odpovedať
lyduska, neidem nikde na dovolenku. na tu pojdem už spolu s priatelom, ved už len 2,5 mesiaca a je doma x-)
Odpovedať
mas uz fotky z promocii?, zaregistrujem sa na pokec a pokusim sa aj na facebook a napisem Ti nick :-)
Odpovedať
mam už fotky na pokeci aj na facebooku, ale tam ich je menej. skus radšej pokec. najdeš ma tam pod nickom visnicka28. uložim si ťa medzi priatelov a možeš kuk album
Odpovedať
tak ja som sa už zaregistrovala na pokeci, inšpirovala som sa tebou a mám nick "ceresnicka3D" :-)
Odpovedať
tak hned si ťa idem pridať medzi priatelov a možeš pozerať fotoalbumy x-)
Odpovedať
hotovo, možeš isť na to :-D ;-)
Odpovedať
idem na to :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak už som si pozrela fotky, sú pekné. len Ťa obdivujem, že si v tom talári vydržala v takých horúčavách a tortička tiež vyzerala chutne.
Odpovedať
vydržala som, mala som pod talarom šaty v dlžke po kolena. horšie to mali chalani, ktorí mali obleky + talare. a talare su vyrobene z ťažkej hrubej latky. v aule bola klima, takže sa dalo. a zvliekla som ho niečo pred 11-tou, takže pohoda. horšie to mali tí, čo mali promocie po nas :-p torta bola mnam mnam, punčova s jahodovym kremom a jahodami.
Odpovedať
vyzerala super, hneď by som si dala. nemôžeš mi kúsok poslať nejakým rýchlym poštovým holubom? :-p
Odpovedať
potom pridám aj ja nejaké fotky na pokec, tak ťa pridám medzi priateľov a dám ti vedieť :-)
Odpovedať
už som dala na pokec nejaké fotky, čo som mala v PC v robote, a pridala som Ťa k priateľom, tak môžeš nakuknúť ak chceš
Odpovedať
Profilova fotka
caute aj som 85ka zatial slecna ale 29 augusta uz pani. :-o
Odpovedať
tinka vitaj medzi nami 85-kami :-)
Odpovedať
a gratulujem k svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lyduska. dakujm za privitko. Kedy si mala svadbu? aku velku?
Odpovedať
vitaj tinka medzi nami, pomaly sa rozrastame x-) lyduska, pozrela som si album na pokeci. nadherny havino, aj ja by som chcela :-(
Odpovedať
dobre ranečko dievčence, ako ste vikendovali? :-)
Odpovedať
ahoj tinka, svadbu sme mali ešte v roku 2007 15. 9. mali sme mať pôvodne 135 ludi, ale nakoniec sa to okresalo na konečných 107 :-)
Odpovedať
fuuuha, veru ste mali dosť hosti :-o
Odpovedať
ahoj vcielka, vikendovala som v sobotu doobeda v práci, potom u našich a v nedeľu sme doma gaučovali, lebo bolo blbé počasie :-)
Odpovedať
no bolo dosť, ale iba najbližšia rodina z mojej strany bola skupinka 45 ľudí, tak čo sme mali robiť a ty ako včielka, aký bol víkend :-)
Odpovedať
prešiel celkom v pohode a rychlo. v sobotu som upratala, u babky som bola, zmokla som jak sysel, nedela tiež dobra - varenie, na nakup som bola, popisala s drahym a hned to prešlo. chystam sa na urad prace a do mesta, poobede idem na pohovor
Odpovedať
tak ti držím palce, dúfam, že uspeješ
Odpovedať
uvidim, dam ti každopadne vedieť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?